Need For Speed:Pro Street UPDATES

Need For Speed:Pro Street UPDATES

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Posted by koki+ - Today 12:01 AM
miki321oc Wrote:
12.28
1/2 milje vozio
sa chargerom Wink


8,9 sec. 1/4 subaru impreza ja mislim da je ovo od impreze limit

Iso s imprecom 7,99 sec na 402m a moze jos koji stotinku dole, a na 1/2 milje ide 11,68 sec a i tu moze malo jos dole...
 
Član
Postigao sam sa Suprom vrijeme od 7.56 sec, strahoba od auta! A na zadnjim tockovima je isao 180m! Uzivancija!
 
Pozz ovi linkovi gore bas i ne rade pise da su filovi izbrisani evo jedan link ja sam skinuo radi 100 % http://freedownload.lumak.net/game-f1.html
 
Član
addo je napisao(la):
Postigao sam sa Suprom vrijeme od 7.56 sec, strahoba od auta! A na zadnjim tockovima je isao 180m! Uzivancija!

Ko što kažeš Supra je extra ali je ja koristim za Drift kada mi paše staza
nabijem i preko 5000 bodova sa suprom samo joj treba rastegnuti prve tri brzine
 
Član
Preletili smo stazu komplet 402m na zadnjim tockovima sa Suprom, naravno uz "malu" pomoc NOS-a! Za drift ja trenutno koristim 350Z ali nisam toliko odusevljen s njim ali doradio sam ga jos pa valja ga probati! A nisam postigao s njim vise od 4000 poena na driftu! A inace samo koristim samo Japance na igrici i jednog BMW-a a amerikance ne volim! Saa suprom na 1/2 milje sam isao 11.35 sec i postigao brzinu od 404 km/h! Stvarno je auto brutalno!
 
Član
addo je napisao(la):
Preletili smo stazu komplet 402m na zadnjim tockovima sa Suprom, naravno uz "malu" pomoc NOS-a! Za drift ja trenutno koristim 350Z ali nisam toliko odusevljen s njim ali doradio sam ga jos pa valja ga probati! A nisam postigao s njim vise od 4000 poena na driftu! A inace samo koristim samo Japance na igrici i jednog BMW-a a amerikance ne volim! Saa suprom na 1/2 milje sam isao 11.35 sec i postigao brzinu od 404 km/h! Stvarno je auto brutalno!

Što se tiče 1/4 ineteresantno je ali ljudi meni je Drift pravo dobar,
dobro nemogu uvjek ali kada mi paše staza postignem i do 5200 bodova sa suprom samo treba u WIND kanalu namjestiti solidno Body.

A koja Auta Koristite na SPEED trkama ????
 
Član
Molio bi vas da mi neko da link di mogu skinut igricu alu full versiu . I da skidam kompletno... tnx
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top