najgora iskustva sa autima

najgora iskustva sa autima

Član
:icon_sad::icon_biggrin::icon_sad::icon_biggrin::icon_sad::icon_biggrin::icon_sad::icon_biggrin::icon_sad::icon_biggrin::icon_sad::icon_bi
 
Član
FORD mk3 1.1

ako je hladno jutro nece da upali....upali na guranje i onda normalno pali citav da

sve mo izmjenjao i na kraju ga prodao sa tim kvarom
 
Član
Kabrioleti. Probudiš se ujutro, zima, pada lagana kišica, sav smrznut sjedaš u auto na mokar sic...

Ajme majko:lol::lol::lol:

Nikada više. Do kraja života samo hardtop:icon_biggrin:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Kabrioleti. Probudiš se ujutro, zima, pada lagana kišica, sav smrznut sjedaš u auto na mokar sic...

Ajme majko:lol::lol::lol:

Nikada više. Do kraja života samo hardtop:icon_biggrin:

A C3 PluriJel sa vozačicom, a ja ti skinem Limpija i kompaniju sa vrata za jedan krug?:D

Nego, nisam imao lično, ali vozao 20k km kao službeno, uglavnom po gradu, malkice auto puta i to je to.
Renault Twingo!:icon_mad:
To je smeće nad smećima koje postoje!!!:icon_mad:
 
U kratko, nikad vise auto starije od 10-11 godina necu uzimati... Nema te marke koja ne trazi previsa ulaganja kad je u pitanju starije auto...

Ja sam relativno malo za volanom (vozacku imam 2 godine), svojih auta sam zamijenio 4 u dvije godine..

Prvo Corsa A, katastrofa auto, 1.3 benzin, samo se kvarila, motor radjen, sve na njoj novo bilo od potrosnog materija, malo, malo ne mozes je upaliti, u voznji podje trzati, gubi gas, bla bla....

Drugo Golf 2 1.6 benzin, auto k'o auto dosta pouzdano, al' kao sto na pocetku reko, staro, trazi ulaganja, puno dijelova zastarilo, itd.. U principu sta je sve prosao, dobar je ahaha..

Trece Opel Vectra A, nakon jednog opela, u nadi da ce ovaj bolje proci, aaa neee grdno sam se prevario, to cudo se kvarilo, trosilo u PM, malo, malo nesto ode, lampica od elektronike svaka dva dana se palila, lamba sonda, dihtunzi, crijeva, svjecice, kablove, ABS senzor, curenje vode po staklima, da ne nabrajam, auto je bilo kod mene 5 mjeseci, dao pun ***** para na nju, vise od pola njene vrijednosti ulozio, gume, ulja, filtere, to i nekako prezalit...

Cetvrto, Citroen Saxo 1.5 dizel 2002, mlado auto, u tri mjeseca zamijeno kuglu, krajnicu, filtere i ulje.. (sa njim sam zadovoljan, koristim ga za primjer mladog auta)

Znaci k'o sto rekoh nista starije od desetak godina vise ne uzimati, radije cu uzeti sebi Fiata, Alfu, Pezoa, Citroena, Renoa, kojih auta imas mladih, a cijene dosta povoljnije neg' svabe, nego sta staro vise uzimati...
 
Član
Super tema svaka cast,ja necu reci da ni za jedno od svojih ljubimaca da su najgori jer sam od svakok trazio savrsenstvo pa mi je na svakom smetao svaki klinac ;)
 
Član
a ja oggya, ne moze sastavit recenicu bez "skidanja, navlacenja, natezanja, itd :D

a ovi kabrioleti, aj sto "propustaju", ali koliko puta godisnje moras detaljno cistit... kakvog se hamelja i prasine skupi nazad, svugdje se zavuce, to nije normalno :lol:

zastava 128, dedo je zvao plava "ptica"... lonac redovno ode, izolacija nikakva, auto zatvoreno, a puse sa svih strana, onaj mjenjac ima metar u njemu, ako se upali jace grijanje uvijek pocne ona plastika da smrdi... nova auta imaju jace pozicije nego duga kod zastave... :lol:
 
