Need For Speed:Pro Street UPDATES

Need For Speed:Pro Street UPDATES

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Oce meni podrzati igricu:
AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Procesor 5200+ 2.60GHz
2 Gige rama
NVIDIA GeForce 8600GT
XP
 
Član
Adict je napisao(la):
Oce meni podrzati igricu:
AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Procesor 5200+ 2.60GHz
2 Gige rama
NVIDIA GeForce 8600GT
XP

Bez uvrede, ali ili se malo kurcis/zajebavas il si priglup ako ovo stvarno pitas.
 
Član
nekurcim se samo pitam jer nisam u toku i danas sam se regao na forum.da i skidam preko Azuresa moze se namjestiti neka veca brzina da mi se skida skodam ga danas od 4 sata i skinulo mi se 35%.. hvala
 
Član
Adict je napisao(la):
nekurcim se samo pitam jer nisam u toku i danas sam se regao na forum.da i skidam preko Azuresa moze se namjestiti neka veca brzina da mi se skida skodam ga danas od 4 sata i skinulo mi se 35%.. hvala

Ok onda, imas odlicnu konf. koja ce bez problema da vrti ovu igru. A ta brzina mi zvuci full pristojno, jer koliko se sjecam igra je teska 4 gige i vise.
I predstavi se u temi novi clanovi, red je red.
 
Član
A neznam šta je s mojm kompom, stavio sam nove windowse i instaliro drivere i neće mi uć ni u cijelu ni u demo. Krene onak ulazit i onda se pojavi onaj neki mali čudan prozor i kaže da nemože nać nešto. Konfiguracija je
cpu intel pentium 4 na 2.4 ghz
1 giga rama
ati radeon 9200 128mb
 
Član
deni_RH je napisao(la):
A neznam šta je s mojm kompom, stavio sam nove windowse i instaliro drivere i neće mi uć ni u cijelu ni u demo. Krene onak ulazit i onda se pojavi onaj neki mali čudan prozor i kaže da nemože nać nešto. Konfiguracija je
cpu intel pentium 4 na 2.4 ghz
1 giga rama
ati radeon 9200 128mb

i ja nisam mogao unići pa sam čitava 2 cd-a kopiro na HDD, ali kada počine igrica pojavi se prvo mali prozorčić ko da ulazi u DOS

kod mene je 3,06 ,1 GB RAMA,256 G-FORCE PCI 7800 ali igrica teška pa mi ponekad oped trokira
 
Član
taj mali prozorčić je punkbuster, a igra ne radi na grafikama lošijim od radeon 9600 ili nvidia 6600
 
Član
A jel bi radila igra na konfiguraciji ko moja samo da je grafa ati radeon 9250 256mb ili na ati radeon x1300 isto 256mb
 
Član
a ova konfig?

amd athlon 2700+, 2.17 GHz (normalno radi i klokiran na 2.3 GHz)
memorija 512 MB
grafička GeForce FX 5200, 128 MB.

jel bude to radilo, makar s minimalnom grafikom?
tnx, pozz!
 
Član
nemoj jebat da ti radi na slabijoj od GeForce FX 5200, 128 MB ? i 2.3 proc?

ja se nebi kladio da će radit, al ak je ekipa probala...
 
Član
Ne znam samo zbog graficke, kod mene je nesto bolja... a npr. imam dosta manje Mhz-a... najbolje da posudis od nekoga igricu i probas...
kod mene detalji svi na low... hihi, i nakog sto izadjem iz igrice komp. nesto obradjuje pola sata
:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top