Mercedes Benz w123 restauracija

Mercedes Benz w123 restauracija

Član
svaka cast, ovo je sto se kaze "LAĐA" i vrijedi uloziti u to auto.. obaveznoo cu pratiti dalje radove... :cool:
 
Član
Brate vidim sta radis, molim te nemoj ga unistit... Molim te !! :icon_smile: Ako treba ne kupuj dio dok nemas pare da uzmes pravu stvar...

Evo stranice na facebooku imas nekoliko dobrih mecki. Pazi sta radis nisu to kosilice... cruse it with style :)

http://www.facebook.com/pages/Art-on-Wheels/257289334401580?ref=hl

Ne znam dokle si sa radovima, kad budes spusto' prati liniju 123 od fara do stopli, originalno raste 1 - 2 - 3 probaj sredit to na 111, izravnat ga tim spustanjem inace su visi pozadi nego naprijed ... Farovi su najbolji originalni, nadjes bijele migavce a stopke ostavi kakve jesu... Nadam se da ces ubrzo postavit neke slike :)

Koja je boja u planu, i jesi kupovo boju ??
 
Član
Hehe,ma necu ga unistiti,ne boj se :lol:
Radovi su bili zaustavljeni zbog nekih problema,al trebalo bi za koji dan da bude neki Update sa novim slikama,ubi me sad fax,nemam vremena da odem do majstora...

Spustanje nece biti ove godine,a ako izleti nekih para pasce neke fine felne (obavezno falcare,ili nikakve) a ako ne izleti,onda ce biti full fabricko stanje dok se ne oporavim finansijski :icon_biggrin:

Sto se tice boje,bice njegova originalna bijela,nista ne mijenjam tu... Nije jos kupljena,bice za koji dan...
 
Član
APDEJT :lol:
Danas konacno navatam vremena da odem do majstora,i vidim radilo se nesto, ima napretka,tako da sam opalio par slika... Varenje je (po mojoj procjeni) 80% zavrseno,za koji dan ide zastita odozdo. Vrata, poklopac gepeka, prednji blatobrani su "obradjeni",jos samo da se urade "na fino" i spremna su za farbanje. Unutrasnjost (sjedista i tepisi) dubinski oprana,ko nova su...
Ima nekih problema sa siberom na krovu,ulazila voda,zadrzavala se i sad je citav onaj mehanizam istruo,tako da ako se to bude moglo napraviti 101% da valja,ostace siber. A ako ne bude moglo,onda se siber ukida jbg...
Uglavnom,priblizavamo se polako kraju :cool:

























Malo sam vas udavio sa slikama,nemojte zamjerit ;)
 
Član
Bice izgleda nesto od njega :cool:
Otkad ga nisam provozao jbt,kad bude zavrsen ima da sjednem u njega i da se vozam jedno 3-4 sata bez prestanka :lol: Srce mi puca kad ga vidim onako razvaljenog i ne mogu sjesti u njega da malo uzivam :icon_sad:
 
Član
Jos malo pa gotovo :123: :lol:
Evo novih slika... Ocekujem neke rijeci podrske od vas :icon_biggrin:





















 
BHT Ovisnik
ja sam mislio da ovome nema spasa,svaka cast,fino je vidjeti dobru staru lađu na cesti:cool:
 
Član
sve pohvale samo bi mu ja trazio drugu boju..nesto mi govori da nije ovaj mercedes za bijele boje...;)
 
Top