Negativna iskustva u trgovini (Wall of shame)

Negativna iskustva u trgovini (Wall of shame)

Član
Sa intereuropom sam imao xx problema oko naplate robe, tak da ne surađujem vise sa njima, sa city exom nemam nikakvi problema totoal fer likovi!

A ovog momka nisam htio javno pisat, al evo kada je netko ajmo reci "Bezobrazan" to se treba i da zna....
Italy - Kakanj... Ganjao ga za naplatu alu fela, 3mj se ganjala naplata, i na kraju se dogovorimo da mi posalje cd player koji je bio na oglasu, ajd reko bolje ista nego nista, kazem mu posalji mi taj player ako je sve ok, i novca za fele i to je to... Kaze ok, player k'o nov ocuvan ovo ono... Ajde ok, stigao meni player, em nije ocuvan, em nema nikakvi dokumnetacije, nema lajsnice okolo, em neispravan! Ja ga zovem reko ne radi ti player, on veli ma radi pokusaj ponovo, ovo ono, ja pokusao 20x i od 20x mi ocitao cd, ja sprzim nov cd i pokusam neide, i neide... Ja ga opet zovem reko prijatelju mogao si mi reci da je cd neispravan, i to si isto mogao napisati u oglasu, kaze ma radi 100% ispade ja lazem... Reko sta cemo, kaze odenesi cd na servis koliko bude ja platim, i tako i bilo ja odnio cd na servis, popravio ga servis skuplji nego radio, no da ne bude sad, reko ti priznaj 25km... Kaze ok, i od tada nista.... Ovo mi nije bilo u planu, dakle evo ako procita ovo NE MORA MI DATI 25KM, nije problem, necu se obogatiti, al ljudski je se javit covjeku i reci, izvini sto je tako ispalo i sve... Mislim cime sam zasluzio to, sto sam dao fele i kasnije se ganjao za svoje novce, i ostalo... No dobro... Bilo kako bilo!
 
Član
mozda ne bi bilo lose da se uozbiljimo u ovoj temi... :icon_exclaim:
nekome ovo mnogo znaci u daljoj saradnji...
- diablo "-"
poslije raznoraznih natezanja i utezanja i raznoraznih popusta momak me moli da mu dovucem felge u sa,onda se prvo ne javlja na mob ,pa onda govori kako je...( Bog zna sta vec i gdje vec)
u sustini ,ja popusim...
 
Član
Clan Chuza -
Nerado ga stavljam ali stacu rijec je o Alpine visokotoncima jedan radi drugi ne,sad jeli ih on meni prodo kako kaze da su radili prije slanja ja neznam u mene jedan ne radi. Kako god uvjek je netko u minusu a u ovom slucaju sam ja
 
Član
clan ersan,vec se natezem snjime za 100km a niti se javlja i stalno nemoze da to rjesimo.u pitanju su felge....ako procita ovo i ako nije istina neka mi slobodno komentarise ovaj post
 
Legend
clan filipmk2 ili kako mu je vec nick..
prvo sto spama sve oglase kako ce on kupit ovo ono
poslije toga naravno nista od toga ne uzme..

mene je izradio za maglenjake i rekao da mu ih rezervisem da cemo mjenjat za neku turbinu, koju je on naravno prodao..

tako da - od mene

eo samo quotove nekim PMova

FilipMk2 je napisao(la):
ok,budem ti u subotu poslao na bus za sarajevo.slazem se s tobom u vezi vwcc,zato i nisam tamo vise.

da ne pricam sta je sve nudio za bbs rm, centre, wob bedzeve itd itd..
 
Član
Fiesta_Boy TRI VELIKA MINUSA ---
dakle radi se o sljedecem,(prosle godine je to bilo al nek se zna za ubuduce u vezi poslovanja s njim) momak postavi ovdje oglas o felgama i cijenu 550KM, meni se svide felge javim mu se,spustim cijenu na 470KM i odem po njih.. naravno u oglasu a i kad sam dosao tvrdi da je sve ok sa felgama i da mi plus daje prstenove za fiat da ih odma postavim, dodjem u SA postavljamo ih i primjetim ja da prsten nije odgovarajuci, haj kontam nema veze nek stoji kad ddojem u TR napravim sebi druge i kraj, tako sam 3 tokara promijenio 3 x pravio prstenove felge su uvijek tresle od 80 pa do 180, haj kontam nisu dobro napravili narucim u volanu da mi originalne dimenzije posalju kad opet isti vrag, i naravno na kraju odem do vulkanizera na balanserku kad ono krive felge do bola, haj sto su bile krive vec su xxx puta bile varene, zovem ga nakon nekih 7 dana od kupovine (dok sam promjenio tolikih prstenova i dok sam skontao da je do felgi i da su krive) javim mu se dakle kazem da su felge krive da tresu i on meni kaze to nije njegova stvar i on ih je uzeo takve, da sam trebao ko biva odma reagovati i vratiti, ni dan danas se nisam popravio od tog, mislim momak je s foruma i bio je na forumu od osnivanja, i da mi ga tako zalozi.. sramota.. morao sam JAVNO napisati nisam vise mogao drzati u sebi..:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
audi sc je napisao(la):
clan foruma guster od aprila cekam bra za passata,koji je uredno placen,
mislim cijena je bila odbijena od gewindi sto sam ih prodao...

rekao sam da ces dobiti to prvom prilikom kad krenem prema tz al nema veze ako cemo tako onda mogu i ja dat negativan dojam sto se tice gewindi a to je sto nisu bile "kompletirane" iako je prije preuzimanja receno da jesu i kasnije da ce se poslati ali nakon par mjeseci si tek javio da ces poslat a u medjuvremenu sam morao SAM da platim i napravim ih.... i to su su me dosli 40KM ako cemo ici u krajnosti....

