neka ovde svako napise omiljeni auto i karakteristike

neka ovde svako napise omiljeni auto i karakteristike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako cemo o snovima

BMW M3 Coupe Competition Package

Type: Inline-6
Displacement cu in (cc): 198 (3246)
Power bhp (kW) at RPM: 333(245) / 7900

bmwm3cp05_01.jpg


bmwm3cp05_inter.jpg


bmwm3cp05_02.jpg
 
dobro aj kako kazes al dacu ti adresu pa pogledaj da sipaju vodu u motor aj sad cu potraziti jesi pogledao video turbo honde imas adresu. imas ti kakvih dobrih videa i slicno
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
najjaci atmosferski motor je iz s2000 honde,trenutno koliko znam nema jaceg i honda vec dugo drzi tu poziciiju :D

Ai ti ga provališ i ostaneš živ. :D
Do 2.0 litre jest. Preciziraj malo. ;)
 
Član
omiljeno auto hmm audi a3 2004- pa nadalje... (nebitno koji motor u njemu)... al ako cemo pretjerivat lamborghini reventon...
 
Član
istina, daj stvarno malo ohladi s hondama, pa vw ima tdi-je jače od bilo koje ikad izdane serijske honde ;):)
 
Član
da ali honda drzi taj rekord sto se tice obicnog atmosferskog motora bez ikakvog turba kompresora ili tak nesh :)
 
pa ne treba pretjerivat a napiso je da nema vozacku znaci sto procita na netu to i stavi u post.nemoj se uvrijedit kolaga ne mislim ja nista lose al brate stvarno si naporan. i ja volim VW pa sutim svako ima razlicite ukuse o autima ne voli svako japance ili neka evropska auta
 
Član
HONDA POWERR je napisao(la):
ko kaze aj da se kladimo da ce honda 1.4 preci vise od bilo kog auta ona ima 90 ks i ide ko luda na odnosu na ostale a ima jedan klip kad momci sipaju u nju u motor vodu umesto ulja i drze pun gas 2 min bez prestanka i samo dimi iz motora a onda se ugasi on saceka malo poli motor vodom da ga ohladi i opet upali al ne moze visoko da vrti mislim do punih obrtaja a znamo kakve su honde po pitanju izdrzljivosti

Upravu si za tu vodu u motoru, gledao sam i ja! Svi znamo da su japanska vozila izdrzljiva, ne samo Honda nego i Toyota (tacnije ona je najbolja vec godinama) Nissan, Mazda! Ja volim i previse Japanska vozila, ali ti si toliko navalio sa ovim Hondama da postajes dosadan! Popusti malo, nemoj i nas tjerati da ih pocnemo mrziti! Svaka cast za Hondu ali samo malo popusti!
 
Član
ma haj ba pustite covjeka, malo se jbg nafuro na Honde...al opet ja nikad ne bi uzeo pored Alfe, BMW-a Hondu....pa nek je i 3x izdrzljivija, a nije...opet se smijem kladit da ce BMW prec i vise...al haj...jebaji ga, nek prica ko sta hoce...
dobro rece neko, pocece prepucavanja u ovoj temi...
 
dobro ljudi jes malo sam tvroglav al ne mislim nista lose o vama i ostalim automobilaima sta cu tako mi bilo doslo ima jedan snomak kad je jedan covek preso 4 000 000 km sa mercedesom jumbasem diselom bez generalke motora i nije nista puno radio neznam bas al mislim da je jednom bilo nesto oko dovoda goriva i to je samo popravljo za 4000000 km pa zamisli
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top