nekih 5000 marki utrpano u kola za 2 dana :)

nekih 5000 marki utrpano u kola za 2 dana :)

Član
Citam komentare i vidim da su ljudi generalno odusevljeni ovakvim zahvatom i investicijom, mene samo zanima kakav je osecaj kada zaradis 5000KM.
 

IGY

Član
Marko sorry ali ovaj put malo pretjerujes, druze ja iza tebe ne vidim neke proekte, ne vidim neke rezultate, ono sto radite ti i dB team Doboj je za respect, ali gdje si tu ti???
Gdje si bio prije 3-4 godine kad se eddo natjecao, kad je sklapao sisteme pravio kutije imao padove i uspone ???


Ne mogu da vjerujem da pisem u korist edde kojeg bas i ne volim :) ali cinjenica je da je uradio iole dobar posao kako sad tako i ranije, a to sto je decko uzeo tu neku opremu i skrsio pare to nije ni edina ni vasa stvar...
 
Član
Svaka cast i eddi i vlasniku, :cool::cool:

A prema nekima , covjek je trebao pitat njih sta da stavi u svoje auto za svoje pare. Marko ti kazes da je moglo bolje, hoces nam ti pokazati kako.
 
Član
on je prvi poceo da proziva...pa eto da ne bude da smo samo na tastaruti jaki fino dva senzora i da vidimo ko je bolji...sad...ovako samo bezze lupamo po tastaturi...da vidmo gdje sam ja...
 
Član
Igy, mislim da nije bitno tko se koliko natječe nego šta je napravljeno u tom vremenu.....
Jbg mislim da marko za svoje godine zna dosta, i što je naj bitnije nije ga sramota pitat ako nešto nezna....;)

Opet kažem forum bi trebo bit tu da pomogne da se uloženi novci totalno iskoriste,
komponente su solidne, al za te novce bi moglo vrhunski, posebno radi toga što u USA ima jako dobrih brendova koji su kod nas preskupi;)
Što se tiče instalacije nema nekih primjedbi (ja bi totalno drugu koncepciju radio), ali ovak mi se čini da je sve odrađeno po PS-u;)
 
Član
marko to ja trebam sad da trosim svoje pare da bi tebi dokazo ko je glasniji??? ti ba drug al uopste nisi normalan ... od ovog trenutka ja cu fino kulturno da te iskuliram, sa glupim ljudima jednostavno se ne da diskutovat jer ti jos nista vezano za pitanja koja sam te pito reko nisi nego ides na kartu napadni edu a ne reci nesto vezano za setup sto meni dalje govori da ti nemas pojma sta pricas nego da (sto znamo obojica) imas nesto protiv mene konkretno i da ti ama bas nista sto ja uradim zanimljivo biti nece tako da najbolje i najlakse ti je da se klonis mojih tema i rjesena stvar ...

joke ja bar kolko znam marko jos nema nista napravljeno iza sebe, ja imam u ukupnom poretku BH dB scene (street A) 3. mjesto 2008-e i 2. mjesto 2009-te godine sa topla akku, 35 kvadrata kablovima, jvc hu, 2x pioneer 258d4, kutija za slusanje sa kosim prednjim i zadnjim stranama (unutra samo silikon na spojevima nikakvih premazivanja bilo nije, porta 2 obicna ne aeroport i tapacirana crnom eko kozom) i shark pojacalo srf-1000 4 kanala, ab klasa i naravno auto skoda felicija KARAVAN ... evo video kako je to sviralo:

http://www.youtube.com/watch?v=3P_oGBPyM0I

rez cijele godine 141,4 - 141,8 zavisno od vremena ...

nego necemo sad prevrnut ovu temo da bude o meni, radi se o jako skupom sistemu koji je utrpan u auto za svega 2 dana, manje vise nikakvi planovi nisu napravljeni nego smo jedno po jedno trpali u kola kako stignemo ... kutija je primarno trebala bit povucena skroz nazad do tablice i da je woofer i port okrenut prema gore, medjutim zbog plitkosti gepeka, uradili smo ovako i ima jos bruka stvari koje su se planirale uradit drugacije medjutim uradjene su ovako ... a vec sam vam reko svima, da imamo ovoliko para svaki pojedinacno, niko istu stvar kupio nebi tako da je totalno nepotrebno razgovarat o tome sta je kupljeno a sta se moglo kupit ...
 

DLS

Početnik
sto sad svi popljuvaste covjeka??? A jeste stoka .stvarno ,, covjek je radio kako kupac zahtjeva .. i odlicno je to obavio ..ako vam se nelajka recito to kupcu a ne majstoru ..uglavnom sve radi i svira .
 
