MEGANE II

MEGANE II

vidjao sam te i ja, mislim po vitezu, prvo gledam ove slike i mislim da ga nisam vidio, al kad sam vidio ove nove dayline farove sjecam se da sam te vidjao.. dobar je, mjera sredjen, nista pretjerano.. ;)
 
Član
pravo fin rendzer, ja sam te zapazio po farovima, sreli smo se nekoliko puta, jednom si stajao iza mene u vitezu na semaforima
mocan rendzer svegami, bas mjera, farovi mi se jako svidjaju:cool::cool:
 
Član
Crazydeaf je napisao(la):

:)


ArminM je napisao(la):
pravo fin rendzer, ja sam te zapazio po farovima, sreli smo se nekoliko puta, jednom si stajao iza mene u vitezu na semaforima
mocan rendzer svegami, bas mjera, farovi mi se jako svidjaju:cool::cool:

hvalla brate ;) drugi put masi heheh pa pijemo kavu!!!

SoundLunatic je napisao(la):
vidjao sam te i ja, mislim po vitezu, prvo gledam ove slike i mislim da ga nisam vidio, al kad sam vidio ove nove dayline farove sjecam se da sam te vidjao.. dobar je, mjera sredjen, nista pretjerano.. ;)

tu se vrtim svaki dan vitez-travnik! hvalla


PoLo9n3 je napisao(la):
Lijep megan,sve je na svom mjestu :)

;)

niksa je napisao(la):
svidja mi se megane :cool: Fino su ulozio ;) Sta je sa prvim felgama 16" - ke ?

hvalla! ma sve pomalo! prve sam fele kasnije rijesio u racun za ove sto su trenutno na njemu! je 16" su!

panajotis je napisao(la):
dobar ti auto ali mislim da bi trebao ici jos dole... posto je zeznuto popuniti te blatobrane oooogromni su :icon_eek:

rado bih! samo nesmijem vise! ovako na izgled ne izgleda toliko nizak! i u pravu si sto se tice blatobrana! ali masina mu je malo nize i zastita od motora samo ne izgleda tako ako mi vjerujes da cigla pecena nemoze da prodje ispod! pozz

panajotis je napisao(la):
dobar ti auto ali mislim da bi trebao ici jos dole... posto je zeznuto popuniti te blatobrane oooogromni su :icon_eek:

rado bih! samo nesmijem vise! ovako na izgled ne izgleda toliko nizak! i u pravu si sto se tice blatobrana! ali masina mu je malo nize i zastita od motora samo ne izgleda tako ako mi vjerujes da cigla pecena nemoze da prodje ispod! pozz

allroad je napisao(la):
reno sam zapamtio kad je jos bila zima po celicarama s crvenim rubom....
blicam ti drugi put kad te vidim ;)

zapazio si i njih heheh! ma to mi je vise iz dosade bilo onako ga gledao na celicnim crnim monotono mi izgledao i onda uzmem skinem i lijepo ofarbam taman si me napomenuo trebam osvijeziti rubove hehe ;)

u subotu stizu nove fele ;) pa bit ce novih slika!!!
 
Član
Opazio sam te i ja , ali podavno, prije 3-4 mjeseca kod bolnice u travniku, ona gornja na onome brdu, malo sam se i slikao pored njega, nemoj mi zamjeriti
Stvarno je :cool::cool::cool::cool:
 
Član
allroad je napisao(la):
sta si ono danas radio ? nove gume ili ? :D

nabacio niskoprofilke jer cu ujutru za doboj po 17" ako sve bude ok!! vidio si me hehehe sto nisi svratio?

zAaKy je napisao(la):
Opazio sam te i ja , ali podavno, prije 3-4 mjeseca kod bolnice u travniku, ona gornja na onome brdu, malo sam se i slikao pored njega, nemoj mi zamjeriti
Stvarno je :cool::cool::cool::cool:

gore na plucnoj!!! da bio sam u posjeti gore!!
ma neka sii! stavi slike slobodno hehehe
 
Član
Extra Megane,
pravo lijep i dobro ocuvan.
Svidjaju mi se detalji koje si do sada uradio, narucito farovi i stopke od novije serije, a potom i izlakirane lajsne.
Sve to skupa mu je dalo neku sasvim novu notu, i osvjezilo ga u svakom pogledu.
 
Super Moderator
ma vidio sam par puta na treningu bio i kad sam krenuo kuci vidim jos stoji auto i puno vas oko auta ja bio na kruznom toku mozda si vidio bmw e60 crni/tamno plavi koje je vec boje :lol: a ne znam jesi li uopce ti bio tu nemam pojma....koje su 17-ke u pitanju ?
 
PHP:
odlican  megane imam i ja istog, samo naprijed sa sredjivanjem :icon_cool::icon_cool::icon_cool::icon_cool::icon_cool::icon_cool:
 
Član
fly_benaglio je napisao(la):
PHP:
odlican  megane imam i ja istog, samo naprijed sa sredjivanjem :icon_cool::icon_cool::icon_cool::icon_cool::icon_cool::icon_cool:

hvalla takodjer :) tvoj je isto mocan!!!!

allroad je napisao(la):
ma vidio sam par puta na treningu bio i kad sam krenuo kuci vidim jos stoji auto i puno vas oko auta ja bio na kruznom toku mozda si vidio bmw e60 crni/tamno plavi koje je vec boje :lol: a ne znam jesi li uopce ti bio tu nemam pojma....koje su 17-ke u pitanju ?

jesam bio sam u bijeloj maici!! vidio sam te ;) jesu 17" niklovane neznam nekako mi zao ovih mojih!! bojim se da ga one ne zatvore mislim volim kad se vide klijesta i diskovii sad one sve u nikluu pa neznam!!



Sporting je napisao(la):
Extra Megane,
pravo lijep i dobro ocuvan.
Svidjaju mi se detalji koje si do sada uradio, narucito farovi i stopke od novije serije, a potom i izlakirane lajsne.
Sve to skupa mu je dalo neku sasvim novu notu, i osvjezilo ga u svakom pogledu.

hvala ti!! ma samo lagano i bit ce jos nekih dorada! pozz

DDaarriioo je napisao(la):
Svaka cast... odlican megan... meni je najljepsi na 17''kama bellini...;)

ma petokraka je sila tako auto lijepo otvorii !! neznam volio bi da znam gdje se nalaze i kod koga! pa da ih pazarim!! a bio bi jos lijepsi da je veci profil gume bio na njima!!
 
Top