Need For Speed World =)

Need For Speed World =)

Član
haha...ima nas...ja vozim mazdu 3...i uradio sam upgrade body kit i motora..ali ne mogu da nadjem gdje felge promjenit....jer su ove stecaj...ubrzo uzimam scirocco ....i upgrade naravno.... vidimo se veceras...dodajte me ko frenda Taaky i onda moze ic teleport to friend..i nadjemo se svi na jednom mjestu....
dosadasni igraci sa 4uma
Taaky
Emiroza
kavaz
MTR
THELIJA
MTRS
ja nonstop pisem na chatu bhtuning..bosnjo kaakv...i naletio sam na kojeg hrvata..pa se race-amo...
 
Član
evo ja skino..i logovo se..skida se update..pa evo vidjecemo kako ce bit..
nick nisam birao..izgleda da mi se neko bio reggo preko mog maila..pa evo promjeno sam password..
a mail mi je jubix_jubix@hotmail.com..
 
Član
ma kakav cs ...ovo je macka...mene deru oni sto su u grupama..pa ne mozes ih prestic...a meni auto nejako....i jbg...al snalazim se nekako..6lvl i jedno 50% reputacije...lagano idemo ka vrhu :D ....i da kupio sam sebi scirocca
 
Član
extra...znaci povecava nas se broj....vidimo se veceras ... na crti :lol::lol::lol::lol:
 
znaci, imam tacno ovo sto je navedeno, nista bolje niti slabije. sta mislite, hoce li mi praviti probleme kakve, bojim se da nece moci, a valja skinuti 800 mb, ode limit..

Minimum system requirements:
* Operating system: Windows XP Service Pack 2
* DirectX: DirectX 9.0c
* Processor: 1.7 GHz Pentium4
* RAM: 512 MB
* Video: 128 MB DirectX 9.0c compatible. At least Shader Model 2.0 support
* Sound Card: DirectX 8.1 compatible
* Winchester: 6 GB free space
* Internet: 128kbit / s Cable / DSL сonnection
 

MTR

Član
sto me diskonektuje nakon prve pobjede u single playeru i kako se ulazi u multiplayer ili je to to nesto , jbg ne mogu se snaci nikako

ps : kako se dodaje u friends list ? ja kliknem ono plus i nista ???
 
Član
meni nesto ne moze multplayer nece niko a single player sutamo uveliko ako ko nadje rijesenje nek javi9 nakav mi error pise
 
Član
a kada vam se skine instalacija snima se u na xp-u C:\Documents and Settings\xxxxx user\Application Data\Electronic Arts\Need For Speed World da ne bi ponovo skidali ako budete formatirali comp i slično

_JokeR_ je napisao(la):
meni nesto ne moze multplayer nece niko a single player sutamo uveliko ako ko nadje rijesenje nek javi9 nakav mi error pise

šta piše u eroru
 
Član
evo u igri..
nick mi je ko na forumu..dakle:JUBIX :icon_smile:;);)

evo pola sata igre..skoro pa level 4...
nerviraju me kad pozovu ona auta na mene...:icon_mad::icon_mad:
al sve u svemu nije lose..:icon_smile:
 
Član
bio sam danas to igrao na malom laptopu ali ne ide baš 3-4fps šteka skroz, nick je Salefisher i nissan silvia matt crni i crne felge :D

ako se moze kako add-at u frend's s vaše strane bio bih zahvalan :D
 
Top