Mostar,pista 18.4 nedjelja - SNIMKE

Mostar,pista 18.4 nedjelja - SNIMKE

Član
LSD je napisao(la):
to su dva BMW-a a ne jedan :lol::lol::lol::lol:
a calibra je iz LK....a mislim da je 16v...opet nisam siguran...nikad lika nisam vidio da je derao...a cuo sam da ide "dobro"

i oba iste felge imaju :cool:
 
bigbutch je napisao(la):
čiji je ovaj žuti clio sa slika znal ko kakva je mašina i imal' kakav snimak gdje je on na pisti??

Žuti Clio je po onome što se dalo vidjeti pripremljen za brdske utrke, vjerojatno ga je netko snimio danas, sudjelovao je samo u jednoj vožnji vs bijeli Golf 2 (onaj sa videa na početku), Golf definitivno brži.
Bili su momci iz amk Hercegovina, možda je njihov :icon_question:
 
Porschefan je napisao(la):
bigbutch je napisao(la):
čiji je ovaj žuti clio sa slika znal ko kakva je mašina i imal' kakav snimak gdje je on na pisti??

Žuti Clio je po onome što se dalo vidjeti pripremljen za brdske utrke, vjerojatno ga je netko snimio danas, sudjelovao je samo u jednoj vožnji vs bijeli Golf 2 (onaj sa videa na početku), Golf definitivno brži.
Bili su momci iz amk Hercegovina, možda je njihov :icon_question:

Clio je od Darka majstora kojem ja od sad pa zauvijek skidam kapu sto se tice rađe na mom autu.
Inače ima radnju na Buni i extra majstor i meni se cini da je rađen za brdo iako je prosle sezone vozio race sa tim autom.


PS. moje izvinjenje sto nisam došao
neke sam članove vidio u Mostaru na Musali jer tamo sam cjeli dan bio od 9 jutros do 8 veceras radio Humanitarnu akciju za Pomoc Srebrenici Prikupljanje pomoci
 
Član
Evo video:
http://www.youtube.com/watch?v=cFd6K_EvtxM Cnic_gsi vs. BmwScaner
http://www.youtube.com/watch?v=pmIOt8CztCE Dva Gti-a lijevi je od clana GTI fan

Evo i par slicica od mene

83d4b1da.jpg

884116b1.jpg

4e43e36d.jpg

f8dca4ab.jpg

c7f6a256.jpg

2699a3fd.jpg

f8ae3d16.jpg

e2bf4357.jpg

d517d816.jpg

ce5eb6fc.jpg

a20f5a52.jpg

4333d9a5.jpg

2cf3d7fe.jpg

f00c278e.jpg

08f7778a.jpg

53afa817.jpg

;)
 
Član
Moram reci da je odlicno bilo na pisti raje bruka ... U ekipi ja col3 nermin i supruga mu ma extra bilo napricali se pravo steta sto nismo okinuli koje fotografije he
 
Porschefan je napisao(la):
Nije nije,nema e46 m3 sa 4 vrata, netko je spominjao da je 328i, bio je brži od alfe 164 ali sporiji od ovog plavog e30 ;)

tacno, e46 je 328i alfa je 2.0 16v ts,
a e30 je pobjedio jer se momak u e46 zajepao umjesto u trecu gurno u petu...


i ja se dole vozikao s motorom nisam upratio nikog od raje s foruma :lol:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Jako loše,svi su je derali.Po učinku bih rekao da je u njoj 2.0 8v od 120 konja

Mrva: što ne mahnu da mi daš koji ćevap? Hvala na komplimentu :)
ne bih rekao a je isla jako lose,kao prvo auto je bilo puno muzike i moj alat u njoj i brdo stvari,trkao je se sa astrom 2.016v koja je i onako laksa i uzeo je oba puta s tim da je prvi put mnogo klizao,treci put je se potezao sa plavom e30kom i tu je izgubio s tim da je opet klizao na startu,da je bolje startao bili bi tu negdje ipak ne ide prednja vuca tako lako protiv zadnje sa sperom;)
inace ona tamno plava e30ka jako fin auto :icon_smile:
 
Član
Svaka cast svima sto su se okupili u tako velikom broju i pokazali da moze biti dobra manifestacija i bez vatrogasaca i policije jos je i vrijeme posluzilo :cool:;)

Sandy hvala za slike dobre su :cool:
 
Član
Predobro bilo porse fan upravu si ja i scener smo bili, slike su ti drama! I pohvala sandy-u na slikama i video frend race ja i skener dvije 25-ice njegova sper moja obicni dif! Predobro druzenje i pozdrav svima koji su dosli ovo stvarno treba org cesce!
 
Top