nekih 5000 marki utrpano u kola za 2 dana :)

nekih 5000 marki utrpano u kola za 2 dana :)

ma cek, nema potrebe ici na drugi woofer od Type Xa, neznam, za mene je to jedan od najboljih woofera za slusanje, odmah iza JLa W7 :) X ide hebeno duboko, hebeno glasno, hebeno trpi, a i hebeno lijepo svira, mozda ne prebrzo, al moze odsvirat sve.. na njega kakvu AB klasu od 2kw i opleti misko :) to je SQ monstrum kao i JL W7..

eddo to ti meni? ja SPLovac?? :D ma kaki.. :icon_biggrin:
 
Član
Ev citam vecpar puta se spominje snaga na Xu, steta da se zvjer ne pogura kako treba i zasluzuje!
Ja sam inace pristalica onog bb fazona (sto vise snage na woofer to bolje)
 
Član
jbga ovaj alpinac je mjeren na 1300+ rms-a na 2 ohma (14,4V), type x prema specifikacijama 1000, tako da po mom misljenju ovo je sasvim oke amp za takav woofer da i oprema a i woofer prozive fin i miran zivot bez ikakvih komplikacija ... a uvijek je lahko zamjenit amp nekim drugim jacim tako da zasad je i ovo sasvim oke ;) ...
 
Legend
auu edo puno posla dobro odradjenog,svaka cast dosta fine komponente,jos kad type-x uleti...ma perfect
 
eddo je napisao(la):
jbga ovaj alpinac je mjeren na 1300+ rms-a na 2 ohma (14,4V), type x prema specifikacijama 1000, tako da po mom misljenju ovo je sasvim oke amp za takav woofer da i oprema a i woofer prozive fin i miran zivot bez ikakvih komplikacija ... a uvijek je lahko zamjenit amp nekim drugim jacim tako da zasad je i ovo sasvim oke ;) ...

eddo vjeruj mi type x na 1kw jos spava, na 2kw se budi a na 3 tek radi kako treba.. :D
 
Član
zn0m :D ... ima jedan amerikanos negdje na nekom forumu sam cito ... 3,5kW rmsa za svaki dan ;) ...
 
svasta se naskrabalo bezpotrebe.Edo svaka cast,na slaganju,trebalo je to sve pomontirat ya 2 dana.ti si svoj posao odradio i musterija je zadovoljna,sto je najbitnije.radio si po sistemu veyi konja gdje gazda kaze.neobayiri se na ove komentare,koliko sam ih razumio,svi su musteriji bili upuceni,jer nije covjek dao tebi pare i rekao sklopimi sistem,vec ga je on vec sklopio,ti si samo ugradnju vrsio.jos jednom svaka cast,i da bude jos ovakvog posla..pozz
 
Član
Golf 1 TDI je napisao(la):
svasta se naskrabalo bezpotrebe.Edo svaka cast,na slaganju,trebalo je to sve pomontirat ya 2 dana.ti si svoj posao odradio i musterija je zadovoljna,sto je najbitnije.radio si po sistemu veyi konja gdje gazda kaze.neobayiri se na ove komentare,koliko sam ih razumio,svi su musteriji bili upuceni,jer nije covjek dao tebi pare i rekao sklopimi sistem,vec ga je on vec sklopio,ti si samo ugradnju vrsio.jos jednom svaka cast,i da bude jos ovakvog posla..pozz

svaka cast na komentaru drug, totalno je na mjestu, hvala na finim rjecima dobices sad jedan plus za to ;) ... pozdrav

Davor_ je napisao(la):
Mogu i dobri wooferi od 600w na kilowat :D a kamoli X na 2-3

mogu al i kostaju ... cesto cak i vise nego neka druga 2 po 500W :D ...
 
Član


marko_v je napisao(la):
pa okej kad odemo na SR,ali mene nervira sto svi samo znaju po tastatruri klepat,ja sam bio na vecini SR-ova ove godine...

@aksham: sta to imamo novi WR jbte pa smo svi tako bahati... ? izvini sta ja to imam od opreme pa si ti meni nasao pricati o nekim cjenama ? i sta pricas za bekirovu kutiju...u toj kutiji je svirao GZ i mogao ju je iskoristiti samo kao nesto od cega ce poceti...sigurno u njoj nije napravio najveci rez...i ja sam ih sklepao nezz ni sam koliko samo ove sezone ali izvinjavam se sto sve nisam stavio na forum,tesko da cu ista vise postat...

back to topic...

Hallllo oko ba fino citaj , prvo da naglasim ja sam fino rekao da ovdje postoje ljudi koji imaju i oni koji nemaju pojma , pa onda ti koji nemaju laju na ove sto imaju jer nemaju dovoljno respekta. A ko se god naso uvrijedjen iskreno se izvinjavam ;):icon_exclaim:
 
Član
mislim da ovo nema smisla nikakvog..pljujete edu zato sto je vlasnik kupio muziku po svome...svi vi grijesite..vi treba da cijenite sta je edo uradio a ne da pljujete nesto po forumu sve zamjerke za izbor vlasniku recite...a jedino sto mozete je da pohvalite edin rad sto cu ja sad uraditi SVAKA CAST EDO ;) ;)
 
Član
eddo je napisao(la):
hvala puno drug ;) ...

ma ljuti me kad ovako vidim svi nesto pljuju po tebi a ti ni kriv ni duzan...ti si svoj posao odradio profesionalno i uzeo lovu za to,,a ovi sto su ljubomorni na tebe i na vlasnika koji je preko 5000 km ulozio samo u muziku..ma i neslusaj ih ti si za mene profesionalac i cijenim te kao velikog majstora,..opet svaka cast na odradjenom poslu i ova tema je kako si ti posao odradio a ne kakav je izbor vlasnika,,,mislim da to neki ovdje ne razumiju i pisu svasta..
 
Top