NE BRZE OD ZIVOTA - naljepnice

NE BRZE OD ZIVOTA - naljepnice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
ersan_sa je napisao(la):
Isto tako
Ja bi zamolio nekoga ko bude stampao sebi, da uradi i meni dvije u ovoj dimenziji 20x8,6 cm.
Kad bude gotovo neka mi javi na broj 061 439 650
Ja sam u Sarajevu pa bi bilo dobro da je i druga strana u Sa.
Hvala unaprijed :cool:

ja sam za,normala:cool: 13cm x 5,60cm nemam mjesta za drugu:D osim onu malo vecu za sajbu


@antrax
moze i tako pa da onda ti podjelis ovamo;)
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
ersan_sa je napisao(la):
Isto tako
Ja bi zamolio nekoga ko bude stampao sebi, da uradi i meni dvije u ovoj dimenziji 20x8,6 cm.
Kad bude gotovo neka mi javi na broj 061 439 650
Ja sam u Sarajevu pa bi bilo dobro da je i druga strana u Sa.
Hvala unaprijed :cool:

ja sam za,normala:cool: 13cm x 5,60cm nemam mjesta za drugu:D osim onu malo vecu za sajbu


@antrax
moze i tako pa da onda ti podjelis ovamo;)

Evo sačekat ćemo da mi jave Adnan i Taxi cijenu na 100 komada. pa se dogovorimo... jer je snijeg i td... pa nemože se na pistu... možemo kafu popit ako ništa :)
 
Član
antrax je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
ersan_sa je napisao(la):
Isto tako
Ja bi zamolio nekoga ko bude stampao sebi, da uradi i meni dvije u ovoj dimenziji 20x8,6 cm.
Kad bude gotovo neka mi javi na broj 061 439 650
Ja sam u Sarajevu pa bi bilo dobro da je i druga strana u Sa.
Hvala unaprijed :cool:

ja sam za,normala:cool: 13cm x 5,60cm nemam mjesta za drugu:D osim onu malo vecu za sajbu


@antrax
moze i tako pa da onda ti podjelis ovamo;)

Evo sačekat ćemo da mi jave Adnan i Taxi cijenu na 100 komada. pa se dogovorimo... jer je snijeg i td... pa nemože se na pistu... možemo kafu popit ako ništa :)

Moze, moze dogovorit cemo se pa cemo otic na pice :cool:
 
Član
boss_C200 je napisao(la):
jel mi mozemo sami sebi odraditi ove naljepnice:icon_question:

da pravim ako moze;)

Moze,skini sebi velicinu koja ti odgovara od ponudjenih i uradi :cool: i onda zalijepi na auto da vidimo kako izgleda :icon_smile:;)
 
koji je sad ovde konacni izgled naljepnice sa crvenom kazaljkom il bez? daj recte ako je gotovo da pravim sebi :icon_question:
 
Član
Citajte malo postove pise :icon_smile: crvenu je neko od clanova trazio pa je AdnaNsa uradio mu a ove iznad nje su isto gotove samo izaberi velicinu .....
 
Član
sto se mene tice kad urade sarajlije nek i mene racunaju pa cu ja maksuz iz travnika doci po naljepnicu jer je extra ideja..a i bolje i jasnije cemo prepoznavati nase forumase kad vidis na zadnjoj sajbi ovu naljepnicu..ja bi 48cm x 21cm, pozz
 
Član
Završeno je sa prijedlozima i sl... znači gotov proizvod za štampu nalazi se u ovoj temi...

http://www.bhtuning.com/ne-brze-od-zivota-stampa-t-33109.html


pozdrav.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top