Član
DLS je napisao(la):
sto sad svi popljuvaste covjeka??? A jeste stoka .stvarno ,, covjek je radio kako kupac zahtjeva .. i odlicno je to obavio ..ako vam se nelajka recito to kupcu a ne majstoru ..uglavnom sve radi i svira .

ne lajka su dvije rijeci a ne jedna :D ... sala :lol:
a eto drug vidis ovog marka, pojedinci se uzdigli da prcaju malo, odmah eto i njeg, ovi se usute, odmah se i on usuti, pitas ga vec ako ima misljenje da ga da, on prica o necem skroz ljevom ... kako god ga okrenes lik je smjesan al skroz :D ... a evo i ja da dam svoje misljenje, da sad imam 7500km ja bi sebi najvjerovatnije kupio neku noviju alfu, stavio kakve gotivne felge i ubacio neku solidnu muzikicu ... spl/sq mi nije ni na kraj pameti u ova retardirana vremena ... o tom cu da razmisljam kad budem imo svoju fixnu platu i kad su sve moje ostale potrebe zadovoljene, ono sto ostane, mozda cu raspucat na spl/sq a veca vjerovatnoca je da cu ih raspucat na novi set stapova za pecanje :D ...
 

DLS

Početnik
eddo je napisao(la):
DLS je napisao(la):
sto sad svi popljuvaste covjeka??? A jeste stoka .stvarno ,, covjek je radio kako kupac zahtjeva .. i odlicno je to obavio ..ako vam se nelajka recito to kupcu a ne majstoru ..uglavnom sve radi i svira .

ne lajka su dvije rijeci a ne jedna :D ... sala :lol:
a eto drug vidis ovog marka, pojedinci se uzdigli da prcaju malo, odmah eto i njeg, ovi se usute, odmah se i on usuti, pitas ga vec ako ima misljenje da ga da, on prica o necem skroz ljevom ... kako god ga okrenes lik je smjesan al skroz :D ... a evo i ja da dam svoje misljenje, da sad imam 7500km ja bi sebi najvjerovatnije kupio neku noviju alfu, stavio kakve gotivne felge i ubacio neku solidnu muzikicu ... spl/sq mi nije ni na kraj pameti u ova retardirana vremena ... o tom cu da razmisljam kad budem imo svoju fixnu platu i kad su sve moje ostale potrebe zadovoljene, ono sto ostane, mozda cu raspucat na spl/sq a veca vjerovatnoca je da cu ih raspucat na novi set stapova za pecanje :D ...
raspuco sam ja neki dan 500 eura za shimano stelu .hehe. ,,mi ribari smo drustveni ljudi ,volimo salu i druzenje ..to se zna .. a mogo bi doc bogami na pelagicevo pocela je stuka da radi;)
 
Član
Drz' se eddo;) ovi sto te pljuju konje po doboju kuju:D

Evo im, nek na ovoj provjere koliko mogu izbacit:D
http://www.youtube.com/watch?v=be6iUyyl_GY
 
Član
Samo mi ljudi necete bit nikad za nikad jasni.... Ja ni sam ne znam koliko dugo sam forum postoji, ja sam tu malo vise od dvije godine i mislim da bi se trebala rijesiti nekako gradacija npr. od clana eddo mozemo svi samo nesto nauciti i neznam kako vas vise nije stid pljuvat na staru skolu. Da izvinete ako cemo tako zivjeti jebo onda i forum i aute i muziku i sve. Drugi problem je ovaj clan marko ... On mora shvatiti da ne moze udarati na svakoga, nije jer ce ga neko razbit il ce ga banovati s foruma , vec zato sto se to ovdje ne radi. A vala eddo ti se ne trebas pravdat ovim malim bjednim dusama . Ja za audio nisam neki profesionalac ali necu reci ni da sam laik muzika vrijedi i vise od 5000 , a svi misle da je sve kao kod nas da mozes kupiti sve maznuto za 300 ili ne mogu da shvate koja budala bi dala 400 maraka za zvucnik. Pa onda se baca drvlje i kamenje na muhu jer momak je previse jak za sve i ima sve sto pozeli , a jos je i strucan ili se po čarsiji priča kao lako je Bekiru on kupio gotovu kutiju , al ljudi momci imaju para da kupe , to su mizerne zavidne duše i tako ide sve u krug. A vw_damiru svaka čast za ovaj link , čuo sam špekulacije da po doboju ova ide i preko 125 db :D
 
Član
[/align];)
Neznam čemu onda prestavljat instal ako nije spreman prihvatit neki konstrukivan savjet:icon_question:

Neznam zašto nebi mogo iznjet svoje mišljenje o komponentama....:icon_confused:

Opet napominjem edo je odradio neloš poso, neke stvari bi se mogle i bolje koncepcijski odradit, al on ili vlasnik je htjeo tako i super;)
 
Član
ovo je tema da joj se svi dive...kritike nisu dobrodosle... :)
ovaj clan marko ne voli ljude koji samo znaju pisati po tastaturi,respect duletu-covjek je legenda,bekir isto,muha zna znanje a i komentari su mu na mjestu,igy isto tako zna sta prica,njegovi preoekti su jedni od prvih koje sam pogledao,za joketa i ostale gemiste max respect...
a koliko ja znam dobojlije su jedni od aktivnijih na dB sceni kod nas,tako da...
uostalom sezona je pred nama... ;)
staviti vi ovo ne neki ozbiljniji forum sto se tice ice-a pa cete da cujete komentare.... :)
 
Top