MILANO RED PROJECT Civic by mario05

MILANO RED PROJECT Civic by mario05

Član
update.. RED project...CIVIC EG

Eh dugo nisam nista objavljivao...
Znaci na autu je zamjenjeno sljedece:
-zupčastu remen
-španer
-vodena pumpa
-semering na radilici
-semering na bregastoj
-dihtung poklopca ventila
-dihtung kartera

sve je izaslo sa montazom 300KM... (nije puno) :lol:

a evo malo i slika od proslog tjedna..



malo poziranje japanca i francuza...:icon_smile:



onda je opet pao snijeg..:icon_mad:



 
Član
RE: RED project...CIVIC EG

mario kao sto sam vec milion puta rekao prelijepa je hondica, fino je drzis, vidim brate pravo te jebe snijeg, odma moras na celicare
 
Član
RE: RED project...CIVIC EG

ArminM je napisao(la):
mario kao sto sam vec milion puta rekao prelijepa je hondica, fino je drzis, vidim brate pravo te je*e snijeg, odma moras na celicare

hehe :lol: hvala drug... a jbg morao sam stavit celicare... ali nisam to htio spominjat... ti me izda.. :lol::lol:
 
Član
update: RED project...CIVIC EG

ovih dana se nista nije promjenilo na autu. Osim pranja.. samo su stavljene SMD diode za osvjetljenje tablice...
evo malo svjezih slika.. prije i poslije pranja..







i malo poziranja s prijateljovim R32 :icon_smile: auti su prljavi jer smo ih prethodno testirali.. ja Golfa, on Hondu :icon_smile:








 
Član
RE: RED project...CIVIC EG

ovih dana se nije nista radilo... samo se vozalo i pomalo slikalo.. :icon_smile:



evo ovdje se vidi da sam stavio SMD za tablicu :icon_smile:



 
Član
nove slike: RED project...CIVIC EG

napokon se malo vrijeme ocistilo, pa i ja Hondicu ocistio i oprao...







i da ne zaboravim... nasuo benzina.. original Honda, da brže ide :lol::lol:
 
Član
Nova Ideja!! RED project...CIVIC EG

e evo mene opet s jednom idejom... svidjelo mi se na ovoj zutoj ova slika na autu.. pa me zanima vase misljenje.. kako bi bilo.. ako netko ima vremena da pokusa u PS-u uraditi da vidim kako bi izgledalo na mojoj..


 
Član
Update: maglenke.. RED project...CIVIC EG

Napokon nakon duge potrage za originalnim maglenkama slucajno ih nađem... kako trenutno nisam bio s lovom.. brat je pomogao, pa je otisao po maglenke.. dakle radi se o originalnim Stanley maglenkama (nisu aftermarket).. odmah sam se prihvatio posla..
u međuvremenu sam prelakirao ovu resetku koja je prije bila mat u sjajno crnu..evo kako je sve ispalo..
Photo0620.jpg

Photo0621.jpg

Photo0624.jpg

Photo0623.jpg

Photo0627.jpg

Photo0628.jpg

Photo0634.jpg

Photo0635.jpg


i jos jedna sitnica. prije par dana mi je otisao navoj na aluminijskoj cahuri kokja ide kroz staklo na gepeku u koji se sarafi amortizer.. i to sam danas rijesio kod tokara:
Photo0626.jpg
 
Top