Negativna iskustva u trgovini (Wall of shame)

Negativna iskustva u trgovini (Wall of shame)

Legend
GORAN BILIC -

objasnjenje : odlucim da kupim votex konzolu, i postavim oglas na forum

http://www.bhtuning.com/za-golf-votex-konzolu-zastita-motora-el-podizaci-t-45657.html

Nedugo nakon toga, javlja se goran i kaze da on ima konzolu, preko PMa dogovorimo se u vezi cijene, kao i transporta (trebao je doci 28og u sarajevo)..

U medjuvremenu ja nadjem kupca za svoju konzolu (posto sam bio siguran da cu uzeti njegovu) i prodam svoju konzolu..

Nakon toga, goran kaze da predomislio i da nece prodavat konzolu, tako da sam ostao bez svoje konzole, a i bez votexa kojeg sam toliko zelio..

Nisam ovo htio napisati,ali mi je strasno krivo sto sam moju prodao, tako da sam sad fakticki bez konzole, i ogromna je rupa u tabli gdje fali ista, sad gdje cu naci drugu konzolu, u kakvom ce stanju biti, koliko cu otpada obici.. sam Bog zna.. tako da se pazite skim imate posla

zalosno
 
noke ja tebe nisam izradio trebao sam ić u sarajevo i firma odgodila, i ja ti javim ti kažeš da imaš samo 50 km da nemaš za poštarine, i ja fino kažem da neću prodavat konzolu.. neznam u čemu je tu problem da sam ja u ovoj rubrici.
 
Legend
za pare smo mi vec dogovorili bili, u tome nije bio problem, rekao si da ces ti dolaziti, ili da ces je poslati busom..
ja sam ti poslije ponudio i da ja platim postarinu ili sta vec, samo da to rijesimo jer sam vec prodao svoju konzolu

nemoj se pravit glup, dobro znas u cemu je problem.. nije fazon da se dogovorimo jedno, i da ti poslije, kad skontas da mozes postaviti konzolu kod sebe, kazes ja cu je ostaviti sebi..
 
Član
Oggy je napisao(la):
TDIPower - prodao mi puknute gume :icon_mad:

Hehe uvjek se nasmijem kada ovo procitam,al ne smijem se tvojoj muci neg mi sega nes;)
U svakom slucaju opet da zakuham :lol::lol::lol: i da kazem da sam ja samo bio konektor izmedju mog druga i tebe ;) al ko hoce da pomogne najvise nahebe :lol::lol::lol:
 
Početnik
TDi Power je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
TDIPower - prodao mi puknute gume :icon_mad:

Hehe uvjek se nasmijem kada ovo procitam,al ne smijem se tvojoj muci neg mi sega nes;)
U svakom slucaju opet da zakuham :lol::lol::lol: i da kazem da sam ja samo bio konektor izmedju mog druga i tebe ;) al ko hoce da pomogne najvise nahebe :lol::lol::lol:

TI si bio taj koji mi je rekao da su gume odlicne, ko nove, i da za te pare bolje ne mogu ni kupiti...dalje si me razvukao, rekao da ne mozes prije mraka doci, i onda si poslao tog druga, koji mi je gume predao u mraku, nisam ih ni vidio kako treba...tek sutra kod kuce vidio..
al nije bitno, zajebali su me i za mnogo vise para, i nikad doci pameti, jbg, glup i dobar, isto ti ga dodje...
 
Član
Oggy je napisao(la):
TDi Power je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
TDIPower - prodao mi puknute gume :icon_mad:

Hehe uvjek se nasmijem kada ovo procitam,al ne smijem se tvojoj muci neg mi sega nes;)
U svakom slucaju opet da zakuham :lol::lol::lol: i da kazem da sam ja samo bio konektor izmedju mog druga i tebe ;) al ko hoce da pomogne najvise nahebe :lol::lol::lol:

TI si bio taj koji mi je rekao da su gume odlicne, ko nove, i da za te pare bolje ne mogu ni kupiti...dalje si me razvukao, rekao da ne mozes prije mraka doci, i onda si poslao tog druga, koji mi je gume predao u mraku, nisam ih ni vidio kako treba...tek sutra kod kuce vidio..
al nije bitno, zajebali su me i za mnogo vise para, i nikad doci pameti, jbg, glup i dobar, isto ti ga dodje...
E moj drug, pazi se za ono sto si mi pricao jos ne mogu vjerovati, al eto... Vidis kakva su vremena dosla, ljudi bi se hebali za marku i obraz izgubili, al neka... Sve bog vrati... I ja se trenutno natezem sa likom sa foruma, koji me izradio, ako se sta ne rijesi skoro, i on ce u ovu temu da raja zna s kim NE treba imat posla...
 
