NE BRZE OD ZIVOTA - naljepnice

NE BRZE OD ZIVOTA - naljepnice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Odlično, bravo legendo ;)

Jel' to to... šta vi kažete... po meni je ok i ovakva može ići dalje u slobodno korištenje...

Ja ću sutra ako imao vremena otići do ovog lika da vidim odprilike okvirnu cijenu po jednoj naljepnici... pa ću javit... onda će mo nešto organizovat i td... da raja to dobije...

Mislim da neće biti skupo ovo, tako da ko god može i ima negdje u blizini nekog svog ko ih može izradit, neka pogleda cijene... pa da se to što više umnoži :)

pozz.
 
Član
Ma to je to nema vise izmjena, napatismo cojka AdnaNsa svaka cast za smirene zivce i volju :cool::lol:

Eto vidite po stamparijama kolko bi doslo pa cemo organizovat u svakom gradu na jednu osobu poslat pa neka dijeli drugima koji se prijave :icon_smile:
 
Član
ja cu prekosutra ovo sebi stampati, jednu malo vecu za zadnju sajbu i par manjih, ako se nadje da nekome treba slucajno moze mi se javiti...
 
Svaka cast za ovo vise mi se svidja ova verzija sa manjim ogranicenjem, a jel mozes uraditi neku boju da se istakne ta kazaljka i brzina od 80 ili 100 :cool::cool::cool::cool:
 
Član
Simunovic Sladjan je napisao(la):
Svaka cast za ovo vise mi se svidja ova verzija sa manjim ogranicenjem, a jel mozes uraditi neku boju da se istakne ta kazaljka i brzina od 80 ili 100 :cool::cool::cool::cool:
to je problem za graficare koji bi ti radili tu nalju.... jednostavno je ti ofarbaj necim ako bas hoces... najlakse je
 
realnije uz ovaj slogan jeste ova manja brzina, ali meni nekako ljepse izgleda ova s 111kmh, ako budem radio ima da je uradim preko cjele zadnje sajbe. ionako mi je prazna dibidus, samo stoji STOP Zeder STOP, da malo ubije prazninu.
Svaka cast na naljepnici, extra je ;);)
 
Član
Svi smo mi isti drug, kako kad :lol:
Kad krv proradi, srce zalupa, zadrhti glas, zatresu se noge i ruke, a desna noga gura u pod traži dno...

:lol:
[/quote]
ja se sjetim NASEG brata adisa, mislim da bim na svima, na svakom cosku auta trebala stajati ta naljeepnica....
postoji vrijeme i mjesto za gas do kraja "NADAM SE DA ADIS NECE ZAMJERITI ZBOG SLIKA" ovo je za nase dobro.
pozzz
 
Član
E raja ja ne znam ko je ovo radio i u kom programu, samo ako moze da postavi file od programa da se moze da doradi ili da predlozim nesto, ovaj natpis ne brze od zivota da bude crvenim slovima kao i bhtunin.com kao i kazaljka a da brojevi i ove crtice ostanu bijele.Znam kako crveno bijela kombinacija dobro stoji na zatamljena stakla sa strane pa reko da bi ovo moglo imatii i extra vizuelni efekat.
Ako se ovom momku koji je to radio ne svidja neka baci file nekako ili nesto!
 
Član
djogi86 je napisao(la):
E raja ja ne znam ko je ovo radio i u kom programu, samo ako moze da postavi file od programa da se moze da doradi ili da predlozim nesto, ovaj natpis ne brze od zivota da bude crvenim slovima kao i bhtunin.com kao i kazaljka a da brojevi i ove crtice ostanu bijele.Znam kako crveno bijela kombinacija dobro stoji na zatamljena stakla sa strane pa reko da bi ovo moglo imatii i extra vizuelni efekat.
Ako se ovom momku koji je to radio ne svidja neka baci file nekako ili nesto!

Ako momak može neka ostavi file... da se pokuša to sredit.. možda se dođe i do izmjena... Tema će biti otključana do sutra naveče, jer možda je bilo malo vremena da se konačna odluka donese... tako da poslije ne bude ovo ono... Fin prijedlog.


OFF pobrisan, naljepnica nije nikakav uslov da se stavi na auto, ne radi je administracija foruma zvanično da bi se mi raspoznavali i slično... radimo je mi vozači između sebe da bi skrenuli pažnju onima koji misle da zaljubljenici automobilizma samo čekaju priliku da gasaju i ugrožavaju druge... bhtuning.com reklama je tu iz razloga što smo ovu ideju ovdje pokrenuli i ovdje se družimo, zbog tog je zaslužna ta simbolična reklama da nam se pridruže i drugi koji još nisu...

Bez offa molim, otvorite u offu temu ako imate šta reći, ova se tiče samo naljepnica.
 
Član
ja radim naljepnice i dao sam PM adnansa, zmaci imam kater i samo u jednoj boji radim naljepnice,
evo vako sam uradio u corelu- nemam tacan naziv fontova pa nisu isti...
 
Član
^ zar ne mozes sliku ubacit u corel i pripremit za stampu ?

mislim da bi bilo lakse ako je moguce :D
 
Član
i svakom cu uraditi duplo jeftinije, nego sto inace kosta....

ibizasa je napisao(la):
^ zar ne mozes sliku ubacit u corel i pripremit za stampu ?

mislim da bi bilo lakse ako je moguce :D

za moju masinu treba u vectorima slikica....
ili neko da uradi pripremu u corelu..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top