Need For Speed World =)

Need For Speed World =)

Član
moram i ja ovo skinut samo nezz hoce li mi raditi... posto vidim ima ih jos kojima errore izbaciva....
a nezz i hocel moci na moj komp...

amd sempron 1.6 3000+
Ram: 2GB
Grafa: nvidia geforce 9400GT 512mb

pa sad nezz..... taky sta ti mislis. ???
 
Član
rokni ga pa sta bude...ja msm da ce moc....bez laganja...sada je bila trka ja mtrs jubix .... nije losa bila...samo sam ja malo zezao stvar nesto upload-ova pa je lagalo...cekam sljedeci race :D ....
ajmo se skupit u jednu grupu ...pa cemo se race-at.... ili samo vozikat....ja sam za veceras =) = )
 
Član
eto ja izaso iz igre..nije lose..samo kako kome konekcija..
dodajte me u raju..pa cemo napravit race!!!
nick:JUBIX
@MTR:spor siii:D:D:lol::lol::lol:
 
Član
meni je sve jasno bilo...al jubix leti covjece....a mtrs i ja imamo sve bolje prefomance...al nebitno...ajmo jos jedan race....meni je malkice stopalo ponekad...zato sto sam upload-ovo nesto...sada super radi...i nema stopanja...i da mtrs i jubix i emiroza....u kakvom ste chatu bili...ja nikom nisam mogao slat chat da se dopisujemo...
 
Član
Ae ja krecem, pa sta mu Bog da, nadam se da ce da proradi...jer grafa ce da me zeza, skidam pa javljam sutra sta je i kako je...
 
Član
ja ne kontam ovo sta treba da skinem ovo od 5mb skinem i kad ga ins.na kraju mi nesto iybaci i ne moye,sta ste vi skidali toliko da vam moye,moye li mi neko pojasnit:icon_rolleyes::icon_sad:
 
Član
ja cu igrat danas oko pola 12..dodajte me u raju..pa da se trkamo..:icon_smile::icon_smile:
 

MTR

Član
ide Speed ko sisa :D , nece multiplayer radit ako nema dovoljno igraca , taaky me sinoc rokno od zid hahahaha , a vec ima i spamera na stazi :lol::lol::lol::lol: ne mozes vozit od njih :D

samo ne kontam sad kad odem u garazu i hocu da kupim drugo auto ne da ,vec nudi opciju rentanja na tri dana koju ne mozes platit jer nemas boost novaca , to se vjerovatno placa nesto.

j*es ga kako god i ovako je super malo utrosit vrijeme , samo mi idu na zivce oni sa potkovama ( onaj magnet ) ili kad te iz druge ulice odljepi odma se prevrnes , a bio na prvom mjestu :icon_mad:
 
Početnik
imam MTRS u taaky u prijateljima al nidje vas nikog...ja zovem bosnje na chatu al kaki nidje nikog...daj objasnite mi kako da se nadjemo negdje pa da vozimo i ja vozim nissan s14 siliva crveni sa crnom haubom (sad ce rec CUNER) i crnim felgama
 

MTR

Član
uci cu ja malo kasnije da nabijam levele :D , pa kad oces da se trkas vidis ko je online otvoris stazu i kliknes na ime desnim , otvori ti se Invite kliknes na to i prebacis se u stazu ( u gornjem desnom uglu ) , onda kliknes Ready i kad odbrojavanje zavrsi trka pocne , a sastanci su na stadionu :D
 
Top