NE BRZE OD ZIVOTA - naljepnice

NE BRZE OD ZIVOTA - naljepnice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
AdnaNsa je napisao(la):
sto se mene tice ja ne mogu povecati vise ove naljepnice a da ne utice na kvalitet,dakle trenutna velicina je 12,35x5,29 i mislim da je sasvim dovoljna jer je tako dizajnirana da svako moze procitati poruku :icon_biggrin: a evo povecao sam malo na 15 x 6,42 pa ako odgovara da se i ova velicina printa :
5b205b29b7a755fa7cc3212772f6ece5.png


antrax ti mozes otici i uraditi samo ove 2 velicine npr da vidimo kako izgleda i velicina ukoliko ti vec prijatelj radi s tim i da li mozda on ima neki nacin da ih jos uveca a da ne pokvari kvalitet

eh super ova velicina je idealna za mene a mislim i za ostale...al ako ko ima posebne zelje nek se javi...a neka nam ovo bude neka standardna....
;)
 
Član
neka na 100 bude 80, a 120 = 100, tako bi bilo najbolje, zar ne ? daj odradi to ako mozes ikako, pa da sutra printam sebi....
 
Član
adi187 je napisao(la):
funky je napisao(la):
jedno pitanje od mene... da li grijaci smetaju ovoj naljepnici ? tj. da li da je zaljepim iznutra ili s vana na zadnju sajbu... (ako svana strah me da je zadnji brisac ne pocupa...)

u prethodnoj temi sam ja dao prijedlog da se napravi i nekoliko naljepnica koje bi se mogle lijepiti iznutra ko ima brisac na zadnjem staklu da ne smeta,a to sto se tice grijaca nece smetat kad ne smeta onoj folij sa pijace za zatmnjivanje nece ni ovom :icon_smile:

A trebali bi neke tri velicine uradit kao sto antrax rece zadnu sajbu neke vece, i na zadnja bocna stakla da se mogu nalipit ko bude htio tu bi trebale neke male biti i neku srednju velicinu za haubu gepeka ko bude htio na nju lijepiti:icon_smile:

odakle si ti tako pametan!:cool: hehe potpis:D
 

187

Član
super je ovo... samo vidi to sto oni govore sredi i daj jedan primjerak za unutrasnju stranu gepeka alko nije problem;);)
 
Član
stvarno dobra ideja meni je ovo super i mislim da ne treba nista mjenjati , nego kad pocinje stampa , koliko ce biti para taj set? Puno ce ljudi ovo staviti, ajde Ernade ako budes narucivao pa da zajedno
 
Član
jel to ta prica :icon_biggrin:

718246f9bbd39b458f2c3c0c0a94829d.png


i manja

263bc905a267fc7025c134575609af4e.png


i evo kako bi to izgledalo na crnoj i bijeloj podlozi tj. vozilu/staklu:


9101d88837b700fdbd8b89f52957866f.jpg
 

IGY

Član
e ovo je mjera
odlicno
super
svaka cast
btw jel ovo spremno za printanje, samo ova slikica se skine ili :icon_question:
 
Član
da ,po meni je sve gotovo ali samo skines ovu transparentnu tj.ne skidaj ovo sto sam dole primjer stavio za podlogu :icon_biggrin:
 
Član
Super adnansa svaka cast, ja tek iza vikenda idem odradit to sacekat cu da vidim oce li jos ko od raje radit pa da svi skupa napravimo to ;)




Ugl. jos jednom hvala raja sto ste podrzali ideju :cool:
 
Pripremite Dvije ili dva para...Kako ce vec biti...nemoj da me zaboravite, treba meni i Edisu...Pa takoo..Ako nebudem pratio ovo,posaljite na PM...;)
 
Član
ja odo ujutro ovo da stampam,bas extra,jedva cekam da pocnem da srecem raju na cesti s ovim naljepnicama,svaka cast;);););)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top