neka ovde svako napise omiljeni auto i karakteristike

neka ovde svako napise omiljeni auto i karakteristike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
moja zelja nije nesto strasno o cemu vecina raje sanja. to je punto mk1 kao sto je moj samo sa masinom 1.4GT Turbo i meni dosta.

zapremina 1372
snaga 135KS pro 5000 o/min
max brzina 210km/h
broj cilindara 4
broj ventila 8

Fiat-Punto-12.jpg
 
to je masina mislim na punta a i uno turbo nije los ja se vozio u njemu ide ko zvjer zgulimo eskorda sa 150 ks 2000 cubika vozac i ja a u unu vozac sa curom u fordu i dobije bobu ma to su dobra auta lagana a i punto je dobar sigurno i bolji samo koje je god ja nisam cuo za tu verziju sa 135 ks pa ako ima detaljnijih podataka
 
Član
Ima kod mene jaran u Tz tog punta 1.4 Turbo...trebo bi sad kad bude Sr da dodje...da ga isibaju :)
 
Član
Vidim svi ste nešto skromni pa ću i ja mnogo smanjiti kriterije.
Srediti 1,8 šta imam, srediti limariju, prefarbati ga u crno, olakšati ga na nekih 950 kg...
 
Član
Honda CRX vtec 1.6 16v 1992 , 130ks itd...! Ni ja nepucam visoko nista strasno skupo i nedostizno :)
 
Legend
BMW%207%20series%20w%20Dronell%20D5%202.jpg


Make: BMW
Model: 730i
Acceleration: 7,8 sec.
Top speed: 237 km/h.
Transmission: 6 - speed manual
Design: 3,0 litre V6 engine
Displacement: 2977 cc
Maximum Bhp 258 hp / 6600 rmp
 
Član
top speed 237? jesi se ti to zajebo, il sedmica sa 260konja stvarno neide dovoljno brzo da se elektronski ograniči na 250 ko svaki "normalan" bmw:)
 
tkav megn bio u zaluzanima na track day-u vozio ga neki momak iz Zagreba a bila i honda type r iz Beograda vozio kostadinovic sto sad vozi 402 i bio bolji od renoa za nesto malo sitno mozda pola sec al nije novi civic vec onaj stariji type r
 
Član
corrado je napisao(la):
kaj nije octavia2 FSI motor? a teža je od GTI-ja, imaju isti motor, pa bi golf trebo bit brži, a i golf GTI od nedavno ima 220KS, još su mu malo "pustili" na čipu, inače motor maksimalno razvija 244, kao u seat-u leon cupra, samo su zbog potrošnje smanjili snagu u škodi i golfu, a inače 2.0 TFSI je motor is audija s3 koji ima oko 273ks jel?

ps: a što se izgleda auta tiče, i zbog veličine mi je isto lijepa ta škoda octavia2

Nije u RS Octaviji je TFSI, dakle turbak...isti motor je u gti-a, leona i octaviji RS, a sto se tice tezine, na svim testovima je dobila GTI-a osim an testu ubrzanja, tu ej zbog svoje masivne guzice dobila +0.3sec na vremenu ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top