NASE slicice autica sa ceste

NASE slicice autica sa ceste

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
gaga je napisao(la):
danas vidjoh octaviu VRS
na mađarskim tablama...

hehee...kod mene ima jedna u gradu...vozi je moj jedan prijatelj...al je nisam postavio posto sam mislio da je ona ipak precesta na ulicama...al sam se ipak zajebao...postavicu je veceras...
 
Član
srdjo je napisao(la):
gaga je napisao(la):
danas vidjoh octaviu VRS
na mađarskim tablama...

hehee...kod mene ima jedna u gradu...vozi je moj jedan prijatelj...al je nisam postavio posto sam mislio da je ona ipak precesta na ulicama...al sam se ipak zajebao...postavicu je veceras...

bogami je rijeka
ja sam evo ovu prvu u SA vidio :icon_eek:
 
Član
srdjo je napisao(la):
_JokeR_ je napisao(la):
jednom sam u sarajevu vidio ovu supru, nikad u zivotu nisam cuo ljepsi zvuk....

hehe...znam brate...i ja kad sam je vidio, sjedio sam kraj nje pola sata i cekao vlasnika...i kad je dosao ladno me je odbio :icon_cry::icon_cry::icon_cry:...nije dao ni da sjednem u nju a kamoli da se provozem s njim!!!neki seljo nevidjeni...
btw...uglavnom su sve stranci posto nema nekih dobrih auta koja su stalno u gradu...bio RS4 i sad umjesto njega R32...i to je to!!!
bice jos slika nadam se ubrzo...cuo sam da se po gradu voze jos jedna zvijer od auta al je ja jos nisam sreo!!!

a znam brate ima takvih papaka stvarno cuj nije dao da sjednes.....cccc a ima i super naroda Boga mi eno mtopic je meni dao da sjednem u njegovu ASTRU, sjedio sam i u jaguaru pito tetu jednu, kad zena mi dade kljuceve evo sjedi ja se sjebo ocam...I vlasnik FK tuninga u Sarajevu isto voza onu plavu astru bertone i od njega sam trazio i ODMAH mi je reko MA IDI SJEDI SLOBODNO.... a bice supri jos....
 
Član
_JokeR_ je napisao(la):
srdjo je napisao(la):
_JokeR_ je napisao(la):
jednom sam u sarajevu vidio ovu supru, nikad u zivotu nisam cuo ljepsi zvuk....

hehe...znam brate...i ja kad sam je vidio, sjedio sam kraj nje pola sata i cekao vlasnika...i kad je dosao ladno me je odbio :icon_cry::icon_cry::icon_cry:...nije dao ni da sjednem u nju a kamoli da se provozem s njim!!!neki seljo nevidjeni...
btw...uglavnom su sve stranci posto nema nekih dobrih auta koja su stalno u gradu...bio RS4 i sad umjesto njega R32...i to je to!!!
bice jos slika nadam se ubrzo...cuo sam da se po gradu voze jos jedna zvijer od auta al je ja jos nisam sreo!!!

a znam brate ima takvih papaka stvarno cuj nije dao da sjednes.....cccc a ima i super naroda Boga mi eno mtopic je meni dao da sjednem u njegovu ASTRU, sjedio sam i u jaguaru pito tetu jednu, kad zena mi dade kljuceve evo sjedi ja se sjebo ocam...I vlasnik FK tuninga u Sarajevu isto voza onu plavu astru bertone i od njega sam trazio i ODMAH mi je reko MA IDI SJEDI SLOBODNO.... a bice supri jos....

znam da ima i takvog naroda...i ja sam uspio provozati Audija Q7 prije vise od 6 mjeseci...lik mi ladno dao ko da ima Yugu...ni dan danas mu se nemogu oduziti...tad sam bio najsrecniji covjek...letio sam u oblacima kad sam izasao iz auta...4.2 FSI...full oprema...kako je isaooooooo...jooooj...:icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
ovaj fiat još od ljeta stoji kod majstora,otišo mu je mjenjač i nemože on naći drugi,
neznam koji je motor vidio sam oznaku na vratima 16V Turbo
ovako stoji dugoooo vremena i čeka mjenjač :D




 
Super Moderator
evo gledam na prvoj stranici puno ovih 300c... ja sam u travniku isto 2 vidio prosla u 5 minuta... i ja se pitam odkud sad ovih 300c po bosni nije ih puno prije bilo... razlog... novi diesel motor i do registracije kosta 70 000 KM :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top