MEGANE II

MEGANE II

Član
nisam znao da je ovaj megane na forumu, vidjao sam te redovno po travniku i u prolazu oko viteza.. predobar megane drug..
 
Član
Reflex je napisao(la):
Strašan Megane, djasvi mi se pravo ! ;)

Kol'ko si platio te Devil farove, ako nije tajna :D ?!

pozz! ma renoli su sila ;)

a iskreno farove sam u mostaru kod a.o. Leko platio 550KM sve skupa! cekao sam ih 2 mjeseca da stignu iz njemacke! eto drug!

elmir je napisao(la):
nisam znao da je ovaj megane na forumu, vidjao sam te redovno po travniku i u prolazu oko viteza.. predobar megane drug..

ma domaci sam iz bile tu! pa svako malo negdje zujim! hvalla drug!!!
 
Član
Drama dobro mu leže. Ja ih se iskreno ne bih usudio postaviti na auto, a tvog bi mor'o elektricnom ogradom opasati :cool: U Sarajevu su Renoi vruca roba, nazalost...
 
Član
Reflex je napisao(la):
Drama dobro mu leže. Ja ih se iskreno ne bih usudio postaviti na auto, a tvog bi mor'o elektricnom ogradom opasati :cool: U Sarajevu su Renoi vruca roba, nazalost...

nemoj zezti! nisam znao da su opet na meti!! znam da je neko vrijeme bilo ali opet??? upm...
 
Član
Ma vazda su vruci, vjeruj mi, jest' da su riješili onu ekipu što ih je svakodnevno dizala, al' zbog Reno-ovog fantasticno riješenog key kard sistema izgleda da su, uz VW i Audi-ja, omiljena meta.
 
Član
Reflex je napisao(la):
Ma vazda su vruci, vjeruj mi, jest' da su riješili onu ekipu što ih je svakodnevno dizala, al' zbog Reno-ovog fantasticno riješenog key kard sistema izgleda da su, uz VW i Audi-ja, omiljena meta.

ma prekrasnooo ;) znaci skace nam RENOLOVA cijena hehehe
 
Član
pozz ekipa danas sam uzeo nove gume profila 205/50 R17 a skidam 215/40 jer mi one djeluju male! pa ako tko bude zainteresiran za njih neka se javi! fele su jucer legle i iskreno falile su mi! a slike ce biti za koji dan i zbavio sam si dvije ukrasne rore pa cu i njih da poslika i da vas pitam za misljenje!
 
Član
pozz prije tjedan dana sam uzeo krovni spoiler i uspijesno je namontiran u subotu navecer! malo sam poslikao ali slike nisu bas neke kvalitete! pa evo kako izgleda i da cujem vase misljenje!









Danas je ukinut i zadnji brisac i komplet interijer auta je sa led diodama! poslikat cu i to sutra ako signem pa ubacim da vidite!
 
Top