Need for Speed Undercover Hands-On

Need for Speed Undercover Hands-On

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Trozic je napisao(la):
SamiRX-8 je napisao(la):
Dzaba dadoh tri marke za igru, mogao sam tri kafe popiti ! Upravljivost je neralna totalno. Sa 200 na sat, ja ulijecem u krivinu od skoro 90 stepeni... I jos RX-8 ide u šestoj 220... sramota...

pa i undergorndu 2 je tako al ga opet svi vole

Ne ne, mislim na otpor pri skretanju, na U2 je teze skretati, i osjeti se pri vecoj brzini, a ovdje nista, komotno mozes gas dodati :icon_evil:
 
Član
juce je i presao i sve u sve ODLICAN onaj film i sve ma super grafika vrhunska (cij kompjuter moze podnjeti) a sto se tice realnosti sve sto sam i ocekivao jer EA je i rekao da prave arkadu a ne simulaciju tako.. . .
 
Član
Stoji to sve, al onaj Lotus Elise, pa da moze ici 300 ulazio bi u krivine bez problema, daj da bar malo bude teze, i da me odnese negdje, a ne tako...Al hajd, bar se ima sta igrati pa nije dosadno :)
 
Član
Davor_ je napisao(la):
juce je i presao i sve u sve ODLICAN onaj film i sve ma super grafika vrhunska (cij kompjuter moze podnjeti) a sto se tice realnosti sve sto sam i ocekivao jer EA je i rekao da prave arkadu a ne simulaciju tako.. . .

jesi prešo sve za dan :icon_question:
 
BHT Ovisnik
Trozic je napisao(la):
SamiRX-8 je napisao(la):
Dzaba dadoh tri marke za igru, mogao sam tri kafe popiti ! Upravljivost je neralna totalno. Sa 200 na sat, ja ulijecem u krivinu od skoro 90 stepeni... I jos RX-8 ide u šestoj 220... sramota...

pa i undergorndu 2 je tako al ga opet svi vole

nije uopce,mnogo mnogo je teze,uvijek igram na volanu moram il dobro usporit il rucnu;)
 
Član
ne znam o cemu pricate i ja igram na volanu slomih se 70 km/h u krivini ode auto u pm tesko pravo...... murija luda pravo HELIKOPTER proleti iznad mene ja zakocio od straha.....
 
Član
_JokeR_ je napisao(la):
ne znam o cemu pricate i ja igram na volanu slomih se 70 km/h u krivini ode auto u pm tesko pravo...... murija luda pravo HELIKOPTER proleti iznad mene ja zakocio od straha.....

hehe ma realno :D Fina je igra :D;)
 
Član
HITNO TREBAM POMOC!!!

Par savjeta vezano za NEED FOR SPEED UNDERCOVER !

1.Igra: zanimljiva.
2.Grafika:Cesta iz Most Wanteda, grafika iz Carbona,realnost (dim,potpisivanje gumom ) = Underground!
3.Bagovi:Masala ima da ne hvali.
4.Sve u svemu:Nije ni cudo sto je ovako ispala igrica kad ni screenfun,gameplay i svjet kompjutera nisu najavili ni u jednom broju...pa budi pametan!

Glavni direktor po izlasku pro streeta je izjavio "Pro street je bio promasaj a novi ce biti perfektan" izgleda da se malo zajebo : )
 
Član
j*bemti NSF Undercover,ja uzeo instalirao i pokvario se windows :icon_mad:
windows šteka jedva se pokrene a sam zbog toga što sam istalirao NFS,
i kad počnem igrati ništa neide samo koči,do hardvera niije znam šta igra zahtjeva i prema tome umene može raditi na max,a i sazno sam da postoje dvije vrste NFS Undercover i nije ista instalacija u obe pa ću nabaviti i tu drugu verziju,sad mi valja windows ponovo instalirati sve sam pokušo al džaba :icon_mad: a nedavno sam ga instaliro :icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top