Need for Speed Undercover Hands-On

Need for Speed Undercover Hands-On

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
REFRESH
svi zainteresovani mogu igrati ovu igru tj skinut je pa igrat ;)
:cool::cool::cool::cool:

http://thepiratebay.org/search/Need%20for%20Speed%20Undercover%20/0/99/400
 
Član
Doslo je to u Tuzlu cim se pojavilo na netu. A kad sam to ja vidio na netu, prije jedno 5 dana, pojma nemam... mrsko mi skidati... a mrsko mi otici do Asterixa i uzeti :lol:
 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
Doslo je to u Tuzlu cim se pojavilo na netu. A kad sam to ja vidio na netu, prije jedno 5 dana, pojma nemam... mrsko mi skidati... a mrsko mi otici do Asterixa i uzeti :lol:

haha i meni isto mrsko skidat mrsko kupovat :cool: ali moracu se nekad nakanit igra prejaka :icon_smile:;)
 
Član
Valja moj laptop to mogne pokrenut

Core2duo T5500 2.0 Ghz
2gb Rama.
Graficka 256 prosiriva do 2gb:)

Slab i ja:)
 
Član
Ja poceo danas popodne da je igram... I nije mi nesto..Grafika mi se ne svidja,a nije mi nesto ni vozljivost auta kako treba..Dosta sam razocaran..
 
Član
Trebo bi to Smajke pokrenuti na nekim medium detaljima... A za ove sto su govorili da nije zahtjevna, i da igraju na high, vidjet cemo sta ce sada biti... Mogu i ja sad igrati na high, ali sa koliko FPS-a ? Eno kod brata N7950GX2 sa 1GB memorije, pa bih smio ruku dati da bi opet štekalo malo na high detaljima...

A cuj GTA IV izasao... uuuu, valja past semestar :lol:
 
Član
aa GTA igro fino izgleda ali ovaj novi NFS ma ne ocekujem previse jer sve usrase jedino sto valja UnderGround2 a ostalo katastrofa kao i zadnji dio prostreet ima fini opcija ali nije to to a ovaj novi nfs ako bude isti ili gori ima da ih tuzim :D
 
Član
Pro street ide na full al ja to samo probao nisam lud da sljakam igre na laptopu....jedino da mu hladnjak od kola ugradim pa onda:)

Meni cejmane samo treba radi posla....i neta:)
 
Član
smajke je napisao(la):
Pro street ide na full al ja to samo probao nisam lud da sljakam igre na laptopu....jedino da mu hladnjak od kola ugradim pa onda:)

Meni cejmane samo treba radi posla....i neta:)

aa nemoras se hvalit saznali smo svi da imas dobar laptop :icon_smile: salim se samo ti :lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top