NASE slicice autica sa ceste

NASE slicice autica sa ceste

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ako zelite da vidite te neke kolekcije auta dodjite kod nas mislim nisu neka auta ali sam broj je fascinantan lik drzi pumpe 4 tacnije (a odskora i bazene u doboju i najvecu diskoteku)a auta (koja sam ja licno vidio)
:SL (novi da naglasim ja kupio novine da je izasao on ga voza)
X5
X5novi
GL
MLnovi
MLstari 2 komada
S novi 500ako se ne varam
S stari V12
4 passata nova (stoje stalno pred pumpom)
BMW5 530i
Hummera H2 je imao prije 2 god sad ga ne voza
pontiac firebird
X6
i vjerovatno sam nesto zaboravio ali opusteno
 
Član
ma vala ja od toga ni u dzep ni iz dzepa... ovo slucajno ak naletim na sta zanimljivo. a imam i ja komsiju tajkuna hehehhe

za JOKER-a: kad stavljas slike, prvo smanji rezoluciju, veoma je nepregledno kad su ogromne slike...
 
Član
sinoc vidjojh onog lotusa elise, vozac isto ko da na podu sjedi..nisam ni konto da je onako ukucan u pod...:)
 
Član
sinoc me konekcija zezala kad sam postavljo one slike, pa zadnja se nije valjda fino upload-ovala...

evo sad slike onog chunera hehehhe

sprijeda, sasvim normalan bmw

f_zzzzzm_0e96a36.jpg


ali zato sazada :D

f_zzzzzzzzzzzm_2375dbf.jpg
 
Član
D_cash je napisao(la):
samo da pitam jer me interesuje onaj CRNI na slep sluybi  jeli ono  ona ALFA ROMEO...ili  xd  neynam tacan naziv ali znam da je samo jedan covjek kupio u hrvatskoj  a  lici preednji dio totalno  a ja imam samo klip  sto sam ja snimio od evo x  bijeli iz sarajeva...

mislim da je u pitanju masserati...
 
gaga je napisao(la):
sinoc vidjojh onog lotusa elise, vozac isto ko da na podu sjedi..nisam ni konto da je onako ukucan u pod...:)

Posto sam parkirala tacno do njega, velicine su naspram mog auta su sljedece: duzine je do mog zadnjeg tocka a visine nekih 20 cm nize od mog auta (koje ja na parkingu trazim tako sto gledam na kojem parking mjestu se ne vidi krov):Dpa eto...
 

JD.

Član
RE: moje slicice autica sa ceste

djavolica je napisao(la):
Dilema po meni nidje veze al eto... BMW 7 ili Ferrari F430:icon_rolleyes:

pa i nije bas ako je u pitanju BMW 7 najnoviji koji sad izlazi... a sta ce mu ferrari ako ima lambo :lol:
 
Član
uslikacu ja X6 iz zenice
5,0i braco draga
prevrce cestu
a ima i s 55amg,nisam vjerovao da auto onako moze ic,lik ide 40-tak kmh mozda,vrati ga u nizu i ostavi 20-25m spure
mi zinuli:)
 
Član
AMG je to drug moj...... ne znam da li je iko vidjeo astru G OPC2 u Sarajevu ja sam samo jednu vidio..... ali ne mogu sliku da nadjem
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top