nekih 5000 marki utrpano u kola za 2 dana :)

nekih 5000 marki utrpano u kola za 2 dana :)

Član
Samo mi ne godi damp kako si odradio na vrata!
A za budzet ne ulazim niti je moje da komentarisem jer ne znam koliko je sta placeno, samo fino je vidjeti mnogo opreme na hrpi i ceka install!
 
Član
sad ti to auto čuvaj i pazi gdje ćeš ga parkirati... da nebude nestalo auto zbog muzike...
 
Član
Rijetkost je vidjet da neko i kod nas ulozi ovolke pare u muziku :)

A ima i posla dok se sve pospaja a uz to valja pazit ipak je sve kolko vidim novo ne daj Boze radi malo nepaznje sta ostetit il spalit stoga respect i eddi za ugradnju ...

A sto se tice dampinga bitno je da ga ima i da sluzi svrsi a sad moglo se malo drugacije rasporedit kad se lijepilo al nek ne stvara vibracije :)
 
Član
rijetkost jastaj neg, meni mi je mnogo drago sto sam imo priliku da mu ovo pokopcam u kola a hvala i tebi adi jedan si od rijetkih koji znaju cijenit tudji rad i trud ;) ... joj moram dignut jos jednu sliku za one koji nemaju fejs :D



Uploaded with ImageShack.us

eto ovo je jedan lik koji je u svoje vrijeme imo par jako finih stvari u kolima, ukljucujuci i trenutni setup koji sam cuo i koji je fenomenalan ... njegovo misljenje je ono koje je bitno (i onih slicnih njemu) ;) ...
 

IGY

Član
:) drago mi je da cijenis moje misljnje, sad kad si stavio i ovde slike mogu ti baciti i ovde koment
a to je da si strava posao uradio..
sto se tice davorovog komenta na damping, mislim da je htio reci da je steta sto si samo vanjski dio lima dampirao (sto se vidi na slici) niko ne kaze da nisi i unutrasnjpost dampirao sto se ne vidi na slici ili ipak nisi ?
 
Član
Ma ko se razumije u I.C.E. zna o cem sam pricao i mislim da je to eddo shvatio ja sam ipak pohvalio rad i projekat a i drago mi je da iko zaradjuje pare "spajajuci KASETOFONE :D"
 
Član
odlicno ,odlicno prelijepo je ispalo slazem se sa vecinom al jbg. nekim nije jasno kako toliko para, a ima dampinga na jednim vratima ko necija komplet ICE instalacija :D pozz i sretno
 
Član
boga mi drug vidim da si se posteno napatio sa erolom ko i ja oko ugradnje v6 masine,al sad ide za sve pare a boga mi i cuje se danas smo bas slusali vilica se trese.....
 
Top