NASE slicice autica sa ceste

NASE slicice autica sa ceste

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
_JokeR_ je napisao(la):
AMG je to drug moj...... ne znam da li je iko vidjeo astru G OPC2 u Sarajevu ja sam samo jednu vidio..... ali ne mogu sliku da nadjem

imam ja sliku negdje...vidio je u zaostrogu na moru :icon_biggrin:
 
RE: moje slicice autica sa ceste

JD. je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Dilema po meni nidje veze al eto... BMW 7 ili Ferrari F430:icon_rolleyes:

pa i nije bas ako je u pitanju BMW 7 najnoviji koji sad izlazi... a sta ce mu ferrari ako ima lambo :lol:

A sta ce mu i Porsche kad ima Lambo...al nije stvar u potrebi za autom vec atraktivnosti auta ocito...
Mislim da je rijec o vec postojecoj sedmici a cemu dilema, ne znam zato sto dovoljno govori cinjenica da je taj isti BMW proglasen za jedno od 25 najruznijih auta ikad napravljenih...
 
Član
ovaj je danas parkirao kraj mene, pa sam ga zamolila za koju sliku :)

na zimskim gumama vec
bmw1mc4.jpg


bmw2pc5.jpg


bmw3qu4.jpg
 
Član
evo da reyervisem mjesto...xd ya jedno veliko iynanedenje koje cu najvjerovatnije sutra upload... prijatelj jedan dao audi a6(full oprema ...navigacija kza, masina je 2.5 tdi v6 triptronic ma full maksimalno)i dao jos clia( 1.6 b automatic) ya ???? Mustanga 2007 god cabrio masina je 3.0.. isto full oprema...xd
 

JD.

Član
RE: moje slicice autica sa ceste

djavolica je napisao(la):
A sta ce mu i Porsche kad ima Lambo...al nije stvar u potrebi za autom vec atraktivnosti auta ocito...
Mislim da je rijec o vec postojecoj sedmici a cemu dilema, ne znam zato sto dovoljno govori cinjenica da je taj isti BMW proglasen za jedno od 25 najruznijih auta ikad napravljenih...

ma znam al eto od 4 auta 3 su dvosjeda i cabrioleta...:lol: ko da je ovo Miami...
 
Član
ima jako jako dobrih auta.. odsad kad vidim neko dobro auto u travniku slikam cu a isto tako i onih seljotuning:lol::lol: ujh ti ima najvise al ett...
 
Član
ev nekih od mene...znaci sve su slikane u Modrici...imam ih jos silu al mi CD sa slikama kod druga...pa kad donesem postavicu...

Audi RS4...bio do skora u gradu...
...

Bentley Continental GT...
...

EVO IX...


Audi A3...


Zastava 750-Fico...auto u koje je prema rijecima vlasnika ulozeno 6000 KM samo u vanjski izgled...
............

Toyota Supra...najljepse auto po meni ikad napravljeno...vidio sam je bar jednom u zivotu i to u svom gradu...
............

sledeci put jos slika...
 
Član
parkriao sam se bio kraj ove žute mazde neznam koji je model
auto je baš neobično a izgleda dobro očuvano




 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top