Need For Speed World =)

Need For Speed World =)

Član
Kuci nisam imao vremena da igram i sad da instaliram na poslu (kontam na usb da dignem igru) neda mi admin) grrrr.
Citam kako se vi utrkujute a ja mogu samo navijati :icon_mad:
 
Član
MTR imas kad kupujes auto da kupis stock verziju, nju placas keshom a ono nesto tunirano se renta :D
a zadnje na onoj listi ti mijenja to u stock
 
Član
ja evo ulazim ...u igru...ima li ko voljan da igra.....da se race-amo ...sada ce glatko biti...jutro je a nista ne upload-am
 

MTR

Član
kavaz je napisao(la):
MTR imas kad kupujes auto da kupis stock verziju, nju placas keshom a ono nesto tunirano se renta :D
a zadnje na onoj listi ti mijenja to u stock

aj sad cu probat , valda ce moc ;)
 
Član
mtr nemoj dzabe kupovat....ja uzeo scirocca 30k i ne mogu ga chunirat :lol: ...tek negdje od 12 lvl mogu dobit onaj kit...a dosta je sporiji od nasih mazda...tako da ...
 

MTR

Član
Taaky je napisao(la):
mtr nemoj dzabe kupovat....ja uzeo scirocca 30k i ne mogu ga chunirat :lol: ...tek negdje od 12 lvl mogu dobit onaj kit...a dosta je sporiji od nasih mazda...tako da ...

joj al te opra :D

ako vec niste , na onom pocetnom prozoru prije ulaska u igru prebacite lokaciju servera iz US na Europa , ide dosta brze , ja sam na Mazdi dobio ko 20 KS dodatno :D:D:D:D:lol:
 
Član
:lol::lol::lol: ..neka te draga malo pustila :lol::lol::lol: ... vidimo se poslijepodne ili veceras...al me mtr ...s.ebao ...ja se zaletim i on me samo kucne u krivini ...i ja baj baj ... :lol::lol::lol:
 

MTR

Član
evo sad malo drajvao u Multiplayeru , samo se krse i guraju , al nema veze opstanem sa klasom 10 ( ja sam 7 ) na 3 ili 4 mjestu , samo ganjajte multi , veci je rep i lova , za trece mjesto ide oko 1200 zavisi koliko su jaki ostali , prije ce se skupit lova za kakav bolji stroj i otvaranje onih upgrade opcija

gas gas

p.s. ne daju mi da napisem ono Move Bitch Move :D
 
Top