najgora iskustva sa autima

najgora iskustva sa autima

Član
Opel Corsa A 1.5diesel... Auto je lep za voznju i jako malo trosi, ali limarija je od kartona, to sam sredio pa posle godinu dana je vec isrobijalo,ali to je manji problem. Veci problem je da nikako nije htela da pali ispod 10 stepeni, nekad cak ni na 15, ispipitamo mi to i vidimo da nema kompresije i da je zreo motor da se uradi ili za zamenu. Taj motor je Isuzu i delovi za generalnu su jako skupi...ali ipak ja resim da ga uradim, uradim motor kod majstora,a on je menjao sve osim radilice i sve bude ok, motor extra...predjem 10 000km motor duva jos vise i jos teze pali, tek posle mi profesionalac rece da taj motor trpi samo punu generalnu, ode 600e u nepovrat i jos plus nece niko da kupi taj auto, pakao sam prosao sa njim, a nema ko me nije gurao iz kraja da upalim:lol: Ali ima i gorih slucajeva jednom drugu je na audi a6-ici 2.5, 3 puta crkavao automatski menjac, popravke ga kostale kao 2 moje corse...Najbolji je nov auto od tada to pricam, ali na zalost ga je tesko priustiti.
 
Član
Jel itko imao iskustva s Fiat pandom?

Rođak mi je imao 2001 godište, za godinu dana uložio 3-4 milje na popravke.

Katastrofa:icon_eek:
 
Član
MIsljenja sam da nema loseg auta pogotovo ova auta od 95god,ali ima losih prijasnjih vlasnika i to je problem najveci.

Evo procitao sam sve postove i gledam ljudi navode neke uobicajne kvarove kao mane auta,ili navode neznanje majstora kao manu auta,
jedino sto je Suki rekao nesto realno o BMW,jebes BMW ako nece biti sestak,ostalo je BMW koji nije BMW a trosi vise nego pravi BMW :)

Generalno,pristao bih voziti generalno bilo koje auto osim ovih novih korejskih,kineskih i slicnih sranja,jer oni imaju jos puno iskustva da nakupe u auto industriji a i treba majstori da se izuce za te novopecene injzinjere.

Najmrza auta su mi opel i ford, ali nikad nisam imao niti jednog,niti ga zelim :) ali valjda ti stvore averziju tokom godina,
opel svakog proljeca limaru,i tako u nedogled,ford kod majstora po par dana i opet neznaju sta mu je :)

dakle nista od ovoga vezanog za opel i ford nije iz mog iskustva vec iz iskustva ljudi bliskih meni,
cinjenica je da nebih imao nista protiv novog mondea ili recimo insignie,
ali to je nesto o cemu ne pricamo ovde,jer su sve u pitanju starija auta.
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
MIsljenja sam da nema loseg auta pogotovo ova auta od 95god,ali ima losih prijasnjih vlasnika i to je problem najveci.

Evo procitao sam sve postove i gledam ljudi navode neke uobicajne kvarove kao mane auta,ili navode neznanje majstora kao manu auta,
jedino sto je Suki rekao nesto realno o BMW,jebes BMW ako nece biti sestak,ostalo je BMW koji nije BMW a trosi vise nego pravi BMW :)

Generalno,pristao bih voziti generalno bilo koje auto osim ovih novih korejskih,kineskih i slicnih sranja,jer oni imaju jos puno iskustva da nakupe u auto industriji a i treba majstori da se izuce za te novopecene injzinjere.

Najmrza auta su mi opel i ford, ali nikad nisam imao niti jednog,niti ga zelim :) ali valjda ti stvore averziju tokom godina,
opel svakog proljeca limaru,i tako u nedogled,ford kod majstora po par dana i opet neznaju sta mu je :)

dakle nista od ovoga vezanog za opel i ford nije iz mog iskustva vec iz iskustva ljudi bliskih meni,
cinjenica je da nebih imao nista protiv novog mondea ili recimo insignie,
ali to je nesto o cemu ne pricamo ovde,jer su sve u pitanju starija auta.

vidis druze sto se tice Mondea mk3 2005 god 2.0 TDCI ja ga imam vec tri godine,prezadovoljan sam autom pogotovo potrosnjom jedina mana fordova je losi majstori i neznanje.I odatle ide ta losa reputacija sa koljena na koljeno.
 
