MILANO RED PROJECT Civic by mario05

MILANO RED PROJECT Civic by mario05

Član
Napokondoslo vrijeme da otvorim i ovu temu..
konacno su poceli radovi.. Danas sam rastavio sve ono glavno, sutraidem po materijal, pa ce pocet saniranje korozije, i lagano smirglanje... da ne pisem puno slike sve govore... :icon_smile:









 
Član
RE: RED project...CIVIC EG

Eh jucer se startalo sa smirglanjem... Posto je desna obrva skroz losa, odmah sam narucio novu koja je do mraka stigla.. :icon_smile: u međuvremenu radilo se na vratima i haubi... na desnim vratima je nekada bila lokva koju je netko sanirao tako sto je namazao cement kita debljine 1cm..:lol:



 
Član
RE: RED project...CIVIC EG

:icon_smile: hvala..
U pravu si addo... boja treba bit Mlano Red.. od typeR civic-a 2009...
danas se opet radilo.. hauba je izravnana od svih lokvica i prefarbana temeljnom bojom, i lijeva vrata zavrsena sto se tice smirglanja.. sutra bi trebao desna vrata i onda blatobrane... :icon_smile:


 
RE: RED project...CIVIC EG

De mi reci koliko te kostala nova obrva,ja kontam svoje na godinu mijenjat ,pa me zanima i gdje si uopce narucio? ;)
 
Član
RE: RED project...CIVIC EG

erol_brcak je napisao(la):
De mi reci koliko te kostala nova obrva,ja kontam svoje na godinu mijenjat ,pa me zanima i gdje si uopce narucio? ;)

da 49KM u velasu, u Blažuju...
 
Član
radovi napreduju... RED project...CIVIC EG

Radovi lagano napreduju... zavrsena i desna vrata, i zadnja hauba... zacepljene rupe od zmigavaca na blatobranima..
tako da je auto uvucen i poceta je desna obrva.. povaren je unutrasnji dio, ali je nestalo zice, pa ce se u ponedjeljak nastaviti... :lol:






i evo slika za kolgu Esmir_crx... koju sam obecao neki dan.. :icon_smile:
 
Top