Mercedes Benz w123 restauracija

Mercedes Benz w123 restauracija

presvlacio neki lik Goran iz Banja Luke je radio ovo
1358927777870.jpg

1359319669336.jpg

1359319877630.jpg


;)
 
Član
druze u brckom slabo iko to radi ja znam da svi brcaci u bijeljinu nose ima covjek radi te stvari i tata mata je za ta presvlacenja i restauracije
 
Član
Jebote koja unutrasnjost :icon_eek: Svaka mu cast...
Najveci problem je sto je kod mene unutrasnjost potpuno plava,znaci nema skoro nista crno,pa zato ne bih da kupujem neku crnu i da stavim. A kontam da se moze naci materijal odgovarajuce boje (tamno plavi u mom slucaju) za to presvlacenje,pa zato razmisljam o tapaciranju.
 
Član
Sad mi nesto pade na pamet... Da li se intrument tabla moze ofarbati :icon_question:
Ako moze,onda kupim crnu i ofarbam je u plavu... Bil to moglo?? :D
 
Član
Evo par slika i od danas ;) Trebalo bi danas-sutra zastita da se odradi i onda pripreme za farbanje...





















 
Član
extra radovi, nadam se da ga na kraju neces usrat nekim nepotrebnim detaljima, bolje nek ti radovi traju duplo duze ali odradi kako treba, taj auto to sigurno zasluzuje;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
extra radovi, nadam se da ga na kraju neces usrat nekim nepotrebnim detaljima, bolje nek ti radovi traju duplo duze ali odradi kako treba, taj auto to sigurno zasluzuje;)

Trajace radovi skoro 2 mjeseca umjesto planiranih 25 dana, ali bice kvalitetno uradjeno... I nece biti usran,idem samo fabricki izgled,osim felni ;)

Kakve su sijalice Osram Night Breaker?? jel valjaju cemu???
 
Član
Extra ovaj izgleda ;)
Al ne bih ja na ovog svog takve felne stavljao,ja bi samo neke sa jedno 4cm ruba (falca),a ne bih ovako "ravne",ako me razumijes :D I ne bih 17-ske,nego 16-ske,al sa 8-9 jota sirine... Tako sam nesto zamislio ;) A mozda cak kupim 16-ske celicare pa prosirim,ko zna... Ima do toga jos vremena,dok se skupe kakve pare :lol:
 
Top