Need for Speed Undercover Hands-On

Need for Speed Undercover Hands-On

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Moguce.Ja u zadnje vrijeme imam problema sa mnogim igrama sa svim a comp mi je poprilicno jak , tako da su mi se po**ali driveri Windows pokazuje neke erore a meni se neda reinstalirat windovs a nebi reko da ti je to do konfiguracije sto ti neda da krekujes prije da je do drivera il nesto slicno , uglavnom igraj ti bez crecka stace ti to :lol:
 
ma kakav procesor nije do njega najveci utjecaj ima ram i grafika ja tu imam problema sa ramom al jbg moram mjenjati maticnu pa cu pojacati a imam 512MB RAM i grafika Ati Radeon x1650 512MB
 
Član
nemoj ti ni pokusavat pokrenut igricu sa 512 rama,
a slabo ce ti ko slati preko msn 4 i kusur gigabajti koliko je cijela igrica
otidji na neki torrent sajt i skini je
 
Član
ma kupi rama sad je to prejeftino 2 GB 800mHz 75 km ti uzmes 512 ili 1 gb pa skines igru i igras :D A deces preko msn a slati ? ? ?? :icon_biggrin:
 
ma pokrenut ce on igricu pa kada je pokreno pro streeat na velikim detaljima a znam da je ram jeftin kupicu ja 2 gb nego meni sada obicni ddr pa moram kupiti drugu maticnu da je mogu i bolje napucati a igrica kada se zipuje ona ne zauzima puno oko 100 mb i manje
 
:lol: magija :lol: ma 5 gb kada se zipuje ima 1 gb fulio sam jbg skinucu onda sa neta ili cu sutra kupiti a ako neko moze da mi da stranicu odakle skinuti
 
Član
jaleuskas je napisao(la):
:lol: magija :lol: ma 5 gb kada se zipuje ima 1 gb fulio sam jbg skinucu onda sa neta ili cu sutra kupiti a ako neko moze da mi da stranicu odakle skinuti

Bogati ne izvaljuj svasta
 
Član
jaleuskas je napisao(la):
ma pokrenut ce on igricu pa kada je pokreno pro streeat na velikim detaljima a znam da je ram jeftin kupicu ja 2 gb nego meni sada obicni ddr pa moram kupiti drugu maticnu da je mogu i bolje napucati a igrica kada se zipuje ona ne zauzima puno oko 100 mb i manje

imaš sreće ako nađeš odgovarajuću matičnu...
ako uzmeš matičnu za DDR2 RAM većina njiha ima PCI expres šteker za
grafičku,e sad ako je utebe AGP grafička moraš i novu grafiku uzeti,pored toga moraš gledati da ti nova matična podržava tvoj procesor da i njega ne bi moro uzimati... Znam kolki je to problem,pa vidi šta imaš u kompu,najgore od
svega što se može desiti da se to ništa neisplati raditi....

U mom gradu nema kupiti igrice,a neskida mi se sa torenta

@jaleuskas
pa kud ćeš preko MSN primati igru
trebalo bi ti dva tri dana i imo bi velke šanse da ti prekine skidanje već na 1% :D
inače MSN jedva 3mb prenese a de nebude eror u transferu :D
pretpostavljam da je nfs na 2 DVD znači oko 8GB koji je to ZIP da ga može spresati na 100MB :D
to ti nepostoji ni u snu :D
 
Član
nfs je 4.17gb

a de jarane kad vec tako zipujes da ti ja posaljem jedan terabajt filmova a da mi ti vratis zipovano nekih 4-5 gigabajti mozel??
 
dobro ba ljudi sta ste me ufatili fulim jednom i za maticnu naso sam kod jaran nova 3 god garancija dobra oko 100KM ima 4utora za ram i jos svasta a marka nije losa kod mene je PCI express i 775 socket
 
Član
kome ne radi nek skine nfs.exe ili paul.dll ja sam instalirao i uveliko igram IGRA BETON uvjerice te se i sami....uvodni film detalji meni sve 10.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top