Član
Ahahahah tacno sto se ismija svemu ovom heheh sve neke katastrofe a jbg ja nemam sta za reci Kadetta vozim 20god.i nikad nista jednom zamijenio obrve i te gluposti sto se tice limarije a motor pipnuo nisam sve dok ga nisam prevrnuo do prije 2 godine ii kako tad tako danas hvala bogu. Imao Astru 2001god 2.0DTI presao sa njom oko 100 000 nikad nista samo goni nisam ni marku ulozio u nju i tako je i prodam ev sad Zafira 2.2DTI 2003 god.kupio je prije godinu isto samo goni nikad nista e sad neznam jeste toliki baksuzi ili ja imam toliko srece...
 
Član
uco_opc je napisao(la):
Ahahahah tacno sto se ismija svemu ovom heheh sve neke katastrofe a jbg ja nemam sta za reci Kadetta vozim 20god.i nikad nista jednom zamijenio obrve i te gluposti sto se tice limarije a motor pipnuo nisam sve dok ga nisam prevrnuo do prije 2 godine ii kako tad tako danas hvala bogu. Imao Astru 2001god 2.0DTI presao sa njom oko 100 000 nikad nista samo goni nisam ni marku ulozio u nju i tako je i prodam ev sad Zafira 2.2DTI 2003 god.kupio je prije godinu isto samo goni nikad nista e sad neznam jeste toliki baksuzi ili ja imam toliko srece...

Ja sam rodjeni baksuz, ima i toga:)
 
Član
@olensoner, potpisujem :)
passat 3bg 2.5tdi v6 tiptronic 110kw... passat ko passat je bio extra, udoban, prostran, sve 5, ali motor i mjenjac katastrofa ziva, ne daj mi Boze nikad vise
 
Član
ma to je ba kako kome se potrefi ... moj matori ima jettu mk2 GL 1991 1.6D kod nas je vec 15 god. uzeta 95. u njemackoj .. mijenjati samo kocnice,ulje,filteri (ovaj potrosni materijal) jeste skoro bilo neki sitni kvarova(ali 19 god je bila bez skoro nijednog veceg kvara), rodjak ima isto jettu mk2 GL 91god isto 1.6 TD znaci potpuno isto auto samo drugacija boja ista godina sve,sve ,sve garazirana nevoza je( vishe je u HR nego u BiH)
e sad kad sam ja polozio dao mi je da je ja ovzam da nestoji bezveze.. odkad sam polozio ima 3 mjeseca(odma sam je i dobio) za ta tri mjeseca sam puko jedno 500 i vishe na nju i nevozam je vishe , stoji vozam jettu od matorog jedino nekad ako nesht zatreba odem sa njom i to sa bismiletom moram uci da me nebi ostavila na putu :lol:
 

DLS

Početnik
ma to kad se namiris na govno ..imo stari dva ista merdjana e320 .. 99 godiste ..kvario se u picku maternu .. stari ga proda i ponovo uzme istog e320 al karavan ..ni danas dan nema problema snjim .. to samo kad se namiris na govno ..nema veze koje je auto
 
najgore od svegA Je naletiti na auto koje nije odrzavano
kako treba, kojem su stavljani drugi neodgovarajuci dijelovi,
znamo svi sta ljudi rade kad prodaju auto, veca robija od toga nema,
dok sve popravis vratis u ispravno stanje, finansijski nigdje te nema, a
onda niko nece
priznati sve sto si uradio i ulozio, negativno iskustvo je sa karburatorom, to niko ne zna podesiti kako
treba, kad ode slobodno placi
 
uco_opc je napisao(la):
Ahahahah tacno sto se ismija svemu ovom heheh sve neke katastrofe a jbg ja nemam sta za reci Kadetta vozim 20god.i nikad nista jednom zamijenio obrve i te gluposti sto se tice limarije a motor pipnuo nisam sve dok ga nisam prevrnuo do prije 2 godine ii kako tad tako danas hvala bogu. Imao Astru 2001god 2.0DTI presao sa njom oko 100 000 nikad nista samo goni nisam ni marku ulozio u nju i tako je i prodam ev sad Zafira 2.2DTI 2003 god.kupio je prije godinu isto samo goni nikad nista e sad neznam jeste toliki baksuzi ili ja imam toliko srece...

Nisu baksuzi, jednostavno nevole opela :lol::lol:
Samo ce veliki fan reci da je limarija dobra u opela :D
 
Početnik
ko nađe sliku opela preko 98g (kad je rijesen problem hrđanja i materijala koji se koriste u OPELU) ima od mene stoju:)
naravno ne pikaju se RAT style auta ili neka poljevana kiselinama, razređivačima i sl.:)
 
Top