Član
CoL3 je napisao(la):
clan Mrvica...nemam nista protiv momka,osobno se neznamo,al cini mi se bas dobar lik,uvijek imao i imam pozitivno misljenje o njemu,al ipak...
naime u 6-om mjesecu je bilo dogovoreno s mojim starim da pred street race u Mostaru pokosi pistu za 300km,stari je nasao jos jednog prijatleja i sve su uradili,rekao je da saceka par dana kad prođe SR dok se izrefaju,razumijem u potpunosti jer znam da je veliki trosak,kasnije isplati 200km kaze sacekaj 5. mjesec dok bude plata jer su u minusu,nije problem ni to,al evo vec 4 mjeseca jos ceka 100km,vise puta se cuo,nedostupan,te na putu tam-vam zovnuti ce kad dođe i nista...sto nije red nije...

Slusaj me sada dobro....Jesam ja ikad ostao nekome duzan... Ak Hercegovina je unajmilo tvog starog.... ja sam igrom slucaja bio zaduzen za taj dio posla.... fino sam ti poruku slao al ti s visokog odgovaras i tako to....
1. Sta je to naplaceno poslije race-a. da vidim sta to tvoja rodica koju ja valjda znam a nemam pojma o kome je rijec zna a ja neznam...
2. nek ti admin izlista ip adresu moju pa nek vidi jesam li u mostaru....
3. Mene ne spominji vise u ovakvim rubrikama...
Pozz
 
BHT Ovisnik
moja javna isprika za Mrvicu,Mrvica je cak uzeo odgovornost na sebe,iz svog dzepa dao 2/3 novaca,za njega sve pozitivno

negativno AK Hercegovina koja i dalje duguje :)
 
Član
nodiash je napisao(la):
16ventila - Javio mi se da hoce zamjenu laptop za dekstop i dogovorimo se..odem u Sarajevo maxuzije, nazovem ga a lik kaze da se predomislio...levat klasicni...

16 ventila dogovorili pojacalo ja ga ko kreten sat vremena cekao nigdje nije se udostojio ni da se javi na mobitel!
 
Legend
GOX01

Prljav obraz se vodom ne moze oprati...


evo tema, sve je napisano:
http://www.bhtuning.com/prodajem-4-gume-sava-s3-t-49127-2.html

evo profil doticnog:
http://www.bhtuning.com/member.php?action=profile&uid=2918
 
Legend
Liga je napisao(la):
GOX01

Prljav obraz se vodom ne moze oprati...


evo tema, sve je napisano:
http://www.bhtuning.com/prodajem-4-gume-sava-s3-t-49127-2.html

evo profil doticnog:
http://www.bhtuning.com/member.php?action=profile&uid=2918

Ja ovo mogu samo da potvrdim.. Posto me drug Liga pitao jel poznajem doticnog, htio sam mu pomoc jer poznajem gogu licno i dogovarali smo se u vezi ovih guma koje je Liga trebao kupit, culi smo se, uzeo sam broj telefona i javio mu da cemo doci izmedju 4-5, dogovorili lokaciju..
Ja se nasao sa ligom oko 15 do 5, tamam oko 5 smo bili ispred garaze, medjutim mobitel je bio ugasen, nazvao sam druga da vidim jel gogo online da mu javi da smo tu, da cekamo (po kisi btw), da bi ispalo kako on pere kosu i kako mu je mrsko sad te da to ostavimo za sutra..

O valjanosti oglasa necu pricati, jer nisam siguran u to 100%, ali mogu reci da mi je jako krivo prije svega zbog Lige, jer sam se osjecao kao da sam ga ja izradio, a htio sam samo pomoc, a sa druge strane sam i ja potrosio 2-3 sata zbog niceg..

Nadam se da ce ovo biti skola i svima ostalima, kada budu kupovali nesto.. :icon_mad::icon_mad:
 
Član
Erorr izradio za obecanu robu, ko fol burazer mu pogresno prepisao broj mog telefona adresu te ime prezime valjda mu burazer 1 osnovne pa uci slova i brojeve
 
Član
Anes_mo je napisao(la):
Erorr izradio za obecanu robu, ko fol burazer mu pogresno prepisao broj mog telefona adresu te ime prezime valjda mu burazer 1 osnovne pa uci slova i brojeve
Da si imalo pametan nebi ovo pisao, i nebi vrijedjao ljude koji te mogu napraviti, i oskolovati. I tebi izgleda treba da vozac licno dokaze da je roba vracena danas, jer je broj moba il pogresno upisan ili si pogresan broj moba dao, ljudi su lijepo zvali i javio je se decko i rekao da robu ne zeli, te se roba vratila natrag... A ti sto ne vjerujes, i ne trebas, ja se ne planiram zamarat sa tobom, i tvojom "Pismenoscu" mozda ipak ni sam ne znas koji ti je broj moba!!! I lijepo sam ti rekao, ukoliko mislis da je problem u meni, izvoli napisi adresu i broj ponovo, i ja robu ponovo saljem, al ne ti si ipak odlucio mene tu blamirati! E pa izvoli decko, nikoga nisam do sada izradio pa necu ni tebe, jedini koji je izrađen u svemu ovome sam JA! Placam postarine bezze...
 
Top