Need For Speed:Pro Street UPDATES

Need For Speed:Pro Street UPDATES

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
10.56 sec Subaru Impreza, ali to je tek pocetak, doci ce i ona auta na red koja ce ici ispod 10 sec!
 
Član
Kod mene je subaru imreca max tuning sto se tice snage ide 7,99 sec na 402m ali moze jos koju stotinku dole...
 
Član
ma za to je najbolje american mustle, po zvuku i ubrzanju imam osjećaj da će ga raskinut, btw skinuo sam na 7.33, moram postat neki screen čim skužim kako slikat
 
Član
Slikas tako sto kliknes dugme "Print Scrn", iznad inserta i onda odes i paint i pritisnes paste ili ti ga crt + v :)
 
Član
Jel možda neko imo problem da nije mogo uć u igru. Ja imam takav problem pa ako neko zna rješenje nek kaže. Probo sam na 2 načina instalirat i nijednom mi nije radilo.
 
Član
Ako si crack-ao nemogu se sjetit ničeg drugog osim ako ti je konfiguracija kompa daleko ispod minimuma
 
Član
deni_RH je napisao(la):
Jel možda neko imo problem da nije mogo uć u igru. Ja imam takav problem pa ako neko zna rješenje nek kaže. Probo sam na 2 načina instalirat i nijednom mi nije radilo.

Uzmi čitavu igricu kopiraj PC ako nemože sa crakom .
 
Član
Hej ljudi tek sam poceo da igram ovu igricu na PS2 i nije mi nesto na prvi pogled,ima te li mi sta reci dolazi li kakav zanimljivi dio tokom igranja ili ...
 
Član
TDi Power je napisao(la):
Hej ljudi tek sam poceo da igram ovu igricu na PS2 i nije mi nesto na prvi pogled,ima te li mi sta reci dolazi li kakav zanimljivi dio tokom igranja ili ...

Kada bi ti rekli šta slijedi neće ti biti interesantno igrati heheh šala.

Možda je dosadno što se ispočetka sporo vozi ali dolazi i to na svoje mjesto poslije, skupljaj što više bodova da budeš svugdje dominantan (preporuka)
s subaru impreza biće ti sve jednostavnije
 
Član
koki+ je napisao(la):
TDi Power je napisao(la):
Hej ljudi tek sam poceo da igram ovu igricu na PS2 i nije mi nesto na prvi pogled,ima te li mi sta reci dolazi li kakav zanimljivi dio tokom igranja ili ...

Kada bi ti rekli šta slijedi neće ti biti interesantno igrati heheh šala.

Možda je dosadno što se ispočetka sporo vozi ali dolazi i to na svoje mjesto poslije, skupljaj što više bodova da budeš svugdje dominantan (preporuka)
s subaru impreza biće ti sve jednostavnije

Hehe hvala na preporuci...
 
Član
po mom mišljenju, svi koji su u pro street-u očekivali novi underground ili carbon misle da igra nevalja, ali svima onim koji vole igrat simulacije tipa gtr2 i slične, a vole i nabrijavanja iz nfs-a ova igra je savršena
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top