Mostar,pista 18.4 nedjelja - SNIMKE

Mostar,pista 18.4 nedjelja - SNIMKE

Nije nije,nema e46 m3 sa 4 vrata, netko je spominjao da je 328i, bio je brži od alfe 164 ali sporiji od ovog plavog e30 ;)
 
Član
Ako je od plavog popušio onda nije ni 2.8

Bio je jedan žuti E36 u gradu,sav nađiđan M3 spojlerima i značkama,u njemu je kucalo 1.6 srce:lol::lol:
 
ArminM je napisao(la):
svaka vam cast,vidi se da je bilo extra,nadam se da cu i ja u skorije vrijem prisustvovat,nekom slicnom druzenju,da i ja upoznam raje sa foruma;););)

Armine i ja mam isto misljenje ;) stvarno se lijepo organizovali, ajd kad sta bude uslepat cu ti se :icon_biggrin:, salim se dogovorit cemo se lijepo:cool:
 
ZELA GTI je napisao(la):
Ako je od plavog popušio onda nije ni 2.8

Bio je jedan žuti E36 u gradu,sav nađiđan M3 spojlerima i značkama,u njemu je kucalo 1.6 srce:lol::lol:


:icon_smile:
Ovaj sa piste je 6-ak sigurno, a koji točno ne znam, netko je spomenuo da je 328 :icon_question:
Ali plavi e30 ide ko lud
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
svaka vam cast,vidi se da je bilo extra,nadam se da cu i ja u skorije vrijem prisustvovat,nekom slicnom druzenju,da i ja upoznam raje sa foruma;););)

Armine i ja mam isto misljenje ;) stvarno se lijepo organizovali, ajd kad sta bude uslepat cu ti se :icon_biggrin:, salim se dogovorit cemo se lijepo:cool:

moze drug,s ljudima sam uvijek za dogovor;);)
 
Član
I ja sam danas dole bio.. al ovaj put sa kamperom :lol::lol:
Ja razbacio rostilj, koju trku pogledao i gas dalje.. Poznao sam auto jedino od Zele... gazi pug ko veliki :D
Sve u svemu dan je extra bio.. steta sto se nije odrzao testday, pozdrav ;)
 
Član
Jako loše,svi su je derali.Po učinku bih rekao da je u njoj 2.0 8v od 120 konja

Mrva: što ne mahnu da mi daš koji ćevap? Hvala na komplimentu :)
 
Član
kako ovaj s plavim BMW-om crvene, cas crveno-bijele stopke:icon_question:
svaka vam cast :cool::cool: koji ste :icon_eek:
 

LSD

Član
to su dva BMW-a a ne jedan :lol::lol::lol::lol:
a calibra je iz LK....a mislim da je 16v...opet nisam siguran...nikad lika nisam vidio da je derao...a cuo sam da ide "dobro"
 
Član
čiji je ovaj žuti clio sa slika znal ko kakva je mašina i imal' kakav snimak gdje je on na pisti??
 
Top