NASE slicice autica sa ceste

NASE slicice autica sa ceste

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
još davno sam ga vidio po gradu samo se slabo voza
sad vidim da su i feluge orginalne
šteta što nije bilo vlasnika da bolje mogu vidjeti auto
 
Član
od '78 do '81 je mazda proizvela 471.000 exemplara. jedan od najuspjesnijih automobila sa wankelovim motorom je bio ovaj prve generacije. 2-rotor wankel sa 77 kW (105 ks)  6000 obrtaja i 147 Nm
 
Član
gaga je napisao(la):
@srdjo
ima ovdje exta auta.... ;)
ova suprica 10000 € u njemackoj ;)

znam,znam...ako uskoro ukinu onaj zakon pa se mogne uvesti auto starije od 7 god...skupljacu pare da je nabavim...sad ili za 10 god...svejedno mi je...al ona ce doci u moje dvoriste...:D:D:D
btw...bice veceras jos slika...odo sad do druga po svoj CD...
 
Član
srdjo je napisao(la):
gaga je napisao(la):
@srdjo
ima ovdje exta auta.... ;)
ova suprica 10000 € u njemackoj ;)

znam,znam...ako uskoro ukinu onaj zakon pa se mogne uvesti auto starije od 7 god...skupljacu pare da je nabavim...sad ili za 10 god...svejedno mi je...al ona ce doci u moje dvoriste...:D:D:D
btw...bice veceras jos slika...odo sad do druga po svoj CD...

ev jos nekih slika kako sam i obecao...neke i nisu nesto al se da vidjeti sta je na njima...ima svega i svacega...vecina iz grada...
...........................................................................................................................

DOSTA od mene...:cool::cool::cool:
 
Član
_JokeR_ je napisao(la):
jednom sam u sarajevu vidio ovu supru, nikad u zivotu nisam cuo ljepsi zvuk....

hehe...znam brate...i ja kad sam je vidio, sjedio sam kraj nje pola sata i cekao vlasnika...i kad je dosao ladno me je odbio :icon_cry::icon_cry::icon_cry:...nije dao ni da sjednem u nju a kamoli da se provozem s njim!!!neki seljo nevidjeni...
btw...uglavnom su sve stranci posto nema nekih dobrih auta koja su stalno u gradu...bio RS4 i sad umjesto njega R32...i to je to!!!
bice jos slika nadam se ubrzo...cuo sam da se po gradu voze jos jedna zvijer od auta al je ja jos nisam sreo!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top