Mercedes Benz w123 restauracija

Mercedes Benz w123 restauracija

Član
extra auto za raditi. uradi sve standardno i saamo uzmi neke felge da ima malo falca da budu polirane i malo ga spusti ima da bude mrak jer je vrh auto za klasicno sredjivanje. samo napred pun gas :)
 
Član
2mi11sl.jpg

Ocekujem ovakvu zavrsnicu :icon_biggrin:
 
Član
Evo upravo sam se vratio iz servisa... Moram vam reci da sam se usr'o kad sam vidio u kakvom je stanju auto :icon_sad: Pod je bukvalno unisten, pun rupa i pukotina i trulezi tako da sam se bas zabrinuo kako ce se to uraditi... Al veli majstor da ce se sve to srediti :icon_confused: evo par slika,pa sami procijenite... mada oni sa slabim srcem mozda ne bi trebali da gledaju :lol:








I majstor na zadnjoj slici... :D
E sad,bilo je u planu da se radi trap na proljece,al od toga nema nista... Zato sto ce se trap raditi sada :icon_biggrin: i to je dogovoreno,tako da kad se auto zavrsi bice bas kompletno uradjen. a stavlja se i novi auspuh.
hvala svima na lijepim zeljama,za 2-3 dana opet idem u posjetu i novi foto-sesion ;)


















lauda_bc je napisao(la):
evo kolega Tinki je postavio odlicnu sliku na moju zamisao kako bi trebala mecka da ispadne.

A plan je da takav bude,sa nekim felnama i falcem,ali necu stavljati BBS-ice jer nisam neki ljubitelj tog modela ;)
ici ce nesto vise na ovaj fazon,i mislim da ce sa njima izgledati bas oldschool :cool:
16x7,5J taman :lol:

 
Član
ne moraju biti bbs-ice samo nek imaju falceve malo vise nazad da to bude tip top i zakucaj ga za zemlju ljeti i to je to vrh
 
Samo naprijed, koliko god da ulozis, mecka ce ti duplo vratiti:icon_smile: Samo na drugaciji nacin;)

Nista to nije strasno, sve se to moze srediti, samo redovno slikaj i kaci;)
 
Član
Ima i kod mene stari na kratko 123 jedno od najudobnih auta u kojima sam se vozio :icon_smile:
Ovaj kod mene je imao i kozu unutra, pokusaj naci na nekom otpadu orginalnu koznu unutrasnjost, jer su kvalitetno radjene kod nas tu ima neki voza sa bez kozom unutra kroz toliko godina jos uvijek je u dobrom stanju znaci i to je bilo bas kvalitetno tako ako nadjes gdje trebalo da su u dobrom stanju ;)

A ima posla na ovom kod tebe :icon_rolleyes: al polako sredit ce se ;)
 
Top