NASE slicice autica sa ceste

NASE slicice autica sa ceste

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: moje slicice autica sa ceste

emirEX_sa je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
eMIRnAME je napisao(la):
Koji je ovo mali, jel ovaj njegov Lambo.

A koja vozila na jednom mjestu.

Kao sto Emir rece od njegovog amidze i Lambo i ostala dva i uskoro jos jedan se pridruzuje kolekciji:D
Btw.Kad se vec postavljaju ove slike, uslika li igdje iko Lotusa otkada je ovdje?Mislim d aje on malo je reci interesantan za ovu temu.Ja neki dan pored njega parkirala al mi malo off bilo slikat ga:D

ja bi ga uslikao koliko god to bilo ofirno. samo najcesce nemam aparat uzase kad se tako nesto pojavi.
Ma meni glupo bilo ispred Makiata bili:DNisam imala preko puta mjesto da ostavim pa tako slikam nego samo jedno do njega tacno pa bilo nemoguce iz auta slikati a covjek sjedio u basti pa tako da odustadoh:icon_biggrin:
 
Član
RE: moje slicice autica sa ceste

@ davolice nisat ja nekazem za njega i za auta vjerovatno jesu......od njegove familije neg samo kazem za njega neg ako nije tajna koje ce se auto pridruziti kolekciji da li ti znas.... xd L.P
 
Član
RE: moje slicice autica sa ceste

Najljepse auto koje cesto vidjam na cesti tj. na Ilidži, je Audi A6 bijeli(vaS bijel) sa bijelim felgama sa spinners-ima (ona djidja na felgi sto se vrti kad auto stane)

Nema dalje... Moram ga slikati...
 
Legend
RE: moje slicice autica sa ceste

@Faya_M5 bas taj
Passat,neka tunirana verzija

i BMW 645Ci
 
RE: moje slicice autica sa ceste

D_cash je napisao(la):
@ davolice  nisat ja nekazem za njega  i za auta  vjerovatno jesu......od njegove familije neg samo kazem za njega  neg    ako nije tajna koje ce se auto  pridruziti  kolekciji da li ti znas....   xd L.P

Dilema po meni nidje veze al eto... BMW 7 ili Ferrari F430:icon_rolleyes:
 
Član
RE: moje slicice autica sa ceste

240720082035mediumfw2.jpg

040320081759mediumkb3.jpg

120220081734mediumvn8.jpg

220720082031mediumne1.jpg

gashimediumwl1.jpg

060820071439smallmediumyj4.jpg

121020071557001mediumug4.jpg

130620071348mediumce5.jpg
 
Član
RE: moje slicice autica sa ceste

djavolice, jel sivi lotus??? na stranim tablama?
sliko sam ja jednog ovdje u vog, al malo sazada. isto tako mi bilo ofirno izac i slikat, pa proso autom pored njega i nabrzaka usliko :D
al nazalost ne mogu postavit sliku. postavio je bio na rapid forum, kojeg vise nema, a nemam je vise ni na kompu : (


PS: evo preimenovacu temu u AUTA SA CESTE i nek svi postavljaju, ali bi vas zamolio da postavljate iskljucivo slike auta KOJA STE VI SLIKALI
(izvinjenje za velika slova, ali sam ih stavio da se naglasi) :D
 
RE: moje slicice autica sa ceste

emir_89 je napisao(la):
djavolice, jel sivi lotus??? na stranim tablama?
sliko sam ja jednog ovdje u vog, al malo sazada. isto tako mi bilo ofirno izac i slikat, pa proso autom pored njega i nabrzaka usliko :D
al nazalost ne mogu postavit sliku. postavio je bio na rapid forum, kojeg vise nema, a nemam je vise ni na kompu : (

To je taj vjerovatno s obzirom da ja kad god sam ga vidjela nije imao nikakve tablice...Pa tako da ne vjerujem da ih ima vise odjednom:D
 
Evo da se nadju i ovi posto mislim da ih nema bas previse za vidjeti na cesti
Mitsu Evo
sosbi8.jpg

2aaahdc.jpg

Nissan 300zx
kb4p5d.jpg

nx1irr.jpg

Plymouth Laser
2njxbb7.jpg

Slika ovako uradjena radi privatnosti osobe pored auta :icon_smile:
Hummer H2
2nrde6t.jpg

A ovo je sa ljetovanja ali je vrijedi postaviti ja mislim :icon_smile:
2dlmyxi.jpg

mi1e2w.jpg
 
Član
evo jos koja od mene. ne vidi se bas najbolje jer je slikano po mraku, a i auto crno, al mislim da cete skontati o kojem autu je rijec :D

f_DSC00695m_944bd88.jpg


f_DSC00697m_769c6b3.jpg


a evo i jednog chunera hehehhe :D

f_DSC00692m_755df2f.jpg
 
Član
samo da pitam jer me interesuje onaj CRNI na slep sluybi jeli ono ona ALFA ROMEO...ili xd neynam tacan naziv ali znam da je samo jedan covjek kupio u hrvatskoj a lici preednji dio totalno a ja imam samo klip sto sam ja snimio od evo x bijeli iz sarajeva...
 
Član
evo nesto od mene  kavalitet je malo losiji....ipak je mobitel.xd  a fiat i audi su mi od komsije....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top