MILANO RED PROJECT Civic by mario05

MILANO RED PROJECT Civic by mario05

Član
RE: opet slike...Milano Red Honda CIVIC...

erol_brcak je napisao(la):
a da uradis nesto na Hondari, cisto da ne ode u zaborav :D

:lol::lol::lol:
bit ce za koji dan jedna sitnica.. a ostalo je sve neprimjetno tj akumulator, registracija.. za dalje se nema sredstava.. da nebih ja otisao u zaborav.. :D
 
RE: opet slike...Milano Red Honda CIVIC...

slab :cool:

al jedno me kopka, imas gewinde, a luft izmedju ruba i gume pa brat bratu 2 centa, koji ti je vrag covjece :D
 
Član
RE: opet slike...Milano Red Honda CIVIC...

erol_brcak je napisao(la):
slab :cool:

al jedno me kopka, imas gewinde, a luft izmedju ruba i gume pa brat bratu 2 centa, koji ti je vrag covjece :D

pa i na gewindama ima hoda tocak (koliko toliko) , ovo je granica, ne smije vise ic zbog gume. jer kaci za rub. zato fele prodajem, da bih mogao ic u pod...:icon_biggrin:
 
Član
RE: opet slike...Milano Red Honda CIVIC...

mario visi ti nesto sa zadnjeg branika

odlicna honda, fkt je drzis samo tako. Eto kukao si kako hvalim samo pug-a, eto da vidis da to nije tako:cool::cool::cool:
 
RE: opet slike...Milano Red Honda CIVIC...

mario05 je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
slab :cool:

al jedno me kopka, imas gewinde, a luft izmedju ruba i gume pa brat bratu 2 centa, koji ti je vrag covjece :D

pa i na gewindama ima hoda tocak (koliko toliko) , ovo je granica, ne smije vise ic zbog gume. jer kaci za rub. zato fele prodajem, da bih mogao ic u pod...:icon_biggrin:

to se sve rjesava camber kit-om, jes da moras gume kupovat svakih 3-4 mjeseca, al go big or go home :D
 
Član
RE: opet slike...Milano Red Honda CIVIC...

hvala armine, a nesta se zakacilo...:lol:

a erole to mi se ne radi jer sam gume kupio prije skoro 2 godine i sad su extra.. jbg cuvam gume..:D
 
Početnik
RE: opet slike...Milano Red Honda CIVIC...

Vidio sam te neki dan u Sa, predobro izgleda hondica ;)
 
Član
RE: opet slike...Milano Red Honda CIVIC...

Eh neki dan lagano cooliram po gradu, kad vidim ovu ljepoticu..
u razgovoru s vlasnikom, saznajem da se njegov otac i moj znaju (kako je to i standard u Bosni :icon_biggrin:)
dakle rijec je o 6.gen. 2001.god,VTI puna opreme.. kao sto su lipovi, el.paket, sportski nosaci motora, 5Zigen auspuh, 4-1 izduvna, motor DOHC VTEC, sa integrinom usisnom, bregastim, itd, itd. :D
s1.jpg

s2Kopiraj.jpg

nisam imao vremena ni ja, a ni on da se provozamo..:icon_cry: trebali bi u narednih par dana.. :icon_rolleyes:
ali nisam mogao odoliti: :D
sKopiraj.jpg


E sad da se vratimo na moju :icon_exclaim: :

posto se blizi zima, treba celicare pripremit, odlucio sam da ih malo sredim.
Ovu boju sam odabrao, iz razloga sto sam Vas nekada davno pitao za misljenje sadasnjih felgi, zlatna ili zelena, i odlucih se za zlatnu.. pa reko sto ove nebi bile zelene :lol:
evo kako izgleda:
s3Kopiraj.jpg

s4Kopiraj.jpg

s5Kopiraj.jpg

s9Kopiraj.jpg


2. stvar koju sam pomenuo sa pripremam je ovo... posto mi se blizi reg. imam i drugih troskova, odlucio sam umjesto dati 50-70KM, da pokusam ja izradit od plexija :icon_smile:
evo kako izgleda:
s10Kopiraj.jpg

s10Kopiraj.jpg

s12Kopiraj.jpg


i evo jos par finih slika..
s6Kopiraj.jpg

s8Kopiraj.jpg
 
Član
RE: namotirane felge.. ..Milano Red CIVIC...

boja je cool, cijeli dan danas se neko smije kad vidi :lol:
 
RE: namotirane felge.. ..Milano Red CIVIC...

jel ti sad jasno zasto smo ti svi govorili da alu ofarbas u zelenu, a ne u zlatnu :)
 
Član
RE: namotirane felge.. ..Milano Red CIVIC...

hehehe neznam, nisam probavao :icon_biggrin:

a sutra idu opet zlatne... koje su puno kulturnije, a ove cekaju zimu :D
 
Top