Need For Speed:Pro Street UPDATES

Need For Speed:Pro Street UPDATES

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
lancer evo x je prejeben, svaki put kad se odlučim nabrijat ga, stavit neki novi kit, skužim da puno bolje izgleda stock, jebeno su ga napravili
 
Decki samo da vam se javim... ja sam dosta doguro u NFS - u vec imam 5 auta, a ni jednog nisam platio i imam nekih 250 hiljada u kešu.

Cod 4 sam jos davno zavrsio..prije cirka tjedan dana

MoHA - Medal of Honor Airborne sam zavrsio prvi put negdje prije 5 - 6 dana, a poceo sam i drugi put igrat i bio sam pred kraj prije neg kaj sam skinuo NFS, a skinuo sam ga 15-og ovog mjeseca
 
Član
Ljudi prešao sam i UNDEGRUND. MOSTWANTEND I CARBON ali ova nova JUCED2 je bolest dosta detaljnijih efekta od need for speed -a ima
 
Član
Sad je instalirao,il se meni chini il je ova igra totalni promashaj nakon extra mostwanted i carbona pa i underground 1 i 2.....Ako shta ne skontam zbog chega je grafika ovako losha,skidam je odmah....Nije neshto config compa 256grafa 500mh,1gbram...hm na low bi trebalo ichi ok...
 
Član
Juiced 2 izlazi oko 7 Decembra ( biće kopija ) a imate TEST DRIVE LIMITED
igrica što če te igrati 3 mjeseca ( spada u bolju katagoriju)
 
Član
daki je napisao(la):
Kako se dize onaj americki na zadnji tocak.

brijem da se automatski diže ak je dosta jak i ima dost dobre gume



________

a što se tiče juiced2, igra je još teža za komp od pro street-a, probao sam demo, jedva na low, najmanja rezolucija, a grafika i nije nešto, ima puno opcija al auto voziš kako treba tek nakon nekoliko utrka, inače ide ko da je od papira, nabrijavaš vozača kolko i auto, da bolje skreće, više zastrašuje,itd.. zapravo dosta slično evolution gt, totalno nerealno na početku, ali kasnije je ok
 
Član
Evo danas uzeo igricu, jedva da se moze pokrenuti na mojoj skromnoj masinici... ono nisam zadovoljan kontrolama!!
 
Član
Igrao je neki dan kod jarana, on uzeo novi komp, kod mene bi mogla mozda na low detaljima, tako da mi se to i ne igra :D jos...

Iako sam odvozio 2-3 utrke, igra je jebo te simulacija, nije skroz ali dosta je zanimljivije vozit nego klasicne arkade. Grafika izgleda prejebeno, ima dosta novih stvari kolko sam mogao primjetit.

@daki - Jest dize se ako imas auto jako, ako uradis dobro zagrijavanja guma i ako odradis perfect launch kao i perfect shift :) drugu...
 
Član
Dobio sam i ja igru na PS2 i to je razlog sto me nema na forumu 2 dana! :) Igra mi se i previse svidja, ne bi se slozio sa nekima da su MOSTWONTED i CARBON bolji od ove! Igra je uradjena da se igra po danu, i detalji sto se tice grafike me toliko ne interesuju ali mogu samo reci da nije losa ali mogla je biti bolja! CARBON ne primjetis u detalje jer je nocni ambijent! Svidja mi se sto je dosta toga promjenjeno, mislim sve, trke se odrzavaju na stazi... Ma cekao sam je toliko i isplatilo se!
 
Član
al to su sad legalne utrke, da bar kod nas ima tako nešto organizirano... osim onog speed challange-a, to nije baš izvedivo
 
Član
Moram vam reci da je ovaj NFS stvarno glup... koji klinac je sa kontrolama ne mozes dvije krivine za redom proci kako treba!?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top