Mostar,pista 18.4 nedjelja - SNIMKE

Mostar,pista 18.4 nedjelja - SNIMKE

Član
Nema nastavka.Završit će u banderi ili će biti prodana drugom vlasniku:D:lol::lol::lol:

Hvala brate;)
 
Član
jbg ja i cura kasno dosli ovo ono i nece niko da se poteze samo sa imenjakom jednom gore dole i ajd bog :)
treba kocku sloziti pa onda da se vozamo a ovi sa plavim kockama i kitovanim :) nesmije niko da stane na start jer znaju kako ih izuvam po semaforima :p
sljedeci put nadam se da nas bude jos vise a da ja dodjem ranije sa gepekom punim guma da im ebem mame :)
 
Član
Većinom je raja takva. Svako treći hoće da se poteže.Koji qurac si dolazio?Parkiraju auta,neki dignu haube i nu mene...

A s tvojom curom ću da se okušam prvom prilikom;)Ako budeš smio,naravno:D:lol::lol::lol:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Većinom je raja takva. Svako treći hoće da se poteže.Koji qurac si dolazio?Parkiraju auta,neki dignu haube i nu mene...

A s tvojom curom ću da se okušam prvom prilikom;)Ako budeš smio,naravno:D:lol::lol::lol:

AHHAHAHAHAHH e moj zela skenina kucka hebe keve, imenjak javi se kad vidis jesi li naso onaj stub!
 
Član
Vjerujem ja da je to moćna kučka,ali svaka kučka nađe svog pimpa:D

Ma bacit ćemo trku ključ za ključ;)

Ionako imam rezervne:D:lol::lol::lol:
 
Član
cnic_gsi je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Većinom je raja takva. Svako treći hoće da se poteže.Koji qurac si dolazio?Parkiraju auta,neki dignu haube i nu mene...

A s tvojom curom ću da se okušam prvom prilikom;)Ako budeš smio,naravno:D:lol::lol::lol:

AHHAHAHAHAHH e moj zela skenina kucka hebe keve, imenjak javi se kad vidis jesi li naso onaj stub!

Jao Zela, barem covjeku salji na PM prijedloge :D
 
Top