MILANO RED PROJECT Civic by mario05

MILANO RED PROJECT Civic by mario05

Član
malo se radilo...... Milano Red CIVIC...

hvala enese, hvala armine ;)

e danas se malo radilo.. sat je ubacen na probu, onda sam ga izvadio jer je na novom 238xxx km, a na originalnom 194xxx, pa sam trebao vratit i novi.. prvo sam probao na starom, jer u slucaju da sta zaje*em ima novi :lol:
Picture002-1.jpg


rastavljen novi :
Picture001-1.jpg


onda kontam kad sam vec rastavio da probam nesto i uradit sto odavno planiram, ali nisam htio farbat nego zalijepio foliju između polja...
Picture003-1.jpg

Picture005-1.jpg

Picture006.jpg

i prebaceno naravno crveno SMD osvjetljenje:
Picture007.jpg

Picture008.jpg
 
Član
RE: malo se radilo...... Milano Red CIVIC...

Odlicno ispalo Mario, samo anprijed, pa da se pocnemo ganjati sa EGima uskoro.. :))
 
Član
RE: malo se radilo...... Milano Red CIVIC...

Aditas je napisao(la):
Odlicno ispalo Mario, samo anprijed, pa da se pocnemo ganjati sa EGima uskoro.. :))

hehe hvala brate, da aBd, jbg jest da se ne mogu poredit motorom, al barem izgledom :lol:
 
Član
RE: malo se radilo...... Milano Red CIVIC...

odlicno ispalo, mogao bi se mozda i malo sa osvjetljenjem poigrat, sta mislis:icon_biggrin:
 
Član
RE: malo se radilo...... Milano Red CIVIC...

ArminM je napisao(la):
odlicno ispalo, mogao bi se mozda i malo sa osvjetljenjem poigrat, sta mislis:icon_biggrin:

e osvjetljenje je super fino umjereno svijetli samo sto nmg uslikat fino, jbg a pokusao sam na starom satu osmirglati onu zastitu sa zadnje strane, pa cu nekako probat kako ce svijetlit ako bude bolje smirglam i na ovom.. :icon_smile:
 
Član
RE: malo se radilo...... Milano Red CIVIC...

moguce da ce biti bolje kad ocistis malo, ja vjerujem da je uzivo dosta jace nego sto se vidi na slici, mozda sam malo i pogrijesio kad sam napisao da se poigras osvjetljenjem, tu sam mislio da mozda promijenis boju, ali znam da to odstupa od stanja auta i to vjerovatno neces uraditi
osmirglaj ti to pa vidi kako ce da sija, valjda bude makar malo bolje:cool::cool:
 
Član
RE: malo se radilo...... Milano Red CIVIC...

ArminM je napisao(la):
moguce da ce biti bolje kad ocistis malo, ja vjerujem da je uzivo dosta jace nego sto se vidi na slici, mozda sam malo i pogrijesio kad sam napisao da se poigras osvjetljenjem, tu sam mislio da mozda promijenis boju, ali znam da to odstupa od stanja auta i to vjerovatno neces uraditi
osmirglaj ti to pa vidi kako ce da sija, valjda bude makar malo bolje:cool::cool:

:lol: ma nema nikakvih problema, ali sto se tice osvjetljenja jedino plasma taho mi je naj naj, ali skupo :D
samo cu ocistit pa vidjecu, ugl puno je bolje uzivo :icon_biggrin:
 
Član
RE: malo se radilo...... Milano Red CIVIC...

evo nekih slika.. cisto onako da se ne zaboravi tema.. :icon_smile:

Photo0046.jpg

Photo0051.jpg

Photo0047.jpg

Photo0048.jpg

Photo0049.jpg

Photo0055.jpg

Photo0050.jpg

Photo0056.jpg

Photo0069.jpg

parking auopijace Sarajevo.. :D
Photo0111.jpg

samo da mi je fele prodat.. ide bar 1cm nize..:icon_smile:
Photo0059.jpg
 
Član
RE: malo se radilo...... Milano Red CIVIC...

Bonbončica:icon_biggrin:

Dam ti svoju ragu jedno mjesec dana da mi je ulickaš:)
 
Član
RE: malo se radilo...... Milano Red CIVIC...

ZELA GTI je napisao(la):
Bonbončica:icon_biggrin:

Dam ti svoju ragu jedno mjesec dana da mi je ulickaš:)

zar je toliko prljava :lol: nije problem samo dovuci :icon_smile:
 
RE: Milano Red Honda CIVIC...

Jesi bas frik oko ciscenja, ne mogu vjerovat, ako ne ikakva, onda ti treba definitivno dodijelit titulu najcisceg auta, nemoguce da nema tacke prasine na gumama :D
 
Član
RE: Milano Red Honda CIVIC...

erol_brcak je napisao(la):
Jesi bas frik oko ciscenja, ne mogu vjerovat, ako ne ikakva, onda ti treba definitivno dodijelit titulu najcisceg auta, nemoguce da nema tacke prasine na gumama :D

:lol: a na ovim slikama je auto prljav... ovo je slikano u subotu a u ponedjeljak je opran, ali detaljno.. sve se prebrisalo vodom, pa vlaznim mirisnim maramicama.. :icon_smile:
 
Član
RE: Milano Red Honda CIVIC...

evo malo slikica... cisto onako da tema ne ode u zaborav... :icon_smile:
31072011053.jpg

31072011054.jpg

31072011055.jpg

31072011056.jpg

24072011012.jpg

31072011061.jpg

i jedna s placa..:lol:
22072011010.jpg
 
Top