Mostar,pista 18.4 nedjelja - SNIMKE

Mostar,pista 18.4 nedjelja - SNIMKE

Član
Pošto je test day otkazan to nije razlog da se NE ZVANIČNO okupimo:icon_smile:

Malo upoznavanja,potezanja,pokoje pivce...

Svi su dobro došli.

Ja sam dole u 12 sati,nemojte izradit:D:lol::lol:
 
RE: Mostar,pista 18.4 nedjelja

Vec sam napisao, mi cemo doci, možda bude još netko na pisti :icon_smile:
 
Član
RE: Mostar,pista 18.4 nedjelja

Evo,ima nas je petero:cool::cool:

Ajde ljudi,može biti kao test day,imam štopericu:D
 
Član
RE: Mostar,pista 18.4 nedjelja

mi smo se danas okupili bilo nas je dosta,extra nam je bilo mozda malo neorganizovano al dobro je za prvi put...bilo startanja i atmosfera je bila odlicna...:icon_smile:

haj ako bog da da se i vi okupite;)
 
Član
RE: Mostar,pista 18.4 nedjelja

Šteta da nedjelja prođe bez okupljanja,pogotovo zbog propalog test dana;)

Vidio sam slike,dobrih mašina je bilo.Iako su snimke jako loše,zar nisi mogao naći nekoga da drži kameru dok spuštaš ruke
 
Član
RE: Mostar,pista 18.4 nedjelja

ZELA GTI je napisao(la):
Šteta da nedjelja prođe bez okupljanja,pogotovo zbog propalog test dana;)

Vidio sam slike,dobrih mašina je bilo.Iako su snimke jako loše,zar nisi mogao naći nekoga da drži kameru dok spuštaš ruke

nece niko da drzi sve gospoda,,a jbg slaba mi kamera na tel a i slaba mi memorija trebam sebi uzet karticu....

eto samo sam htjeo da kazem da je lijepo okupit se i upoznat novu raju,mozete se i vi okupit steta je sto smo daleko dosao bi i ja:icon_confused:
 
Član
RE: Mostar,pista 18.4 nedjelja

Poslije Formule 1 koja počinje u 9 i završava oko 11, znači oko 12 vjerovatno će doći i 3 auta Ak Hercegovina da malo oprobamo šta je urađeno. Dado bi trebao oprobati kadeta koji je večeras vraćen sa ubrzavanja. Kažu da je bolesno brz, što se dalo oprobati na cesti.
 
Član
RE: Mostar,pista 18.4 nedjelja

Ajde ako nas ima da idemo j*em mu barem zbog dadare da ga malo bodrimo haha!????
 
Član
RE: Mostar,pista 18.4 nedjelja

jao J##### sto mo je zao zbog TD kako mi se isloo ali:icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad: sta cesss bice valjda
 

MTR

Član
RE: Mostar,pista 18.4 nedjelja

ne pade kisa danas :lol::lol::lol:

de nesto posnimajte i poslikajte :cool:
 
Top