MEGANE II

MEGANE II

Legend
joj jojj , premocno izgleda , a zbog ovog praznog prostora,ili /50 (vjerovatno ce malo unistiti izgled ovih ljepotica) , ili jos u pod , snaci ces se ti vec , svaka cast za odabir felge;)
 
Član
enesss je napisao(la):
joj jojj , premocno izgleda , a zbog ovog praznog prostora,ili /50 (vjerovatno ce malo unistiti izgled ovih ljepotica) , ili jos u pod , snaci ces se ti vec , svaka cast za odabir felge;)

hvalla brate!! u pod nebih visee i ovako zapinje a nabacit cu /50 pa se iskreno nadam da ce pokazati svoju pravu velicinu! i da ce to biti to ;) pozz
 
Član
Svaka cast, megan strasno izgleda ...
auto je bas radjeno po mjeri, moje neko misljenje da nisi trebao mjenjati one 16' petokrake, bile su mu strasno legle, po meni bolje od ovih.Nemam rijeci za ove felge,strasne su ali mnogo bolje stoje na nekom karavanu :icon_smile:
 
Član
hare123 je napisao(la):
Svaka cast, megan strasno izgleda ...
auto je bas radjeno po mjeri, moje neko misljenje da nisi trebao mjenjati one 16' petokrake, bile su mu strasno legle, po meni bolje od ovih.Nemam rijeci za ove felge,strasne su ali mnogo bolje stoje na nekom karavanu :icon_smile:

ei hvalla!! petokraka je sila samo da je bila 17" nebi je skinuoo nikako!! a kod mene su bile 3godine pa mi malo dosadile i zelio sam malo promjene! pozz
 
Član
dali itko zna gdje bih mogao naci ( lip na gepek sto ide kao u rs meganea) ??

bas kao na ovome
http://besancon.olx.fr/megane-ii-rs-2-0-t-iid-3372126#pics
 
druze trazio sam ga ja po citavom svijetu hehe imas u bunji al je skup oko 350 km , a ima po ebay-u jeftinije samo trazi :D
 
Član
fly_benaglio je napisao(la):
druze trazio sam ga ja po citavom svijetu hehe imas u bunji al je skup oko 350 km , a ima po ebay-u jeftinije samo trazi :D

brate nasao sam :) u Becu za 40 eura ;) ako sve ispadne ok 26 idem po njega!!!



evo da stavim i koju novu sliku! slikano na putu za more i fele u pokretu ;)

1by16m526s3lppknntj.jpg
[/URL][/img]
gypxice75air9assplnp.jpg
[/URL][/img]
dt9aaqcz44fxgdstrw6.jpg
[/URL][/img]
 
Član
dali tko ima kozne siceva za meganea?? ili je bolje da uradim polu kozu!! i mozete li preporuciti koga da to dobro radi!!!!
 
Član
Sminka megan, jako lijepo izgleda, samo obavezno veci profil guma, jer na ovaj profil i kucanje bi bilo previse, dakle 45, ili 50, ma da bi ja mozda isao na 45 profil ili barem probao sa tim profilom, pa ako nebi bilo ok, onda bi isao na 50, jer 50-tka je vec balonasta :D ... Al vi Vitezani mozete kako hocete ;) , i drugi put Markanu reci da se makne iz kadra kad se bestija slika :D
 
auto je vise nego odlican ;) imam ti ja pragove od poliestera za megana, ako si musterija... treba ih samo prefarbati...:icon_smile:
 
Član
DDaarriioo je napisao(la):
auto je vise nego odlican ;) imam ti ja pragove od poliestera za megana, ako si musterija... treba ih samo prefarbati...:icon_smile:

ehh to bi bilo dobroo!! hoces mi slike poslati ili cemo se naci sutra u kissu jer svakako nesto tebam dolje!!! ostavi mi broj u poruke!!! pozz
 
mario_vts je napisao(la):
DDaarriioo je napisao(la):
auto je vise nego odlican ;) imam ti ja pragove od poliestera za megana, ako si musterija... treba ih samo prefarbati...:icon_smile:

ehh to bi bilo dobroo!! hoces mi slike poslati ili cemo se naci sutra u kissu jer svakako nesto tebam dolje!!! ostavi mi broj u poruke!!! pozz

evo i slika... nije problem, sutra radim od 13h, pa eto ako hoces dodji prije 13h da vidis.:icon_smile:
17092011145.jpg
 
Super Moderator
vidio sam felgice i fino mu stoje :D
nije ti valjda profil gume 40 ?? koja je sirina ? jbg na 215 i 225 bi ti trebao biti 45, a 50 mozes staviti ako je guma 205....
 
Top