najgora iskustva sa autima

najgora iskustva sa autima

Član
djogi86 je napisao(la):
Vidio sam i ja 7-8 pasata novih, 2007-8 godina, korozirali po haubi oko maske, korozirali rubovi zadnjih blatobrana, iznad prednje sofersajbne po krovu.Ne znam u cemu je stos ali takvi auti nebi trebali ni poslije 10 godina tako da koroziraju.
Hajd reko neke krdze neko udarao, ali kad sam malo bolje obratio paznju svaki drugi zahrdjo.Zna li neko o cemu se radi??

I ja sam to primjetio, pogotovo na passat i golf, audi (mladji od 2000 godine) je stvarno rijetkost vidjeti da ima hrdje...
 
Član
opel astra f 1997gp 17.td kupljena sa 120000km i vozena do 250000km i tada je i prodana na njoj se samo mjenjalo ulje i loza pa onda opel asta g 2003gp 17.dti kupljena sa 150000km a sada ima 180000km eto na njoj sada treba promeniti pakne i to je to a zato na puntu mk1 se namijenjalo stvari za deset astri. sve je to do prijasnjeg vlasnika i njegovog odrzavanja sa astrama prezadovoljan a rdje nema pojma ni u prici.iako je ovo tema za najgora iskustva ja pisem ovo jer sa astrama ih nema a kod punta nemogu da nabrajam sta sam sve uradio
 
Član
Eo moje iskustvo u otprilike zadnje dvije godine.......Imo prvo BMW kockicu 318i i izvrnem ga a štaš dešaje se i pametnijim :)....onda 325e vozio par mjeseci i pukne zupčasti i štaš mjenjaj mašinu pa ubacim 2.0 mašinu vozio isto par mjeseci i otišo mootor.....i onda u ovakoj krizi kupim 316i sa 1.8 motorom 1988 godiše s plinom prije 2 mjeseca ga uzeo i neki dan puke ventil i napravi džumbus u mašini i štaću eto sad opet moram mjenjat mašinu....



 
Član
zamajac11 je napisao(la):
Eo moje iskustvo u otprilike zadnje dvije godine.......Imo prvo BMW kockicu 318i i izvrnem ga a štaš dešaje se i pametnijim :)....onda 325e vozio par mjeseci i pukne zupčasti i štaš mjenjaj mašinu pa ubacim 2.0 mašinu vozio isto par mjeseci i otišo mootor.....i onda u ovakoj krizi kupim 316i sa 1.8 motorom 1988 godiše s plinom prije 2 mjeseca ga uzeo i neki dan puke ventil i napravi džumbus u mašini i štaću eto sad opet moram mjenjat mašinu...

A da promjeniš proizvodžača. :D:D
 
Član
djordjep je napisao(la):
dellas je napisao(la):
Evo dokaza da opel truli i posle 98. Opel vectra b restyling 1.6 16v


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Ovo nije restyling , ovo je B Vectra do 98 ,što nije pocinčana.One hoće malo cenut , al ova je baš dobila.
Vjerovatno je bila prije dobro lupana dok je ovoliko istrula.

restyling 100,video sam po retrovizorima haubi i stopovima,slikacu celu drugi put;)
 
Član
Danas na semoforu ispred mene kia sorento, gepek poce da truli. Pa auto nije staro 5 godina, a vec krenula da truhne. FUJ
 
Top