Need for Speed Undercover Hands-On

Need for Speed Undercover Hands-On

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
_JokeR_ je napisao(la):
kome ne radi nek skine nfs.exe ili paul.dll ja sam instalirao i uveliko igram IGRA BETON uvjerice te se i sami....uvodni film detalji meni sve 10.....

jesil skino sa neta il sta vec ? ? ?:icon_question:
 
Član
ma film je extra i detalji i sve ali mi se nesvidja igra nesto pretjerano kako sam mislio da ce biti
 
BHT Ovisnik
sad ga skidam za PSP,a za PC mi se neda cekad da se skida pa cu ga kupit u ponedjeljak
 
Član
Dzaba dadoh tri marke za igru, mogao sam tri kafe popiti ! Upravljivost je neralna totalno. Sa 200 na sat, ja ulijecem u krivinu od skoro 90 stepeni... I jos RX-8 ide u šestoj 220... sramota...
 
BHT Ovisnik
eh da oce napravit underground 2 samo sa sadasnjom grafikom,underground je naj nfs,sto se tice tuninga,voznih osobina tek orginalnog zvuka:icon_eek::icon_eek:,da oce sve isto napravit samo grafika nova i to je to,najveci bi uspjeh napravili
 
Član
idi na auto pijacu 3 km i kupi ako ti je daleko i mrsko imas na siranu 10 km il vise neznam ni ja i jos svude nede :D YUglavnom pijaca ti je najbolje rjesenje
 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
Dzaba dadoh tri marke za igru, mogao sam tri kafe popiti ! Upravljivost je neralna totalno. Sa 200 na sat, ja ulijecem u krivinu od skoro 90 stepeni... I jos RX-8 ide u šestoj 220... sramota...


upravo, mene je igra razocarala totalno , meni su i carbon i pro street bolji od ove
 
Član
0g1 je napisao(la):
idi na auto pijacu 3 km i kupi ako ti je daleko i mrsko imas na siranu 10 km il vise neznam ni ja i jos svude nede :D YUglavnom pijaca ti je najbolje rjesenje

dje je auto pijaca? ja sam na pofalicima
 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
Dzaba dadoh tri marke za igru, mogao sam tri kafe popiti ! Upravljivost je neralna totalno. Sa 200 na sat, ja ulijecem u krivinu od skoro 90 stepeni... I jos RX-8 ide u šestoj 220... sramota...

pa i undergorndu 2 je tako al ga opet svi vole
 
Član
0g1 je napisao(la):
trizex je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
idi na auto pijacu 3 km i kupi ako ti je daleko i mrsko imas na siranu 10 km il vise neznam ni ja i jos svude nede :D YUglavnom pijaca ti je najbolje rjesenje

dje je auto pijaca? ja sam na pofalicima

Jesili ti ozbiljan :icon_eek::icon_eek:

nisam iz sarajeva, naravno da sam ozbiljan, ovdje sam samo na par dana
btw, nije ni bitno, malo googlanja mi reklo da nema gta4 za ps 2
 
Član
ja mislim da ima al nisam siguran a auto pijaca ti je na stupu nemozes je fulit vidjeces ljde kako idu prema njoj ima ih milion
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top