mada sam ti obecao da ces dobiti DJABA navlaku radi ovolikog cekanja (i ako je za tvog passata 90KM ali radi forumskih i tvojih korektnih odnosa spustio na 70KM a ti meni ni marku na cijeni gewindi ;)) sto sam rekao i trizi u jednom razgovoru i molbi da on preuzme to dok ne dodjes u BiH a sad....

pozzz
 
Član
Mrva je napisao(la):
elmir je napisao(la):
Fiesta_Boy TRI VELIKA MINUSA ---
Nebranim ga, samo hocu da kazem da su 4-5 dana prije prodaje fele bile oke.. Ja licno vozio, prebacivao na drugo auto (na Clia) jer ih je moj prijatelj htjeo kupiti i tako.. Takodje, nisu bile varene. E sad, jedino ako nije sta u medjuvremenu sj*ao ;)

nakon sto sam mu upucivao poziv i nakon sto mi je rekao sto sam vec spomenuo javim se clanu sux ili nesto tako, cije su prije felge bile i covjek mi kaze sve spomenuto, da su felge krive da ih je on tako prodao i da ih se i ja kutarisem.. imam PMove a i mozda procita pa se i on javi.. dakle svi su svjesno prodavali krive i varene.. proslo je godinu od toga to je prosla stvar ali imam pravo dati nekome minus da se zna ubuduce ko od koga kupuje i sta da pazi, momak je raja proveo sam 2-3 sata sa njim dok smo postavljali felge i ostalo nemam nista protiv njega ali svako ima pravo iznijet svoje misljenje a i to sto je dozivio jer radi toga je i postavljena tema.. ja sam ocekivao od njega bar izvinjenje il nesto da se nadjemo u tome ali nikad nista nije bilo.. ima i sad njegov oglas zakljucan i nekoliko forumasa je hvalilo felge a na kraju groblje od felgi.. nemoguce da ih je on u par dana toliko sj*ao, potvrdio je i vlasnik prije njega da felge nisu bile uredu;)
 
Član
Nick Filipmk2, nova zamjerka, bio je dogovor da posalje sat i tablu a da ja njemu masku bez znaka, u dogovorima je bilo rijeci o placanju autobusa, na sto je doticni rekao da nece biti problema, vozac kad je dosao rekao je da mu trebam platiti jos 50 km za prevoz, naravno robu nisam odma uzeo, isao sam na to da prvo kontaktiram doticnog, na sta je on odg da ja platim to a da ce on masku, naravno maska je i laksa i manja, tako da cijena nebi bila preko 10 KM, mislim da doticni nije postupio po dogovoru i da je samo na taj nacin zelio da prodze sto jeftinije, ja naravno tablu nisam uzeo jer mi se ne isplati.
 
Legend
FilipMk2 je napisao(la):
I nemozes ti meni govorit sta cu ja radit sa svojim stvarima :icon_mad::icon_mad: i sta tebe boli k..rac sta cu ja uzimat ili sta necu...
ali dobro ne zelim se svadjat.sta je bilo bilo je.

Jesam ja tebi rekao sta ces uraditi sa svojih pisljivih 30km?
Niti me interesuje sta ces uzimati, samo te upozoravam da ne izradjujes jednog po jednog clana ovog foruma, jer vjerujem da ce to admini sankcionisati..

ako ne zelis svadju, nemoj je potencirati..

2emir, potpis
 
Legend
Filipe, ovo cu ti sad ja ovdje otvoreno reci, i mene si izradio 3-4 puta, obecas nesto pricas da ces uzeti pa onda se usutis i naravno ne bude nista od toga..

I sad se nesto mangupises po forumu i prijetis.. hahaha ne mogu vjerovat..

kad si tako bezobrazan, samo cu jos dodati na ovu primjedbu gore, da si opet pitao za gume, za koje si naravno rekao da ces ih uzeti, ja ti dao instrukcije kako da ugovoris prevoz, i sta mislite sta je bilo

naravno doticni se vise nije javljao, a bumpa oglas stalno kako mu trebaju gume..

ja da sam admin, banovao bi te permanentno.. nije ovo forum za tebe

a ti ako imas nekih pitanja i primjedbi, javi se meni na pm, da prodiskutujemo, da ne kvarimo topic
 
BHT Ovisnik
clan Mrvica...nemam nista protiv momka,osobno se neznamo,al cini mi se bas dobar lik,uvijek imao i imam pozitivno misljenje o njemu,al ipak...
naime u 6-om mjesecu je bilo dogovoreno s mojim starim da pred street race u Mostaru pokosi pistu za 300km,stari je nasao jos jednog prijatleja i sve su uradili,rekao je da saceka par dana kad prođe SR dok se izrefaju,razumijem u potpunosti jer znam da je veliki trosak,kasnije isplati 200km kaze sacekaj 5. mjesec dok bude plata jer su u minusu,nije problem ni to,al evo vec 4 mjeseca jos ceka 100km,vise puta se cuo,nedostupan,te na putu tam-vam zovnuti ce kad dođe i nista...sto nije red nije...
 
Član
jebi ga drug kriza dere sve nema se,nece ti duzan ostat sigurno....
vjerovatno iza svega klub stoji pa bude sta bolje iza ovog sad rejsa
 
BHT Ovisnik
razumijem,njegov broj sam nabavio preko rodice koju on zna,drzi malo skuplju obucarsku radnju,kaze da se fino naplatilo nedugo nakon racea,a jbg i u mene stari radi u komunalnom,vec 2 mjeseca bez place,malo smjesno da mu sin od 18 godina radi i posuđuje lovu za goriva da ide privatno odraditi posla...
 
Top