Need For Speed:Pro Street UPDATES

Need For Speed:Pro Street UPDATES

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e da, sjećam se na svojoj staroj konfiguraciji, 9200 najlošija grafika i 256mb ram-a (bio isti 2.8 proc)
igro sam most wanted na low i najmanja rezolucija naravno, kad izađem iz igre mogo sam otić do frenda i vratit se i još se nebi vratio u normalu, grafika i ram puno znači, sad sa istim proc-om ali nVidia 6800GS/XT 256-bit/256-ram 768MB ram igram most wanted na high najveća rezolucija ali zato pro street na low (zbog malo ram-a) ... zapravo se i nisam puno pomako jebiga, uvijek najnoviji nfs igram na low hehe
 
Član
A jel bi bolje svoj posao odrađivala ati radeon x1300 256mb ili ati radeon 9250 256mb.

Moje mišljenje je da bi bolje radila x1300
 
Ja imam laptop toshiba satellite pro i ima ovu konf.
Intel® Core™2 Duo Processor T7250 (2.0GHz, 2MB L2 cache, 800MHz FSB)
2048MB PC5300 DDR2 667MHz SDRAM (1024MBx2)
15.4" Diagonal Widescreen XGA TruBrite® display with High Brightness (1280x800)
ATI Mobility Radeon™ HD 2600 with 256MB GDDR2 discrete memory
+ up to 255MB allocated shared graphics memory using ATI HyperMemory™ technology
300GB HDD (4200rpm, Serial-ATA)

i drapam nfs pro street na sve najjače i najviše
 
evo da vam nabrojim aute koje imam
Grip races: 1.Lamborghini Murcielago LP640
2.BMW M3 E92
Drag races: 1.Dodge Viper SRT10
2.Ford Mustang GT 500 - s ovim autom sam uspio vozit 402m na
zadnjim kotacima
Drift races: 1.Mazda RX-7 - s mazdom sam uspio jednom u svom zivotu
oddriftat 6700 i samo da kazem mazda ludo drifta
2.Pontiac GTO
Speed races: 1.Pagani Zonda F
2.Cherlovet Corvette ZO6

Uz ovo sve jos imam 3 vipera, pontiac gto, corvette c6.

Pobjedio sam 3 kralja (drift, grip, drag) i sad vise nisam u mogucnosti nastavit igricu.
 
Član
[/b][/i][/size][/color][/font]E buraz kak se dize na straznje kotace u nfs-u pro street. Molim te reci mi poludit cu
 
Član
auto koje odaberes za Wheel ... postane mekse

ali prije toga otidji Tune i omeksaj mu amortizer, opruge i podigni ga od zemlje
skrati prenos brzina da dobije na ubrzanju...


p.s.
evo i ja poceo ponovo igrati sa 99 999 999$ :D
 
Član
e
ovako iako malo kasnim ja sam nabavio igricu pro street kada je izasla tamo ma ima 1 mjesec Ja sve to lijepo uradim instaliram i to...
.kada pokrenem igricu pojavi se prozor kao da ulzi u dos onaj mali prozor i odjedniom pocrni citav ekran .Mozda nakon pola minute sto je bio crn monitor on se sam izgasi .Ja ga upalim ono ctrl+alt+del.i smanjim taj crni prozor i na drugom prozoru pise pix shader .....world decal.ex.. to pise moja konfiguracija je
AMD sempron 2800 + 1600
ram DDR 768
graficka je ATI RADEON 9200 PRO
citao sam da mi konfiguracija je uredu da sve podrzava
ali graficka ima slab pix shader mislim da je 1.4 ili 1.6
pa vas molim ko god da zna ista da mi kaze sta treba uraditi ili kako da popravim taj pix shader ili novu graf ...:(
 
Član
E stari moj mislim da ce ipak bit ono drugo.... NOVA GRAFA

Imam i ja radeon 9200SE 128 mb i isti problem ta grafa nije nešto, bila je prije ali ovo je previše za nju......

I ja sam se odlužio za novu grafu radeon HD 2400 pro 256 ddr2

A onfiguracija mi je
-CPU Intel Pentium 4 2.4ghz@2.9ghz
-1 gb ddr pc3200 (4×256mb dual chanel)
 
Član
e deni hvala ti P:S( i ja se zovem denis) znate li koliko se krecu graficke ati .. od 256 mb ove malo novije ko zna neka odg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top