Član
zastava 128 pored svi problema koji sam imo sa ovim autom( gepek se stalno otvaro sam, stalno nesto na motoru crklo) najgore je sto se nije mogo gasit sa kljucem vec sam ga nasilno gasio( pusto kvacilo i gasio ga) od tad stoji i trune ispred kuce hahahahah
 
Audi A6 C5, ali 2.5TDi 150CV, ko kupi lijepo ce se provesti, mjesecno vise kosta nego isplatiti radnicima Krivaje plate. Ali samo je stvar do motora, auto je savrsen, pogotvo u jacim benzinskim izvedbama.
Hyundai Sonata 2.4i 164cv, non stop neka glupost ode, zbog koje nista na autu ne radi, u servisu bude po 3 mjeseca i opet samo je djelimicno poprave i tako u nedogled...
Hyundai Santa Fe 2.0CRDI, do 70000km 2 puta turbina mijenjana.
 
Član
Jao majko mila... Mislim tema je super skroz. Slazem se sa konstatacijom da treba starija auta zaobilazit,al' ako si auto FAN i imas dovoljno novaca, lijepo bi bilo ozivit koju makinu koja je vrjedna toga.

Moje licno iskustvo sa autima koji imaju siber, nikad vise. Lijepa stvar a moze samo stvorit more problema kao sto sam ih imao. S Golf 2, vremenom hrdja ti zapada za vrat kad zatvaras siber, onda prokisnjavalo nekad itd itd.

Kod Toleda sa siberom,ponekad uklopi ponekad ne,elektricni je. Ali ne prokisnjava nit ima hrdje, kvalitetno uradjen.

Sljedeci auto koji sam uzeo bio je Punto 10 god star naravno bez sibera. Imao je svojih bubica zbog prijasnjeg ne odrzavanja al to je rjeseno.
 
Član
kod mene je odgovor jednostavan
nikad nista sem BMW-a :lol:

a od BMW nadam se da nikad vise necu biti primoran uzimati one 4zill miksere poput 1,6...mozda 1,8is jer je on prgav,jebo majku daje uvjek 110% iz sebe.
a za sada mi je san 330d tourning e46 :icon_rolleyes: i inace se nadam i imam u lanu voziti sve jace i jace,jer mi se cini da se sve vise i vise isplati.....a sta mi je goriva popio e36 1,6 jebo majku svoju,pije a nista ne radi,puuu ko ga izmisli izgorio dabogda.....


najruznije iskustvo sam imao sa meckom kad mi je pukla poluosovina u centru grada kad sam krenuo na rikverc da se parkiram.....joooooooj ja bruke braco moja....
 
Član
ja cu napisati najgora iskustva u mojoj porodici tj iskustva moja i od starog jer sam i ja "vozao" nejgova auta.. seat ibiza 99god 1.9TDI, kupis auto promjenis sve moguce i nemoguce na autu i uvijek crkavali releji,maf senzori odlazili u qrac itd.. opel astra 1.7dti 2000god. uvijek joj nesto falilo,sedmicno 2x kod majstora cim nesto promjenis ode neki drugi qrac pored a i nevezano od tog, mjesala vodu i ulje,palile se non stop neke lampice, ma katastrofa.. sad je na redu golf IV 2001god. uzeli je sve super, vozali 15 dana auto nece da vuce, vozili u servise neznaju staje,spoje na dijagnostiku ali neocita, cistili turbinu,mjenjali svakakvih qraca izaslo nas skoro milju i po da bi na kraju bili senzor zraka i tlaka cca 400KM oba.. poenta je sve PRELOSA odrzavanja prijasnjih vlasnika.. kad uzimate auto DETALJNO sve treba pregledati pa ako treba 5x otici majstoru da se nebi dobro dobro zaebali :D
 
Član
Naso meni stari u germaniji golfa IV,kaze sine baba ga vozala samo do trgovine,i odem ja po njega kad tamo autic u garazi ko bombonica i normalno kupimo ga i laganini ja za Bosnu,Vozo jedno mjesec i po kad jedno jutro izduvala guma,e sad zaplet,dva sata skidali felgu radapcigerom kad je pustila odskocila od auta jednom metar predhodno udarivsi u rub blatobrana,svako dva dana crkavo po jedan dio,izmjenjo boga oca ma sve osim sjedista,a auto bilo preslo samo 9 hiljada a staro 7 godina.Ma ludnica
 
Top