Need for Speed Undercover Hands-On

Need for Speed Undercover Hands-On

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
nisam nimalo odusevljen ovim nfs-om,kolko su pricali da ce bit dobar,da se radi jos od prije pro streeta da ce bit strasan,ali nije nista posebno,malte ne isti most wanted:icon_confused:
 
Član
ma niko od nas se nemoze da navikne u tom je problem mladim generacijama se svida i pro street i mostwanted i ovaj najnoviji undercover , al ja vala cekam UnderGround3
:cool:
 
BHT Ovisnik
0g1 je napisao(la):
ma niko od nas se nemoze da navikne u tom je problem mladim generacijama se svida i pro street i mostwanted i ovaj najnoviji undercover , al ja vala cekam UnderGround3
:cool:

pa ja sam to vec spomeno,da oce napravit underground 3,jer ima bas puno detačlja,mozes farove,ispuh neonke mjenjat,zvucnike ovo ono,u krivinu nema sanse uci pod velikom brzinom,a zvuk u auta je orginalan
 
Član
ja tek sad pošo igrati kako treba imao sam problema sa igrom sad sam nabavio drugačiju verziju neka japanska drugačij instalacija skroz,na
onoj prije mi bilo dosta problema sad je sve ok :cool:
 
Član
play station ce zastariti i prestaec se igra za njega praviti za PC nece uvjek ga mozes nadogradit(koliko - toliko)
 
Član
Davor_ je napisao(la):
play station ce zastariti i prestaec se igra za njega praviti za PC nece uvjek ga mozes nadogradit(koliko - toliko)

potpis,
plus na PCu imaš internet,imaš hrpu drugi stvari koje možeš raditi pored igranja,i dosta play sationa se i pokavari nakon godinu dvije naročito polovni...
 
Početnik
Trozic je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
play station ce zastariti i prestaec se igra za njega praviti za PC nece uvjek ga mozes nadogradit(koliko - toliko)

potpis,
plus na PCu imaš internet,imaš hrpu drugi stvari koje možeš raditi pored igranja,i dosta play sationa se i pokavari nakon godinu dvije naročito polovni...

da ali za dobar PC moras dati minimum 2.000 KM da bi ioče nesto kako treba mogao igrati na njemu normalno, a PS kupis jednom za neke sitne pare i miran si, a PC ti i dalje sluzi za ono za sta je predvidjen, a to definitivno u prvom planu nije igranje...
 
Član
eno otvorio sam ja temu za vremena i top speed i ostalo meni nekako krataka igrica ja prekuco za manje od dan.... a ima PS prednosti na compu kad ti se sta igra samo ubacis cd i sef a ovako na COMPU ajd instaliraj pa podesavaj, a ima i comp prednosti, brate mili PS je napravljen u svrhu igranja igrica a PC i nije bas:icon_smile::icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top