Need For Speed World =)

Need For Speed World =)

Član
moze druze...dodam vas....javim vam veceras kada cu bit...i nacemo se na meet-u ...ima tamo meeting place....oznaceno kao fotoaparat...a ja cesto u catu napisem bhtuning ??? tako da znate.... a to meeting place..dobijete na 2-lvl -u ....pa vidimo se veceras oko 10 ..moze ??? ili poslijepodne oko 4 cu biti isto
 
Član
Ma ne crack, imas u prvom postu upustvo! Sa oficijelne stranice skidas igru i registrujes se i gasssss! :cool:

Jbg kod mene je 1 lvl, nemam pojma kako sta ali valjda nadodjem u voznji! :cool:
 
Član
takodje sam u igri :icon_biggrin:
nick kavaz
bijela mazda3 , crna hauba, crne felge :D
al sad trazim neko novo auto da kupim , pa et bice sve u garazi kako budu isli radovi :lol:

;)
 
Član
ja ovo skidam i sve, samo se bojim da cu moc pokreniti na svom malom laptopu...

a ako uspijem bit će nick Salefisher :D
 
Član
daj ba joker...kad prije :lol::lol::lol: ...ja od sinoc pa sam lvl 4 ..jos malo pa 5....deru me oni sa grupama....nedaju mi da ih prestizem...al su moji u zavojima
 
Član
lvl 5 ubrzo cu i 6 ma derem ih u sesnest

eto sad sam malo "picno" auto ima na desnom boku iznad zadnjeg tocka broj 17 crvene fele sa OGROMNIM FALCOM hahahahahahahahaahaha i da crvene su
 
Član
evo stavio sam i ja da se skida pa ćemo probat kasnije,
koja auta imas na početku i sta je najbolje za izabrat?
 

MTR

Član
ja se uspio regat sa Live accounta , nece mi sa yahoo nikako

veceras sam tamo , nic ko i ovdje MTR uz dodatak - MOVE BITCH :D

samo da pitam , evo skidam ovo i usput cackam po ovoj stranici , ocel ovo bit djaban ili ce se placat nesto , ja ne dam marke :D
 
Top