Mercedes Benz w123 restauracija

Mercedes Benz w123 restauracija

Član
Najradije neku zlatnu ili neku Gun metal boju bar po meni bi lijepo mu stajalo jer je taj auto klasika takvu bi i boju trebao gledati a bijela fkt nije za njega nekako ce biti prejednostavna -- ugl svaka cast na trudu i zelji .Samo tako nastavi pozz;)
 
Član
nije da ja tebe sad odvlacim od bijele all valja ti non stop odrzavat i cistiti a kad si vec zahvatio veliki kolac onda bi i boju neku uzeo ne mora bas biti unikatna al da se istice a i da pristaje tvojoj mecki..naravno neces narandzastu uzeti sigurno..meni se svidja i siva metalic crvena metalic sa crom detaljima..a evo ti jedna slika odlicna boja bar meni,,sad je stvar samo ukus...;)
113660d1169502357-w123-pic-what-do-you-think-153863680_a62f45c092_b.jpg
 
Član
Soffa sta mislis pod odrzavanjem bijele boje? Jedina boja koju nemoras odrzavati je bijela. I ja sam mislio kad sam kupovao ovog Golfa da ga necu moci oprati da ce stalo biti prljav. Prema mom dosadasnjem iskusvu bijela je najzahvalnija boja.
 
Član
Franki je napisao(la):
Soffa sta mislis pod odrzavanjem bijele boje? Jedina boja koju nemoras odrzavati je bijela. I ja sam mislio kad sam kupovao ovog Golfa da ga necu moci oprati da ce stalo biti prljav. Prema mom dosadasnjem iskusvu bijela je najzahvalnija boja.

pa bas zbog tog prljanja packica sve se primjeti..cak i ljeti ona prasina kad padne primjeti se..a ne kazem nista lose za tu boju...PRAVA DOKTORSKA...:cool:
 
Član
soffa je napisao(la):
Franki je napisao(la):
Soffa sta mislis pod odrzavanjem bijele boje? Jedina boja koju nemoras odrzavati je bijela. I ja sam mislio kad sam kupovao ovog Golfa da ga necu moci oprati da ce stalo biti prljav. Prema mom dosadasnjem iskusvu bijela je najzahvalnija boja.

pa bas zbog tog prljanja packica sve se primjeti..cak i ljeti ona prasina kad padne primjeti se..a ne kazem nista lose za tu boju...PRAVA DOKTORSKA...:cool:


E svasta.......... :icon_rolleyes::icon_rolleyes:
Na crnoj boji se sve vidi, ali na bijeloj......:icon_rolleyes:
 
Član
Ne znam jebaji ga,nisam nesto razmisljao o promjeni boje :icon_rolleyes:
Meni je i bijela dobra,kad se kvalitetno ofarba i lakira,i naravno redovno poliranje
pogotovo nocu fino izgleda :cool: A nije bijelu boju nikakav problem odrzavati...
A i bijela ga nekako "otvara",i te svjetlije boje,vise je upadljiv ;)
 
Član
Maestral je napisao(la):
Ide to tebi od ruke , sretno u radovima i da vidimo kako ce na kraju ispasti ;)

Hvala brate ;)
A bice ko lutka :lol:
E sad,posto mi je instrument tabla ispucala (naravno),nesto kontam,dal da trazim drugu tablu,ili da ovu presvucem u kozu (eko kozu,sta god) ??
Ima li to negdje u Brckom ili Bijeljini da rade tapaciranje??
Jer male su sanse da cu naci plavu intrument tablu,kao sto je kod mene,a necu da stavljam crnu,ne uklapa mi se...
 
BHT Ovisnik
bome ja imam praonu vec preko 10 godina,a bijelo auto jos duze i najgora boja za odrzavati je crna i bijela;)
ovom mercu fino lezi bijela,al nemoj samo obicnu akrilnu,mada i ova plava je extra:cool:
i sto se meni sviđa siva,ima jedan u nas,amerikanac,preeedobar,mogu ti naci sliku:icon_smile:

edit:
evo ga:cool:
mtuwmm582mae92awt9x.jpg


uzivo je meni strasan,samo stanem i gledam u njega
 
Član
Meni su na ovim American Style w123-cama najjaci farovi,bas su mi nekako oldschool,sila su :icon_biggrin:
a sta mislite o ovom izgledu??

 
Član
Ici ce sad bijela boja,a ko zna mozda se nekad kupi i plavi w123 ;) A ovom mercedesu samo ako stavis dobre felne i spustis,on bolesno izgleda,bez obzira na boju :lol: Sutra opet odoh u posjetu,da vidim ima li kakvih novosti :icon_biggrin:
 
Član
to je mercedes od ljuboje. a druze samo mu udari bijelu boju sa perlom ima da gori. zakucaj ga u zemlju i neke felge sa falcom i ima da grmi
 
Član
lauda_bc je napisao(la):
to je mercedes od ljuboje. a druze samo mu udari bijelu boju sa perlom ima da gori. zakucaj ga u zemlju i neke felge sa falcom i ima da grmi

ee druze,ti si izgleda iz brckog :D Dal znas ima li tu gdje neko da radi tapaciranje,treba mi da odradim instrument tablu??? Mislim,ako se to moze uraditi,a nadam se da moze :lol:
 
Top