NE BRZE OD ZIVOTA - naljepnice

NE BRZE OD ZIVOTA - naljepnice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma dajte ona prva slika je super 15x5 ili 20x5 i to je to zasto izmisljati toplu vodu to je zbog hablecina i da se mi raspoznajemo! ;)

Ajmo sandy da se dogovorimo evo meni treba 7komada! pokupi ti svoje tamo i idemo u stampariju!
 
Član
dajte posto ja nisam blizu nikoga,i ne znam dal iz mog grada ima jos koji na ovom forumu da mi malo pomognete oko naljepnice,koja je sad za stampanja,mislim koju ce svi stampat,da je skinem,i da mi kazete dal se stampa na foliji,pa da ja odem u stampariju da mi to rijese,,hvala unaprijed;)
 
Član
Eto ako neko bude radio od raje iz SA nek meni planira dva komada :D

IGY i ostala ekipa kad zavrsite ostavite mi 2 kom naljepnica ali malih

HVALA

061439650
 
Član
Prva je najbolja i po meni bi trebala u stampu s tim sto bi ja imao jedan prijedlog,pa se vi skontajte da li odgovara ili ne ;)

Treba uraditi transparentnu podlogu i raditi unutarnu naljepnicu za zadnje staklo,mislim da bi po meni najbolje mjesto bilo da izbjegnemo ljepljenje po vozilu,hajdemo na staklo !?
 
Član
Do veceras cemo odluciti koju cemo stampati bez obzira na velicinu,svako sebi moze pojedinacno odrediti koja mu velicina treba ALI svima ce izgled biti isti.Dakle stavit cu vise velicina:

48cm x 21cm
25af9c2a51e4661037dd0192b81c0f23.png




20cm x 8,60cm
2f74dc523ba45e7f3a2961c70686b523.png





13cm x 5,60cm
9b276d15185b7c04eafa2753e233d53a.png


a ovako bi na crnom vozilu,zatamljenom staklu izgledalo:
f5959f1a306816292d37ecd3ae8b620e.jpg


Outrage je napisao(la):
Prva je najbolja i po meni bi trebala u stampu s tim sto bi ja imao jedan prijedlog,pa se vi skontajte da li odgovara ili ne ;)

Treba uraditi transparentnu podlogu i raditi unutarnu naljepnicu za zadnje staklo,mislim da bi po meni najbolje mjesto bilo da izbjegnemo ljepljenje po vozilu,hajdemo na staklo !?

sve su transparentne naljepnice a lijepis gdje hoces,jer neko ima zatamljena stakla i ne moze s unutrasnje strane posto se ne bi vidjelo nista,ali ako sam budes radio samo kazes da hoces taj nacin i oni ce ti je okrenuti :icon_biggrin:

djogi86 je napisao(la):
E raja ja ne znam ko je ovo radio i u kom programu, samo ako moze da postavi file od programa da se moze da doradi ili da predlozim nesto, ovaj natpis ne brze od zivota da bude crvenim slovima kao i bhtunin.com kao i kazaljka a da brojevi i ove crtice ostanu bijele.Znam kako crveno bijela kombinacija dobro stoji na zatamljena stakla sa strane pa reko da bi ovo moglo imatii i extra vizuelni efekat.
Ako se ovom momku koji je to radio ne svidja neka baci file nekako ili nesto!

evo samo za tebe ako je to to :) nisam htio i bhtuning crveno jer bi bilo previse crvene a naljepnica je 48cm x 21 cm tako da je mozes zalijepiti preko citavog stakla :D mada normalno mozes im reci da ti smanje tj.izmjeris sebi i kazes im velicinu koja ti odgovara,samo sto je to duplo skuplje s bojom ja mislim :icon_biggrin:
a18936cc2703e55c22ca971d7edad2ae.png
 
