NE BRZE OD ZIVOTA - naljepnice

NE BRZE OD ZIVOTA - naljepnice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Haj' ljudi da privodimo lagano kraju ove naljepnice...

Trenutna verzija:

2223d44c6305d63b33b966e6e09f389f.png



Sada da učestvuju svi koji žele... da poslije ne bude nisu imali priliku, treba mijenjat, treba ovo, treba ono... neka ova tema stoji nekih 2 dana za sve prijedloge, kritike i slično...


Znači treba odrediti slijedeće:

1. Konačan dizajn (koji je odrađen po meni već do kraja, ali... da ne bude da je par ljudi to odredilo)
2. Tri (brojem 3) veličine naljepnice: za zadnju šajbu, i dvije veličine za zadnja vrata (gepek, gepekt, peta vrata... kako hoćete)
3. Sve ostalo... što mislite da treba.


Slobodno pišite što mislite, naravno to treba da bude vezano za ove naljepnice.

Kad ovo završimo, vidjet će mo za štampu... nije ovo skupo pa ko bude htio uzet da uradi odmah 10tak komada i ima kod sebe da može raji podjelit, da svak nemora zbog 1 komada da ide u štampariju i sl... uglavnom naknadno ćemo se oko tog dogovorit.

Hvala svima koji su do sada učestvovali aktivno u predhodnoj temi vezano za neljepnice, znaju oni koji su ;) i očekujem njihovu saradnju i u ovoj temu dok ne završimo do kraja, nadam se.

pozdrav.
 
Član
Po meni je ovo spremno za stampanje i ljepljenje na auto, drago mi je da ste se svi potrudili oko ovog mog prijedloga, i nadam se da cemo u sto vecem broju stavit to na auta ;)
 
Član
jedno pitanje od mene... da li grijaci smetaju ovoj naljepnici ? tj. da li da je zaljepim iznutra ili s vana na zadnju sajbu... (ako svana strah me da je zadnji brisac ne pocupa...)
 
Član
funky je napisao(la):
jedno pitanje od mene... da li grijaci smetaju ovoj naljepnici ? tj. da li da je zaljepim iznutra ili s vana na zadnju sajbu... (ako svana strah me da je zadnji brisac ne pocupa...)

u prethodnoj temi sam ja dao prijedlog da se napravi i nekoliko naljepnica koje bi se mogle lijepiti iznutra ko ima brisac na zadnjem staklu da ne smeta,a to sto se tice grijaca nece smetat kad ne smeta onoj folij sa pijace za zatmnjivanje nece ni ovom :icon_smile:

A trebali bi neke tri velicine uradit kao sto antrax rece zadnu sajbu neke vece, i na zadnja bocna stakla da se mogu nalipit ko bude htio tu bi trebale neke male biti i neku srednju velicinu za haubu gepeka ko bude htio na nju lijepiti:icon_smile:
 
Član
adi187 je napisao(la):
funky je napisao(la):
jedno pitanje od mene... da li grijaci smetaju ovoj naljepnici ? tj. da li da je zaljepim iznutra ili s vana na zadnju sajbu... (ako svana strah me da je zadnji brisac ne pocupa...)

u prethodnoj temi sam ja dao prijedlog da se napravi i nekoliko naljepnica koje bi se mogle lijepiti iznutra ko ima brisac na zadnjem staklu da ne smeta,a to sto se tice grijaca nece smetat kad ne smeta onoj folij sa pijace za zatmnjivanje nece ni ovom :icon_smile:

A trebali bi neke tri velicine uradit kao sto antrax rece zadnu sajbu neke vece, i na zadnja bocna stakla da se mogu nalipit ko bude htio tu bi trebale neke male biti i neku srednju velicinu za haubu gepeka ko bude htio na nju lijepiti:icon_smile:
a nije tesko onom graficaru da ih obrne, u korelu samo onaj mirror efekt upali i to je to, a i velicinu nije tesko odrediti, samo njemu kazes kolika ces da ti bude i on je razvuce ili smanji...
 
momci svaka cast na ovome....i nek bude jedna za mene al sto se lijepi s vana na auto(vrata,sajba nebitno) mozda 15x10 ili 20x15...izbacit kakve prijedloge ili temu za velicinu i narudze ko ono za kalendar...
pozdrav iz zivinica
 
Član
sto se mene tice ja ne mogu povecati vise ove naljepnice a da ne utice na kvalitet,dakle trenutna velicina je 12,35x5,29 i mislim da je sasvim dovoljna jer je tako dizajnirana da svako moze procitati poruku :icon_biggrin: a evo povecao sam malo na 15 x 6,42 pa ako odgovara da se i ova velicina printa :
5b205b29b7a755fa7cc3212772f6ece5.png


antrax ti mozes otici i uraditi samo ove 2 velicine npr da vidimo kako izgleda i velicina ukoliko ti vec prijatelj radi s tim i da li mozda on ima neki nacin da ih jos uveca a da ne pokvari kvalitet
 
Član
po meni ovo extra,ajde kad se skonta raja,da vidimo dal ce ostat ovako,da lijepimo,ne treba puno cekat
 
Legend
AdnaNsa je napisao(la):
sto se mene tice ja ne mogu povecati vise ove naljepnice a da ne utice na kvalitet,dakle trenutna velicina je 12,35x5,29 i mislim da je sasvim dovoljna jer je tako dizajnirana da svako moze procitati poruku :icon_biggrin: a evo povecao sam malo na 15 x 6,42 pa ako odgovara da se i ova velicina printa :
5b205b29b7a755fa7cc3212772f6ece5.png


antrax ti mozes otici i uraditi samo ove 2 velicine npr da vidimo kako izgleda i velicina ukoliko ti vec prijatelj radi s tim i da li mozda on ima neki nacin da ih jos uveca a da ne pokvari kvalitet

ne postoji nikakav nacin osim da se pretvori u vektor,tako da ja mislim da je ova velicina sasvim dovoljna:cool:
 

IGY

Član
a jel puno na 110 kazaljka da stoji:icon_question:
mozda negjde na 80 staviti mozda bi bolju poruku prenosilo
 
Član
IGY je napisao(la):
a jel puno na 110 kazaljka da stoji:icon_question:
mozda negjde na 80 staviti mozda bi bolju poruku prenosilo

Kod nas je maksimum dozvoljeno na autoputu 130 koliko znam na nekim mjestima... inače 110 je normalna vožnja autoputem :D

Može i to, da se stavi na 80 nije loša ideja...

26351509.jpg


Nešto na ovaj fazon isto nebih bilo loše... ili ako ima neku silčnu sliku kilometarsata sa obilježjem 80...
 
Član
IGY je napisao(la):
a jel puno na 110 kazaljka da stoji:icon_question:
mozda negjde na 80 staviti mozda bi bolju poruku prenosilo

kad bi se kazaljka pomjerila ostalo bi gore sve prazno i ne bi valjalo bili bi kao sami brojevi,a i sta je 80 toliko voze nane kad idu u prodavnicu da se podmire :D :lol: opet sta vecina odluci ja cu izmjeniti samo iznosim svoje misljenje :icon_biggrin:
 
Član
AdnaNsa je napisao(la):
kad bi se kazaljka pomjerila ostalo bi gore sve prazno i ne bi valjalo bili bi kao sami brojevi,a i sta je 80 toliko voze nane kad idu u prodavnicu da se podmire :D :lol: opet sta vecina odluci ja cu izmjeniti samo iznosim svoje misljenje :icon_biggrin:
pa samo promijenite brojeve
100=60
120=80
...
kazaljka nek ostane na istom mjestu

mada je po meni i ovako sasvim dobro
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top