MILANO RED PROJECT Civic by mario05

MILANO RED PROJECT Civic by mario05

Član
RE: RED project...CIVIC EG

i ti izgleda ne mozes bez maglenki kao ni ja:cool::cool::cool:
svaka cast, original je original
 
Član
RE: CIVIC EG--->maglenke update :)

pravoo fina honda..svaka cast :D ...vidio sam je 2-3 puta kako sam prolazio kroz kiseljak..ii bila mi je pravo poznata..ii evo sad tek skonta da je to ta hondica...poznao je po felgama i energie naljepnici...stoji uvijek ispred kuce na blagoj uzbrdici =) ;););)
 
Član
RE: CIVIC EG--->maglenke update :)

Armine - pa dugo sam trazio ove maglenke, mislim one aftermarket ali sa zutim staklom, i slucajno naletim na stranca na piku i jedva umolim covjeka da proda maglenke bez karambolke. ove su original, jest da nisu zute, ipak je to ono sto sam zelio :icon_smile:

vladica85 - hvala drug! 300x bolji auto bez tablice, jos ova resetka se bas istice :icon_smile:

Taaky - da to mi je kod firme, bude parkirana ispred kuce od maminih roditelja... pa navrati nekad na piće ako vec prolazis! ;)
 
Član
RE: CIVIC EG---->update patosnice..

e danas sam napokon uhvatio vremena i otisao do ZONDA- da mi naprave patosnice.. evo slike sve govore!
Photo0665.jpg

Photo0664.jpg

zadovoljstvo za citavih 16KM :lol:
 
Član
RE: CIVIC EG---->update patosnice..

Super izgleda, a da li mogu da napisu tj izvezu koncem natpis na patosnicama?
 
Član
RE: CIVIC EG---->update patosnice..

pravo dobre... bolje nego one originalne sto su kod mene bile :icon_smile:
a neznam za natpis.. nisam pitao.. ako nadjem nekoga ovdje uradit cu natpis...:icon_smile:

a nema obrtomjera jer je 1.3 :icon_cry:
a uskoro i volan ide u kožu, sa crvenim koncem..:icon_smile:
 
Član
RE: CIVIC EG---->update patosnice..

da bi i meni da mi neko uradi ovako patosnice, nije ni skupo a extra su po mjeri :cool:

btw. uzmi obtonomjer odvojeno ako je moguce postaviti :)
 
Član
RE: CIVIC EG---->update patosnice..

AnDel je napisao(la):
da bi i meni da mi neko uradi ovako patosnice, nije ni skupo a extra su po mjeri :cool:

btw. uzmi obtonomjer odvojeno ako je moguce postaviti :)

nije skupo stvarno.. samo da je ima netko sa fiatom da odnese originalne da oni uzmu mjeru.. onda bi mogao ja pokupiti kad budem isao gore, i da posaljem..
a obrtomjer ce bit originalni sa satom.. samo kad se popravi financijska situacija.. :lol:
 
Član
RE: CIVIC EG---->update patosnice..

evo par slika.. samo se pere, cisti, i vozika.. :icon_smile:
15052011072.jpg

15052011073.jpg

15052011074.jpg
15052011076.jpg


i novi privjesak... :D
16052011082.jpg
 
Top