Član
Aha znaci svako ce sebi raditi !? Mislio sam da ce kolektivni print ici !
Jel ti ovo u vectorskoj tehnici uradjeno!? Ako jest da ti meni vector a ja cu sebi velicinu odrediti ;)
 
Član
Outrage je napisao(la):
Aha znaci svako ce sebi raditi !? Mislio sam da ce kolektivni print ici !
Jel ti ovo u vectorskoj tehnici uradjeno!? Ako jest da ti meni vector a ja cu sebi velicinu odrediti ;)

nista se jos ne zna ,skontat cemo do veceras valjda nesto,imamo ponudu od clana taxi da nam on uradi jedno 100 naljepnica pa cemo vidjeti kako i sta.Uglavnom ako ne budu radene na jednom mjestu onda cemo objasniti ovdje detaljnije pa radite sami sebi :icon_biggrin:
 
Član
Ja bi zamolio nekoga ko bude stampao sebi, da uradi i meni dvije u ovoj dimenziji 20x8,6 cm.
Kad bude gotovo neka mi javi na broj 061 477 173.
Ja sam u Sarajevu pa bi bilo dobro da je i druga strana u Sa.
Hvala unaprijed.
 
Član
Isto tako
Ja bi zamolio nekoga ko bude stampao sebi, da uradi i meni dvije u ovoj dimenziji 20x8,6 cm.
Kad bude gotovo neka mi javi na broj 061 439 650
Ja sam u Sarajevu pa bi bilo dobro da je i druga strana u Sa.
Hvala unaprijed :cool:
 
Član
@ Cnic najdalje do vikenda bi trebali dobit nalje, samo jos da vidim oce li i cole da i njemu da odradimo pa cemo se cut da odemo jedan dan da nam printaju to ;)
 

187

Član
ersan_sa je napisao(la):
Isto tako
Ja bi zamolio nekoga ko bude stampao sebi, da uradi i meni dvije u ovoj dimenziji 20x8,6 cm.
Kad bude gotovo neka mi javi na broj 061 439 650
Ja sam u Sarajevu pa bi bilo dobro da je i druga strana u Sa.
Hvala unaprijed :cool:

i ja bi isto zamolio nekog ko bude iz sarajeva radio da i meni ostavi jednu za zadnju sajbu i jednu ovu manju....
061 325 928.. ;)
 
Član
eh ovako sto se tice raje iz sarajeva moj jaran koji je i clan ovog foruma Igor ponosni vlasnik novog scirocca ima cuter za folije pa se mozemo dogovoriti da to kod njega radimo...na nama je samo da kupimo foliju u boji koju hocemo i njemu pripremu damo...ako nas bude dosta onda ta folijaonda nebi trebala nesto puno para da bude..ako ko zna cijene folija nek stavi....

Igor je trenutno u Zagrbu i dolazi u ponedjeljak...ako vam odgovara ovako dogovorit cemo se svi...posto je puno raje iz sarajeva pa i neocekujem da se svima svidi ova ideja......tako da ako ovaj moj prijedlog ne prodje onda gdje se vec budu naljepnice radile racunajte na mene....
za sve detaljnije dogovore razmijenit cemo brojeve....;)
 
Član
Za Adnana i TAXI, haj i meni na pm pošaljite tu ponudu štampanja 100 komada... da znam okvirno... mogu se ja dogovorit sa ovim dijelom raje u Hercegovini... pa da mi uzmemo kolektivno 100 komada i platimo odjednom... a vi gore to izorganizujte za Sa i gdje još treba... Ja sam u nedjelju u Mo, pa mogu s ovom rajom na kafi se naći dole i da odemo uplatit za te naljepnice, pa ih ti smao pošalješ onda dole kad budu gotove...

Naravno, mislim da će se složit samnom Cole, Make, Sandy i ostali...

Oldične su, samo evo još se dogovorite koje tačno da idu u štamu... pa večeras nekad lockamo temu i postavim konačan proizvod u svim veličinama za download raji koja bude sama za sebe štampala...

pozdrav.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top